Jump to content
Dogomania

Luna dostała na święta prezent - własny domek :) Bądź szczęśliwa dobeczko nasza :)


Akrum

Recommended Posts

[quote name='Irek']hmm... sądziłem, że schronisko zarejestrowało... a jak sie to robi i gdzie ta baza ?[/QUOTE]
niestety schronisko nie rejestruje, bo u nas nie ma obowiązku czipowania, to my zaczipowałyśmy jak Lunia jechała do Saruni.

ale widzę, że Pyrdka już napisała co i jak, więc pewnie sobie już poradziliście :)

Lunia z tygodnia na tydzień jest piękniejsza, okrąglejsza, już typowy dobek z niej i taka umięśniona na tych zdjęciach :)
Pewnie sporo ruchu ma, a bieganie z Paksem uwielbia.

Obróżki - piękne i ślicznie się prezentują na szyjkach Lunki i Paksa :)

Aaaa jakie szczęśliwe te Wasze psiaki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cieszę się, że sie podobało ! ;)
Cotygodniowe ważenie "dzieci": Paks -400 g, Luna +200 g. Czyli Luna 22 kg, Paks 37,5. Do wiosny Paksior jak młody bóg, a Luna pies baskervillów ;)
Co najważniejsze oboje dostają zrównoważone porcje i więcej nie chcą. Luna w końcu się nasyciła i bywa, ze zostawia małe conieco w misce.
Teraz pokazuje wielgachne rogi skrywane przez pierwsze miesiące. Straszny z niej rozrabiaka ! A już się martwiłem, że będzie "mamlata". Czas pomyśleć o solidnym szkoleniu ;)

Pozdrowionka dla wszystich !!!

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie napisałem, że mamy problemy wychowawcze. Po drugie wypraszam sobie insynuacje, że psy, którymi zajmujemy się odkąd pamiętam były kiedykolwiek rozwydżone. W ciągu mojego 40-letniego życia było ich już trochę. Wprawdzie Paks, który nie jest dobermanem ale wiele jego cech przejawia, jest z nami od 10 lat. Nie mamy go od chodowcy za ciężką kasę, a z lasu, gdzie był przywiązany do drzewa nie wiadomo jak długo. 2 lata charówy aby wyprowadzić go na prostą nauczyło nas więcej niż mogło by się wydawać właścicielowi psa układanego od szczeniaka. Iza, która była u nas na wizycie przedadopcyjnej może potwierdzić "jakość" ułożenia trudnego psa. Zaczynam się zastanawiać czy aby przypadkiem ktoś tu się nie nudzi i nie ma zacięcia do mnożenia problemów, których tak na prawdę nie ma. I nie piję tu do Akrum !
Z pozdrowieniami,
Irek.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Teraz pokazuje wielgachne rogi skrywane przez pierwsze miesiące. Straszny z niej rozrabiaka ![/QUOTE]
W takim razie zle odczytalam slowa "wielgachne rogi" i "rozrabiaka". Prosze o wybaczenie. Mysle tez, ze nie ma znaczenia czy pies jest kupiony z "chodowli" (to slowo pisze sie przez samo h, tak samo zreszta jak "harowa") za "ciezka" kase czy odratowany, kazdy ma prawo miec problemy z zachowaniem. Rozumiem, po tych slowach, ze nie jestem mile widziana na watku. Szkoda, bo chcialam tylko pomoc z razie czego, ale faktycznie, co ja tam moge wiedziec z moim psem z "chodowli". Niniejszym wycofuje temat z subskrycji aby nie niepokoic swoja obecnoscia na watku i nie mnozyc problemow ktorych nie ma. Zycze Lunce wszystkiego dobrego. Zegnam.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie czuję urazy i Amber absolutnie nie jest niemile widziana na wątku. Pragnę podkreślić, że warto zużyć nadmiar energii i czasu na ratowanie bidulków, a nie na dorabianie filozofii. Przepraszam za błędy ortograficzne. Oby one były największym problemem na dogomanii, a nie argumentem w rozmowie o niczym.
Przed nami jeszcze tydzień urlopu - jest piękna pogoda więc wrzucimy jeszcze mnóstwo fotek !
Pozdrawiamy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...