Jump to content
Dogomania

Czarny wybrał wolność... uciekł od swojego "cudownego" właściciela...


Vutz

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

byłam u psa ze znajomą - tak jak wcześniej to napisałam... i czekała mnie mała niespodzianka.
zawiozłam mu garnek ryżu z wołowiną i ciepłe koce, ale... psa nie było.
ogrodzenie było rozdarte i powyginane... wygląda na to, że uciekł...
chodziłyśmy ok 2 godzin po okolicy i go szukałyśmy, ale nigdzie nie było widać...
panie, które go dokarmiały też chodziły nieco wcześniej go szukać, potem we cztery (ja+znajoma oraz te dwie kobiety co go dokarmiały)
szukałyśmy go. niestety bezskutecznie.
prosiłam, żeby nadal próbowały go jakoś znaleźc, że może wróci, że może zwiał na trochę i jakimś cudem wróci...
obiecały szukać. postaram się pojechać tam w sobotę i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

nie sądzę - myślę, że on sam porozrywał siatkę i trochę podkopał się...
albo ktoś mądry namierzył tego psa i zabrał go pozorując ucieczkę, aby ten pani od kotów nie zaszdkodzić. :)
jeśli tak - to byłoby super. oby !
w każdym razie pojadę tam jeszcze w sobotę zobaczyć co i jak. może uda mi się tą bezdomną, która troszkę
go dokarmiała, podpytać co tam się porobiło...

Link to comment
Share on other sites

nie DONnka, sądzę że to o czym myślisz to na pewno nie. psu nic się nie stało, poza tym, że albo sam wybrał wolność i po prostu zwiał...
albo ktoś kto jeszcze znał jego sytuację oprócz nas, po prostu odważył się i go ukradł inteligentnie, nie narażając przy tym innych.
pojadę tam w sobotę i niedzielę oraz kilka razy w przyszłym tygodniu i się porozglądam. psu na pewno dziad krzywdy nie zrobił.

Link to comment
Share on other sites

Byłam "u niego" wczoraj - niestety na chwilę, bo musiałam pędzić z Małym do vet'a z mojego podpisu. Zostawiłam pojemnik z jedzeniem... Nic... :shake: stał nie tknięty, tzn. trochę skubnięty, ale to na pewno jakieś zwierzątko poczęstowało się... :shake:

Byłam też dziś - niestety również pusto... :-( zostawiłam kolejne jedzenie. Pojadę do niego jeszcze jutro i w środę...:shake: zobaczymy.

[B]Gdyby jednak nie znalazł się to co mam zrobić z pieniążkami wpłaconymi przez [COLOR="red"]jola_li[/COLOR][/B] [B]oraz[/B] [B][COLOR="red"]Ultrafiolet88[/COLOR][/B] [B]?[/B]

Zwrócić Wam na konto, czy przekazać na innego psa - wskazanego przez Was czy wybranego przeze mnie?

Dajcie mi proszę znać. OK ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']no ale co zrobisz... psa nie ma... a z tego co mówią te panie co go podkarmiały - bezdomna z działek i ta od kotów, to krzywdy mu nikt nie zrobił.

pewnie, ktoś życzliwy nas wyprzedził... :) oby![/QUOTE]
... właśnie oby .... a mało świrów ... chodzi ulicą ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']
[B]Gdyby jednak nie znalazł się to co mam zrobić z pieniążkami wpłaconymi przez [COLOR=red]jola_li[/COLOR][/B] [B]oraz[/B] [B][COLOR=red]Ultrafiolet88[/COLOR][/B] [B]?[/B][/QUOTE]
:-(....
Oby udało mu się przeżyć :-(....
Vutz - w razie czego przekaż, proszę, moją wpłatę dla Kajtusia:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204070-KAJTU%C5%9A-malutk-i-zaniedbany-bez-oka-z-pijackiej-meliny-brakuje-na-hotel-i-operacje"]http://www.dogomania.pl/threads/204070-KAJTU%C5%9A-malutk-i-zaniedbany-bez-oka-z-pijackiej-meliny-brakuje-na-hotel-i-operacje[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']:-(....
Oby udało mu się przeżyć :-(....
Vutz - w razie czego przekaż, proszę, moją wpłatę dla Kajtusia:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204070-KAJTU%C5%9A-malutk-i-zaniedbany-bez-oka-z-pijackiej-meliny-brakuje-na-hotel-i-operacje"]http://www.dogomania.pl/threads/204070-KAJTU%C5%9A-malutk-i-zaniedbany-bez-oka-z-pijackiej-meliny-brakuje-na-hotel-i-operacje[/URL]!!![/QUOTE]

przesłałam. dzięki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...