Jump to content
Dogomania

Piesek wyrzucony z auta! Bardzo pilne - Balin./ZNALAZŁ DOM!:)


katyen

Recommended Posts

Miki zostaje w domu tymczasowym! Dziękujemyyyy! Miki jest chyba najbardziej wdzięczny z nas wszystkich :)))) wygrał los na loterii. Temat zamknięty

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9781/piesd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3420/pies2de.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ten tymczas to ja ;) tzn koleżanka mojej mamy. psiak będzie teraz w domu na woli justowskiej w krk. pani będzie spala na kanapie razem z pieskiem żeby się nie denerwował. ;) psiak trafił 6 w totka. ale niestety na chwilę, praca koleżanki wymaga częstych wyjazdów i nie może mieć psa!!! to awaryjny tymczas!! na kilka dni. musimy uzbierać na hotel albo znaleźć inny tymczas. rozsylajcie wątek proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie Kkanarek. Zastanawiam się jakby tu pomóc ( to maleństwo i w tej olbrzymiej budzie w której miał z założenia mieszkać Timur całkiem by się zgubił ) , ze względu na moje potwory bezpieczny by raczej u mnie nie był:-( .....
Jeśli ktoś mógłby zrobić szybko plakat to jutro wydrukuję i porozwieszam w okolicy i w zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym , piesek jest niewielki to może będzie ktoś chętny na adopcję. W przypadku umieszczenia psiaka w hotelu podtrzymuję moją propozycję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Dzięki za zaproszenie Kkanarek. Zastanawiam się jakby tu pomóc ( to maleństwo i w tej olbrzymiej budzie w której miał z założenia mieszkać Timur całkiem by się zgubił ) , ze względu na moje potwory bezpieczny by raczej u mnie nie był:-( .....
Jeśli ktoś mógłby zrobić szybko plakat to jutro wydrukuję i porozwieszam w okolicy i w zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym , piesek jest niewielki to może będzie ktoś chętny na adopcję. W przypadku umieszczenia psiaka w hotelu podtrzymuję moją propozycję.[/QUOTE]


Dziękuję za przybycie :) Bardzo Ci dziękuję za deklarację na hotel. elaja zadeklarowała 100zł na hotel dla Mikiego (to jego nowe imię :)) za co baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję!!! Hotel kosztuje ok. 300zł/mc tzn że brakuje jeszcze 200zł .
Ulaa wiem, że tak byłoby najlepiej ale nie wiem czy będziemy mieć tyle czasu. Psiak musi znaleźć zastępczy lokal jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Mam nadzieję, że Ulaa zrobi plakat dla małego, czy mógłby ktoś zasponsorować ogłoszenia dla Mikiego na tym bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/217676-Bazarek-og%C5%82oszenia-na-kud%C5%82aczki-w-potrzebie-do-30.11.2011[/url]. ??? Bardzo mu się przydadzą....[/QUOTE]
Zamów ogłoszenia i podeślij mi konto do zapłaty za ogłoszenia , o.k. ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...