Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Przepraszam Marzenko....padam:( 

Labkę mam po sterylizacji na kroplówkach...coś źle się czuła.Dziś już trochę lepiej, ale nadal kroplówki musi dostawać. A przy dużym psie schodzi cały dzień.

Zdjęcia piękne , bo piesy spryciary piękne a Janek do wycałowania...też lubię kąpiele jak on:)

 

U nas DUCHOTA!!!!!!!!!!!! i nowy pogryziony szczenior, wygląda jak mini Wedel.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I piękniochy na spacerze:) Mala czerwona  i Tala różowa, obie się kłócą niemiłosiernie cały czas, ale życia bez siebie nie widzą.

Na spacerach zawsze blisko siebie, przyklejone jedna do drugiej.

 Początki ze spacerami były trudne, ale teraz dają sobie radę nieźle:)

Do ludzi kochane, z małym dystansem.

IMG_1798 (640x427).jpg

IMG_1803 (640x427).jpg

IMG_1811 (640x510).jpg

IMG_1815 (566x640).jpg

IMG_1819 (640x640).jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam za ciszę, ale co chwilę coś się dzieje i czasu brak:( Ludzie myślą, że ja mam silniczek , który naciskam i daje mi moc, bo przyjeżdżają tu po kilka godzin , kilkanaście razy o różnych porach z pierdołami.

 W ogóle nie mam życia prywatnego, tylko pracę i  pracę , to regeneracji brak////

Labka Lidia po tygodniowym leczeniu pojechała do swojego domu wraz z Neronem. Miała ostre zapalenie wątroby.

Jared był kilka razy sprawdzany na małego psa, z którym miałby mieszkać i jak już ten mały go zaakceptował, to Jared zaraz po przyjeździe do domu  probował zwiewać/....i po pobycie 2h wrócił do nas. 

Za to pojechał Pikxel ...zamiast niego. Do domku wczoraj pojechała Stella i Karbuś:) boję się, że Karbo też do nas wróci, bo to blisko:P

Ale na razie ma dużo atrakcji.

Po sterylce są Tala i Mala, Roxa. 

Nila jutro jedzie na prześwietlenie a dziś były szczepione nowe piesy..o których później.

Trafiła dziś do nas w bardzo ciężkim stanie foxterierka , nie patrzy na oczy i prawie nie reaguje na bodźce. Jest pod kroplówką, temperatura w porządku, jutro będzie miała inne badania. Prawdopodobnie oślepła niedawno i jest tak wycieńczona.

Zdjęcia nowych psów mam od 4 dni w aparacie i może zaraz je przerobię do wklejenia.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Jak się okazuje sunia Foxia ma na sobie miliardy musich  jajeczek,  myślałam, że weszła w coś .. a tu takie świństwo! Ale sunia bardzo brzydko pachnie, może dlatego ją obsiadły muchy.

W mig wylęgną się białe robale.Może ma ranę?Nie da się suni wykąpać?

Link to comment
Share on other sites

Sunia Czelsi jest w bardzo krytycznym stanie:( chociaż dziś już podnosiła łebek, to nadal nic to nie oznacza.

Jak dożyje do poniedziałku to będzie cud..to słowa Weta:(

W  nocy po nawodnieniu wszystko z niej wyszło ....wymioty razem z biegunką i siuśkami . Trudno było rozróżnić co jest co, bo wszystko miało postać płynu.

Dlatego pierwsze badanie było na parwo, ale nie potwierdziło,,,,dopiero wyniki krwi ukazały, że nerki są w stanie krytycznym...nawet aparat nie mógł zliczyć mocznika. 

Potem je wkleję, jak mój mąż mi je przekaże, bo zamknął w samochodzie.

Ma być nadal na kroplówce, aby to pomogło!

Waży 7kg bidulka! sama sierść i te badziewia na niej to ważą chyba tyle.

Proszę trzymajcie za nią kciuki! 

Link to comment
Share on other sites

A to dzisiejsze zdjęcia psiaków:

Roxa, słodziutka nasza kozico-małpeczka. Wesoła, pozytywna, towarzyska do psów, ale do ludzi na dystans...tzn. tylko tych co nie zna, bo jak kogoś polubi, to go nie odstępuje na krok i ciągle chciałaby się głaskać.

Na smyczy sobie  super radzi, ale jak idzie z osobą, co jej nie zna...troszkę robi wygibasy. Na wołanie reaguje. 

 

 

 

IMG_1991 (640x533).jpg

IMG_1995 (640x622).jpg

IMG_2005 (640x571).jpg

IMG_2008 (640x640).jpg

IMG_2013 (614x640).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...