Jump to content
Dogomania

Zaprzyjaźnij się z żywiołem.


Karilka

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']hahhahaa popłakałem się:evil_lol::lol:[/QUOTE]

ale dlaczego? :( toż to TYLKO prawda... hmm.. no, UKRYTA PRAWDA, :D

GOPSowa robię mały off.. wystarczy, że zobaczyłem Twojego WIELKIEGO, UMIĘŚNIONEGO staffika na wątku z obrożami.. - wystarczy. Paś go dalej.. i pamiętaj +20kg to JEST STAFFIK!!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A idź Dog się przejdź z psem ,bo za bardzo porządkowa się robisz.:shake:[/QUOTE]

Nie zmieniam się w ogóle - jak coś mi się nie podoba to o tym piszę, od zawsze :) I proszę nie pisać do mnie per 'Dog', źle mi się kojarzy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Wiesz, takie komentarze są trochę nie na miejscu :roll:[/QUOTE]

Sluchaj kolezanko, nie mowie ze ten pies jest brzydki.. wyrazam WLASNE zdanie, ktore brzmi, TEN DOBEK, NIE WYGLADA JAK DOBEK. koniec.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']nie obraz sie, ale TO nie wygląda jak Dobek..[/QUOTE]
Hehehe. Ciekawe ile razy coś takiego słyszysz jak ktoś (kobieta????) zamierza z Tobą współżyć :eviltong:


[quote name='dog193']Wiesz, takie komentarze są trochę nie na miejscu :roll:[/QUOTE]
E tam, na miejscu. Co tam, setki lat hodowli, doskonalenia rasy, starania wybitnych hodowców.
Przecież jest jedno, najważniejsze odniesienie świata - krytyka anonimowych osób na dogomanii, bo pies ma OGON.
Hahaha.

A niech sobie ma. Mnie nie przeszkadza :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Nie zmieniam się w ogóle - jak coś mi się nie podoba to o tym piszę, od zawsze :) I proszę nie pisać do mnie per 'Dog', źle mi się kojarzy :diabloti:[/QUOTE]

Dobrze dogtysionspicetstudziwincet:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Nie zmieniam się w ogóle - jak coś mi się nie podoba to o tym piszę, od zawsze :) I proszę nie pisać do mnie per 'Dog', źle mi się kojarzy :diabloti:[/QUOTE]

jak coś Ci się nie podoba, piszesz... uwierz ja tez pisze :p

Link to comment
Share on other sites

Koleżanko? :)
Wyrażaj sobie własne zdanie (kocham tą argumentację, dodaj jeszcze, że Polska to wolny kraj :diabloti:), ale tutaj jest galeria psów Karilki, więc pomyśl jeszcze raz, co może znaczyć "nie na miejscu". A zdanie brzmiało 'TO nie wygląda jak dobek'.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Koleżanko? :)
Wyrażaj sobie własne zdanie (kocham tą argumentację, dodaj jeszcze, że Polska to wolny kraj :diabloti:), ale tutaj jest galeria psów Karilki, więc pomyśl jeszcze raz, co może znaczyć "nie na miejscu". A zdanie brzmiało 'TO nie wygląda jak dobek'.[/QUOTdr


drogi jupiku, WYRAZAM WLASNE ZDANIE.. TEN PIES WYGLĄDA JAK GOŃCZY, A NIE JAK DOBEK, tyle w tym temacie.. a Ty masz foxika, i tittitaj mu i juz starczy

Link to comment
Share on other sites

tak w CELU takim, żeby pies wyglądał GROŹNIE. Hahhaha.

Mnie to nie bardzo interesuje. Moze wygladać jak gończy, jak labrador, jak cokolwiek.
Ma być moim przyjacielem i może mieć ogon.
Śmieszy mnie fakt, że laik tak sie tego ogona czepia. Ma to ma. To mój pies. Ma być akurat taki jaki jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']setki lat hodowli i CIECIA ogonów i uszu w JAKIMŚ celu:cool3:Więc póki co uszate ,ogoniate dobermany to gończe i tak zostanie póki co:diabloti:

Boże w końcu jakiś hejt:loveu:to miód na me serduszko:loveu:[/QUOTE]

a no widzisz Olek.. wszystko na nic..Karilka ma gończego i straczy.. jak to GONCZY? przecież to Doberman, z dupy strony :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']tak w CELU takim, żeby pies wyglądał GROŹNIE. Hahhaha.

Mnie to nie bardzo interesuje. Moze wygladać jak gończy, jak labrador, jak cokolwiek.
Ma być moim przyjacielem i może mieć ogon.
Śmieszy mnie fakt, że laik tak sie tego ogona czepia. Ma to ma. To mój pies. Ma być akurat taki jaki jest.[/QUOTE]

spoko, napewno RASA na tym zyska..

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]drogi jupiku, WYRAZAM WLASNE ZDANIE.. TEN PIES WYGLĄDA JAK GOŃCZY, A NIE JAK DOBEK, tyle w tym temacie.. a Ty masz foxika, i tittitaj mu i juz starczy[/QUOTE]

Świetnie, przekazałam wiadomość mojemu psu, ale chyba nie zrozumiał.

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie kogo obchodzi wygląd cudzego psa? Jednym się podobają cięte innym bio, dla mnie blizny na uszach są na tyle obrzydliwe, że wolę dobki nawet jeśli z powodzeniem możnaby wystawiać je w gończych. Przejmowanie się wyglądem cudzego psa zakrawa trochę o nołlajfing, bo jeszcze nie widziałam by na jakimś borderkowym jedna drugiej wytykała ze plaśniaczki są ble albo dyskutowała nad wyższością stojącego ucha nad załamanym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']hahaha poprawiłeś mi niczku humorek :evil_lol:
swoją drogą teraz dobki wystawia się jak wyzły ?:roll:[/QUOTE]

Wystawia sie na dwa, na piłeczkę lub ręcznie.

Nie wiem jak wystawia się wyżły. Dobermany wystawia sie tak jak boksery, rottweilery.
To, że pies ma ogon, nie zmienia sposobu wystawiania ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...