Jump to content
Dogomania

Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach


an-na4

Recommended Posts

[quote name='DuDziaczek']To co konczymy cieczkować - arrakis :evil_lol:
I umawiamy sie we 4 na spacerek :cool3:??

Tylko jakie rejony Wam odpowiadają,wlasciwie tylko ja jestem z Kielc :evil_lol:
A no i uwiniemy sie do września czy nie bardzo? :cool3: Bo chcialabym ładnie zaczac ten rok bez nieobecności:diabloti:[/quote]
:eviltong:o a mozecie wpasc do mnie tu na bilcze?:roll:bo ja z Fuksem nie jezdzilam autobusem i nie wiem jak to bedzie,i mam nadzieje ze sie psy zgodza:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DuDziaczek']To co konczymy cieczkować - arrakis :evil_lol:
I umawiamy sie we 4 na spacerek :cool3:??[/quote]
Za 1,5 tygodnia to się może skończymy:cool1:.

[quote name='DuDziaczek']
Tylko jakie rejony Wam odpowiadają,wlasciwie tylko ja jestem z Kielc :evil_lol:
A no i uwiniemy sie do września czy nie bardzo? :cool3: Bo chcialabym ładnie zaczac ten rok bez nieobecności:diabloti:[/quote]
Ja to zawsze chciałam "Wietrznie" zwiedzić, ale może być też Telegraf albo Kadzielnia - bo tam chyba wszystkim byłoby bliżej i łatwiej trafić

Link to comment
Share on other sites

justysiek :loveu: zgadzasz się zostać autorką zdjęć do naszej stronki www?Może skusiła byś się w wrześniowy weekend na przyjazd do mnie proponuje długaśny spacer z moim faflaczkiem przyjadę do Kielc po Ciebie:cool3: a z tond uprowadzę:diabloti: busem na miejsce.Co ty na to?Najlepiej było by przyjechać z rana a potem co ok 1,5 godzinki masz busa do Kielc:loveu: Przemyśl;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amoretta']justysiek :loveu: zgadzasz się zostać autorką zdjęć do naszej stronki www?Może skusiła byś się w wrześniowy weekend na przyjazd do mnie proponuje długaśny spacer z moim faflaczkiem przyjadę do Kielc po Ciebie:cool3: a z tond uprowadzę:diabloti: busem na miejsce.Co ty na to?Najlepiej było by przyjechać z rana a potem co ok 1,5 godzinki masz busa do Kielc:loveu: Przemyśl;)[/quote]
:loveu:ja zapraszam do mnie:multi:bo mam mame po operacji i musze tu byc na oku, a skad jestes???:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...