Jump to content
Dogomania

Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach


an-na4

Recommended Posts

Może jest ktoś chętny, zeby przyłączyc się do ogólnopolskiej akcji "zerwijmy łańcuchy"
Potrzebujemy wolontariuszy, którzy przywiążą się do budy w ramach protestu.
Akcja bedzie połączona z coroczna psia paradą.
Impreaza odbedzie się w parku miejskim w kielcach 05.10 od godz 10-14

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Cześć Wszystkim Dogomaniakom! :) jestem tutaj nowa na tym forum i dopiero sie wczytuje! :) ale trafilam przez prypadek na ten dzial i bardzo sie ucieszylam! :) jestem z kielc a tutaj ciezko o to zeby moj psiak pobawil sie z innymi psiakami bo albo (przynajmniej u mnie na osiedlu) psy sa grozne albo ich wlasciciele i nie pozwalaja sie pobawic z moim miskiem! :( ja bardzo chetnie wybralabym sie na spacerek z innymi psiakami zeby sie pobawily! :D uwielbisie patrzec jak sie psiaki ganiaja! :loveu:
:)
pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Castor']tylko ze ja nie mam prawka ale dla mnie autobus nie jest straszny!!! :cool3: i bardzo chetnie bym przyjechala zeby psiaki sie wybawily tylko pogoda musi sie troszke poprawic bo w autobusie bedzie caly uflogany :-( (a ma dluga siersc)
a tam 45 jezdzi tak?[/quote]
w sumie 45 tez jezdzi ale to bys musiala kawalek isc, a ja przyjedziesz 29 to bedziesz prawie na miejscu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Castor']moj pies wabi sie Castor i jest psiakiem Border Collie i niedlugo konczy roczek!!! :)[/quote]
wow:multi:moj Tz jest zakochany w tej rasie:diabloti: mam nadzieje ze wpadniesz jak najszybciej:evil_lol: i ze psiaki sie polubia, moj zazwyczaj jesli inny pies jest pokojowo nastawiony uwielbia sie ganiac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[SIZE=3][COLOR=green][B]Dziś w Kielcach w hotelu EXBUD o godzinie 17" odbywa się prezentacja FLAVONU - suplementu - coś dla ludzi chcących być zdrowym jak i zarobić trochę kasy :lol: Od września produkt wchodzi także dla zwierzątek, więc warto przyjść dziś i posłuchać - przybycie nic nie kosztuje, a wynieść można wiele ! Zapraszam :lol:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...