Jump to content
Dogomania

Keks ma dom


kora78

Recommended Posts

[quote name='kora78']Tylko, zwby sie nie zafiksowal na tym freesbe, bo to tez moze pojsc za daleko i moze pozniej byc problem. Wychodzcie na dwor tez bez zabawek. Nie kazdy, nie zawsze bedzie mial mozliwosc i checi pamietac i nosic zabawki ze soba.[/QUOTE]

Spokojnie, nie chodzimy zawsze z frisbee, ale często, dlatego, że musi się wybiegać 3 razy dziennie, inaczej w domu nie daje spokoju z piłeczką, musi się zmęczyć. On ma naprawdę bardzo dużo energii i jak się nie wybiega, to widać po nim, że jest niespokojny. Bez frisbee też nie ma problemu, napisałam tylko, ze jakby ktoś chcial go przyzwyczaić do autosbusu czy czegokolwiek innego, mogłby zabrać ze soba raz albo dwa tą zabawkę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dominika84']Najczęściej odwiedzane strony ogłoszeniowe wdłg statystyk: allegro (nie ma tam ogłoszenia Keksa), tablica, gumtree, alegratka.pl. Na tych stronach warto byloby wyróżnić ogłoszenie Keksa (dodać je).

allegro - wstawienie ogłoszenia (żywe zwierząta) chyba 2 zł. Nie wiem, ile za wyróżnienie, ale pewnie drogo.
tablica - 30 dni 19,90 zł
gumtree - ogłoszenie wyróżnione na 7 dni 20 zł, na 31 dni niestety aż 50 zł
alegratka - nie miałam linku aktywującego, więc nie znam hasła do konta

Proszę napisz Panna Marple, które z tych opcji wybierasz. Przeleje z mojego konta, a Ty na moje. Może tak być ? Mogę wysłać potwierdzenia przelewów na maila do Ciebie, jesli będziesz chciała. Bardzo dziękuje raz jeszcze[/QUOTE] Oczywiście, że może tak być -Ty zapłacisz ze swojego, ja przeleję na Twoje i nie zawracaj sobie głowy potwierdzeniami przelewów...skrzynkę mi będziesz zapychać:evil_lol:. Jestem za tablicą, gumtree i alegratką skoro allegro nie teges:lol:

Link to comment
Share on other sites

Następne ogłoszenia:
[URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-6117/keks-pies-ktory-lata.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6117-big-1-1361614376.jpeg[/URL]
[URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/10786/Keks_pies_ktory_lata.html[/URL]
[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/34/30898.html[/URL]
[URL]http://adoptujemy.pl/psy-do-adopcji/kundelek/keks-pies-ktory-lata_2988.html[/URL]


Mam nadzieję, że ktoś jednak się zgłosi, bo Keksik może i podobny z wyglądu do innych piesków, ale jest naprawdę wyjątkowy. Kora masz racje, postaram się przez kilka dni całkiem z frisbee zrezygnować, niech sobie odpocznie psychicznie od niego.

Dziś byliśmy bez w parku i każdego psa zaczepiał do zabawy, nawet te w kagańcu wyglądające na groźne z nim się bawiły. Ma coś w sobie, co w każdym psie budzi szczeniaka skorego do zabaw :) Byłby dobrym psem na szkoleniach rozluźniającym atmosferę :)

Już się biore za wyróżnianie, tablica na miesiąc, gumtree na tydzień, później Ci wyślę na priv wiadomość, Panna Marple.

Link to comment
Share on other sites

super! to czekamy na efekty :D
najgorzej, jak mi beda dzwonic jutro, pojutrze od 10-18, bo pracuje i na dlugie tel. mam zakaz. na jakiekolwiek chyba jest zakaz jakis niepisany ;/ bede wieczorem oddzwaniac i tyle.
najlepiej, niech dzwonią dzis :)

fajnie, ze bez freesbe nie jest jakis osowialy, czy nieswoj. bo pozniej chyba mogloby tak byc.

Panna Marple, chylę czoła za Twoja wielka pomoc finansowa dla Keksa :))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika84']Następne o

Dziś byliśmy bez w parku i każdego psa zaczepiał do zabawy, nawet te w kagańcu wyglądające na groźne z nim się bawiły. Ma coś w sobie, co w każdym psie budzi szczeniaka skorego do zabaw :)

[/QUOTE]

Z ludźmi też tak jest, nie? są po prostu takie osoby, których nie da się nie lubić i od razu robią bardzo sympatyczne wrażenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Z ludźmi też tak jest, nie? są po prostu takie osoby, których nie da się nie lubić i od razu robią bardzo sympatyczne wrażenie :)[/QUOTE]

Są, są, tylko szkoda, że ich tak mało jest :P

Panna Marple pieniążki doszły ekspresowo, dziękujemy :loveu:
Keksiu też dziękuje:) Muszę przyznać, że czasami Keksik śpi ze mną w łóżku w nocy jak TZ na nocce, ale tylko za przyzwoleniem i tylko w nogach :P

Link to comment
Share on other sites

czyli ogloszenia juz wyroznione?
na razie cisza.
czekam niecierpliwie. tymczasem place dzis/jutro za miniony miesiac.

180 obejrzen na gumtree!
p.s. faktycznie, to 1sze foto dosc niefortunne, ups ;0 haha


Doma, plac wiec 320zl minus 20zl a to, ze luty jest krotszy
= 300zl

- 3zl nadplaty mialam za poprzedni miesiac, wiec przelewam

= 297zl.



przypominam o wplacie deklaracji stalych 2 osob za 2 miesiace.
[B]po wplaceniu tych brakow, [SIZE=4][COLOR=#ff0000]pozostaje w jednorazowych 111 zl!!!!!!! nie mamy na kolejny miesiac zaplaty za dt!!!!!!

bo stalych mamy na 90zl, wiec z jednorazowych potrzeba co miesiac na 210zl.

Keks ma na dzis gwarantowany pobyt w dt do 10.04.[/COLOR][/SIZE][/B]

Edited by kora78
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']co sie stalo?[/QUOTE]

To może ja skopiuje mail do kory z wczoraj w nocy, bo dużo pisania:
"Dzisiaj wszystko było dobrze. Ostatni spacer o 20.00, ciemno już było, nic nie było widać, szybko siku i kupka i do domu. Wróciliśmy, wszystko ok, z czasem Keksik coraz mętniejsze oczy, zaczął chodzić ze spuszczoną głową i próbował przełykać, tak jakby chcial wymiotować albo mu coś w przełyku stało. I tak co 10-15 minut próbował, zazwyczaj łatwo mu szły wymioty. Na stojąco mu się oczy zamykały. Zaczął być coraz bardziej spokojniejszy i jakby śpiący. Więc dałam mu się zdrzemnąć na łóżku godzinkę, ale jak wstał, było jeszcze gorzej. Poszliśmy do drugiego pokoju, Keksik do legowiska po drodze znowu przełykając albo próbując wymiotować. Usiadłam na neta i szukam jak pomóc psu zwymiotować. Pomyślałam też, ze może na dworze coś zjadł, coś mu utknęło w gardle... może jakąś kość ktoś wyrzucił albo ptak upuścił. Czytam o soli, wodzie utlenionej, piszą że psy po nich pół dnia wymiotowały zamiast raz a porządnie, więc postanowiłam sama mu palca włożyć. Ja wkladam palca, wyciągam, jego cofa, ale nie wymiotuje, a na palcu ślina z krwią i tak kilka razy. Natychmiastowy stan przedzawałowy u mnie. Siadam do neta i szukam ostry dyżur wetów we Wro, pomyślałam, ze utknęła mu kość, wbiła się w gardło albo głębiej i się udusi albo wykrwawi, oczywiście w najgorszym przypadku, ale ryzyko jest. Dzwoniłam do 10 wetów niby ostry dyżur całodobowy 7 dni w tyg, a nikt nie odbiera tel alarmowego. Patrzę na Keksa w legowisku, wołam go, on tylko oczy ledwo podnosi, nie podchodzi, nie patrzy na mnie i tak kilka razy, wzrok mętny, wulkan energii zamienił się w ledwo żywą istotke. Zimne poty zaczęły mnie oblewać. Wreszcie się dodzwoniłam, wpakowałam go do auta i pojechaliśmy. Wiedziałam, że ostry dyżur o tej porze i jeszcze w niedzielę będzie kosztował sporo, ale za nic na świecie nie chciałam mieć Keksika na sumieniu, jakby mu coś się stało, a ja bym nie zareagowała, jedynie przez kase, do końca życia bym sobie tego nie wybaczyła.

Jesteśmy u weta, zmierzył temp, obadał słuchawkami, oglądnął pysk, zęby i język, rozdziawił pysk na całego, Keksik ma gardło w ranach, z których leci krew, musiał coś zjeść na dworze, ale było ciemno i nic nie słyszałam, nie widziałam. Raz albo dwa zdarzyło się, że coś znalazł i chciał połknąć, ale wtedy mu z gardła palcami wyciągałam. Dostał antybiotki w zastrzykach i jeszcze jakiś lek też w zastrzyku z nadzieją, że to nic poważniejszego. Jutro rano znowu antybiotyk, jak będzie lepiej dostanie w tabletkach na następne 2 dni, jak źle dalej zastrzyki i ewentualne prześwietlenia, czy rzeczywiście nic nie tkwi w przełyku. Zapłaciliśmy i pojechaliśmy do domu.

Keks już teraz czuje się lepiej, ma bardziej wyrazisty wzrok i jak leży w legowisku a ja nad nim jestem i go wołam po imieniu znów wystawia brzuszek i rozciąga wszystkie kończyny na bok, żeby go miziać, ale przede wszystkim, żyje i jak narazie wygląda na to, że to nic poważnego.

Niestety, tylko dziś zapłaciłam 130 zł. Na drzwiach do wejścia weta było napisane, że wizyta o tej porze w niedziele i swięta 100 zł, ale w akcie desperacji i tak weszłam, wet policzył 80 zł za wizytę, do tego 20 zł i 30 zł odpowiednio za zastrzyki. Mam wpis na karcie i w ksiażeczce jakie, ale nie wiem czy się doczytam, poszukam dokładnej nazwy w necie, może rozszyfruje. Powiedział też, żebym jutro rano przyszła i miała 20 zl ze sobą na zastrzyki, więc może już normalnie weźmie."

Link to comment
Share on other sites

a ja dzis mialam tel o Keksa :) ale bylam w pracy i nie moglam gadac, szefowa jest na to strasznie cieta. pan dzwonil 3 razy, ja oddzwonilam. pomyslal chwile i mowil,ze o keksa. ja mowie,ze aktualne. pan pyta, czy to do mnie tez o psa baksia, czy podobnego, ja mowie, ze nie. pan pyta, gdzi keksa mozna poznac. owie ze wroclaw.
dominika, jaka to czesc wrocka????
po czym musialam przerwac na chwile, pan poczekal, gdy wrocilam poprosilam, by po 18 dzwonil
no wiec czekam.

Link to comment
Share on other sites

Jesuuuuuu jak się zlękłam!:crazyeye: Post taki długi i tak szybko czytałam żeby poznać puentę
Dobrze że nic poważnego, kamień z serca:mdleje:
Dobrze zrobiłaś Dominika że pojechałaś, w takiej chwili się nie oszczędza
Pisz jak tam Keksio się czuje

No i czekamy czy pan zadzwonił!!! Kciuki zaciśnięte!!!:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu'][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]PILNE !Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej ? [/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#000000][B]Billy - piękny szczeniak ma trafić 2-gi raz do schroniska, przebywa obecnie u niezbyt fajnej rodziny, ale zgłosiła się rodzina (wydaje się bardzo ok), która może przyjechać po niego w sobotę (09/03/13) do Torunia, aż z woj. dolnośląskiego.
Pilnie szukamy kogoś - kto mógłby zrobić wizytę : [COLOR=#ff0000]Jawor (okolice Legnicy) [/COLOR]dla psiaka.
[COLOR=#ff0000][SIZE=4]Mega pilne ! [/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Kontakt w sprawie wizyty do AgnieszkaO
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]tel. 783 542 630[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/B][/SIZE][/COLOR][B]Wątek Billego na dogo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-Billy-wraca-do-schroniska-Zjawiskowy-pięknie-umaszczony-10-miesięczny-pies"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...esięczny-pies[/URL]
Wątek Billego na FB : [URL]http://www.facebook.com/events/141955485970209/[/URL][/B][/QUOTE]

Jawor to już prawie Legnica nie Wałbrzych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Kurde, ale nerwowo się zrobiło z Keksikiem. Dzięki wielkie dominika, że byłaś czujna i dzielna:lol:. Wyślę jutro 50zł -częściowy zwrot za wizytę u weta[/QUOTE]

Dziękuje za całego serca ! Trochę się bałam, że nie ma na to pieniążków, a ja i tak do weta pojechałam :roll:

Przed chwilą byli Państwo obejrzeć Keksa, chcą go, teraz szybko szukamy na wizytę pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...