Jump to content
Dogomania

Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach


an-na4

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fiona.22']Evel chyba same będziemy spacerowały :lol: Pisałaś chyba kiedys, że na spacer przyjdziesz z psiakiem sąsiadki. W razie co ja mam więcej zwierzaków, więc z chęcią się z toba podziele :cool3:[/quote]
Ja jednak jutro nie mogę, przepraszam, że wystawiam do wiatru, ale jadę na działki... :(
Dziękuję za propozycję, mam nadzieję, że będę mogła skorzystać przy następnym spacerku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wbiłam się spacery do znajomych psiarzy z osiedla. Chodzimy ok 19 na łąki przy świniej górze.Wracamy o 21.Chodzę ja, sznaucer średni, duży mix labradora, labradorka :cool3: Saga nawet przestała boczyć się na inne suczki.....Kto chętny z nami?

Jutro na 18 jesteśmy umówione z misiek2003 i jej małym Miśkiem na łąkach rejony za os Na Stoku i Świętokrzyskie. Przyłączy sie ktoś?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='saga_86']Jutro na 18 jesteśmy umówione z misiek2003 i jej małym Miśkiem na łąkach rejony za os Na Stoku i Świętokrzyskie. Przyłączy sie ktoś?:cool3:[/quote]
oj Saguś chętnie bym sie z Wami wybrała :cool1:
ale obawiam się że dziś nie damy rady, ale następnym razem jak tylko trafimy to kto wie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam z Misiek na dwugodzinnym spacerze w którym brało udział 5 psów:crazyeye:
Misiek był zachwycony dużymi blondynami;) labradorką Atą i mix boxera Gerą( należącą do cioci Fiony), zapomniał juz o Sadze:roll:
Konflitku żadnego nie stwierdzono, no może troszkę Misiek rozmawiał sobie z Grafem- sznaucerem średnim:lol:
A dziś byłysmy na samotnym spacerze z Miśkiem i już przypomniał sobie o Sadze:p Mój aniołeczek potraktował Miśka jak liska i łapał go w zabawie za ogon:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...