Jump to content
Dogomania

Szukam towarzyszy spacerów w Kielcach


an-na4

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja z chęcią pójdę na spacerki ale z psiakami- samcami lub bez psiaka:lol: No chyba że ktoś byłby chętny na spacerki z psiakami z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, z Misiek2003 już trochę z nimi zwiedzilyśmy Kielc i było super:lol: To kto chętny w długie wakacyjne dni? Poznajmy się bliżej a przy okazji psiakom pomożemy cio? Bo one takie bidulki same siedzą całe dnie..

A ja z moją terrorystką chodzę na spacerki do lasu koło Dąbrowy i na łąki na Stoku, może jest ktoś z tych okolic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']ja z chęcią pójdę na spacerki ale z psiakami- samcami lub bez psiaka:lol: No chyba że ktoś byłby chętny na spacerki z psiakami z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, z Misiek2003 już trochę z nimi zwiedzilyśmy Kielc i było super:lol: To kto chętny w długie wakacyjne dni? Poznajmy się bliżej a przy okazji psiakom pomożemy cio? Bo one takie bidulki same siedzą całe dnie..

A ja z moją terrorystką chodzę na spacerki do lasu koło Dąbrowy i na łąki na Stoku, może jest ktoś z tych okolic?[/quote]
z psiakami mogę chętnie polatać z toz będzie to dla mnie przyjemność tym bardziej że chciałam na wakacje być wolontariuszką ii pomóc w schronisku nieco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']jak sunia wyżełka to problemu pewnie nie będzie :)

Evel dla mnie to żaden problem jeszcze się kiedyś z twoim przyszłym szczeniolem przejdziemy a moja imienniczka naturalnie że z nami pójdzie nie ma innej możliwości :eviltong:[/QUOTE]
A czemu miał by być problem ja mowiłam tak bo Tekiś sie boi dużych psów a mojej imienniczki nie ma ??? Czy ktoz z was ma na imie Martyna ??

Link to comment
Share on other sites

evanescence, druga część postu Ewelinki_m była skierowana do mnie :)

[quote]Nie ma problemu ;-)[/quote]
[quote]Spox pewnie zaparamy wszystkich[/quote]
[quote]Evel dla mnie to żaden problem jeszcze się kiedyś z twoim przyszłym szczeniolem przejdziemy a moja imienniczka naturalnie że z nami pójdzie nie ma innej możliwości :eviltong:[/quote]

:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...