Jump to content
Dogomania

Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.


79beata

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciliśmy od lekarza.
Suczka waży 26 kilogramów.
Oko - owrzodzenie rogówki , stopień zaawansowany , leczenie farmakologiczne ( dwa rodzaje kropli , niedrogich , razem ok 20 zł), pan doktor mówi , ze bordogi , obok bokserów i paru innych ras są psami , u których to schorzenie ciężko leczyć.
Badania krwi - anemia , mamy witaminki
Biochemia - wyniki jutro , około południa.
Mimo wcześniejszej kuracji antybiotykiem nadal utrzymuje się stan zapalny , co mnie martwi.
Jutro , po poznaniu wyników , zadecydujemy o dalszym leczeniu.
Sunia była bardzo grzeczna , ona wspaniale zachowuje się w samochodzie , po prostu umie jeździć , nie wierci się.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Dzwonłam do moich lekarzy , oni mówią , ze jednak podaliby antybiotyk .Ponieważ ja mam "obsesję ropomacicza" w zeszłym roku straciliśmy suczke collie , która przyjechała do Wieliczki na tymczas z tarnowskiego schroniska ( zaawansowane ropomacicze , błyskawiczna operacja nie pomogła ) od razu pytałam czy nie zrobić usg ale pan doktor mówił , ze do ośmiu tygodni po porodzie macica jest zmieniona , ma zgrubiałe ściany itd i nic z tego usg nie będziemy wiedzieć. Rozważaliśmy możliwość niecałkowitego odejścia łożyska.
Sunia czuje się dobrze , maluchy też,[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]26 kilo , to tak mniej wiecej 1/2 połowe tego ile powinna ważyć.!!!!!![/B]

[I][U]To ile ona ważyła w dniu kiedy przyjechała do Patrycji !!!!!!!!!!!!!!!![/U][/I]


M[I]oja Hera waży 52-54 biorac pod uwage że jest suka bardzo[/I]
[I]grubej kości i nie wysoka.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...