Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Lichotka z dnia na dzień pięknieje :) 
Czym prędzej ustalą hierarchię z Holi tym chyba lepiej ;) Byle się krew nie polała :D
O dziwo u nas też to teraz przerabiamy O.o Mój Balboszko po 7 latach bycia szczeniakiem zaczął mężnieć :D i teraz co chwila jakieś drobne bójki między chłopakami... -_- Boczą się na siebie strasznie tak że aż ja wyczuwam to panujące między nimi napięcie.Ale i tak są w naszej hierarchii niżej niż Leośka :D

Boją się jej jak diabeł wody święconej ;)  

W końcu to ona jest szeryfem :D 
2vis3s2.jpg

Mi osobiście bardzo fajnie się czyta takie relacje. Uwielbiam czytać o takim szczęściu niegdyś bezdomnego psiaka!

https://lh3.googleusercontent.com/-SF5arPiy4eA/VhWA6u-8pSI/AAAAAAABk30/wYE2Ztg9yVs/s640-Ic42/DSC02772.JPGa Rupert chyba chce upolować Licho :D

Link to comment
Share on other sites

To fajnie, że Biżu się tak szybko uczy:)

U mnie Fibi od wczoraj też zachowuje czystość i w ogóle jest grzeczna:)Nawet wczoraj jak była sama( z psami) w domu przez 4 h to dom zastałam nienaruszony i czysty. Psy były grzeczne:)

Niestety dziś się to skończyło, bo mam następne piesy w domu:( Czyli 5 szt w sumie. a nowe szczeniory to szczególne ,,kuporoby ''Już nie pamiętam dawno takiej ekipy...co pół godziny są jakieś niespodzianki dla mnie:(

 

A to już nowe psy:

Zadziwiające,ale teraz mamy nalot samych szorstkowłosych począwszy od Fibi;)

 

Wczoraj przyjechał młody , taki przed kolanko piesio ok 2 letni , ale w sobotę przy szczepieniu jeszcze wet go obada lepiej.Na razie został odpchlony i odrobaczony. Ma na sobie mnóstwo kleszczy, ale już wyschniętych. Jest w dobrym stanie fizycznym...nawet ma brzusio:)

Wydaje mi się, że sierść na szyi układa się mu tak jakby nosił kiedyś obrożę. Jest wesołym i kontaktowym psiakiem, który lubi być blisko człowieka.

Do psów na razie też zachowuje się pozytywnie ...wręcz cieszy się z towarzystwa nowej suni. Oboje zachowują się jakby się znały . Szaleją i bawią się razem. Jak był sam, to był troszkę smutny.Sorki za beznadziejne zdjęcia, ale byłam już sama jak je robiłam i bardzo po mnie skakały.21btypv.jpg

 

 

 

zx64ac.jpg

 

14t8w1t.jpg

 

jslool.jpg

 

29asbw6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chyba Fart...

 

A to już 7-8 miesięczna , mała sunia w dobrym stanie fizycznym.

Pałętała się pod szkołą w Lisowie lub u mnie ....ktoś ją chyba wyrzucił:( Ma na sobie obrożę przeciwpchelną.

Na początku była lekko wystraszona, ale po jedzonku pokochała nas tak bardzo, że nawet zazdrosna Fibi nie mogła jej przegonić.

Jest słodka i jak widać ..bardzo oddana. Dlatego myślę, że została jednak wyrzucona.

Może,  Funia ?

Nie podobał jej się aparat.

20ig9z7.jpg

 

2d8jgk9.jpg

 

1629x1y.jpg

 

1058pag.jpg

 

sv77g6.jpg

 

2eq48jk.jpg

Link to comment
Share on other sites

a co on ma pod i nad lewym okiem? kleszcz?

 kleszcz, ale wyschnięty po ektoparze. Wczoraj jak go obadałam ...miał chyba z70 kleszczy. Teraz już nie ma . Wyciągnięte.

Masakra z tymi kleszczami ostatnio...te maleństwa 5tyg miały w sumie ponad 140 kleszczy po ok 20 kleszczy- każdy:(

 

 

Teraz jeszcze jedna szorstka sunia...raczej młoda, ale w zębole nie zaglądałam . Jest mega wystraszona i trochę dzika. 

 

 

No i tyle o niej na razie...Oprócz tego ma 6 dzieciorów, ok 3tyg.

2exa82p.jpg

 

334rllx.jpg

 

ixsfol.jpg

 

2utg2l4.jpg

 

34dn12w.jpg

 

Andrzej dziś o mało co ,,nie przypłacił życiem"(słowa mojej znajomej co mu pomagała  tą rodzinkę wyciągać)aby ratować te takie i owakie majuchy.

Link to comment
Share on other sites

Ale słodziaki-szorściaki <3 Ta sunia od maluszków PRZEUROCZA!!! Musze znaleźć w przyszłym tyg chwilę żeby je odwiedzić :) 
I przy okazji... mam budę do oddania. Kupiona daaawno temu, dwuspadowa, mała. Tzn dla jednego małego piesełka. Ale może się przyda słodkopsiakom? 
Tylko najpierw musiała bym ją co nie co ogarnąć i sprawdzić jej stan czy się nadaje do wykorzystania bo na chwilę obecną nie prezentuje się najlepiej.
Ale myślę że uda się ją przywrócić do "życia" tak żeby nie straszyła :D Dzisiaj tylko przelotnie rzuciłam na nią okiem to na pewno jest do odmalowania ale to da się załatwić :) 

Link to comment
Share on other sites

jeju nie umiem połapać się w szczeniaczkach...

 

z tych szczeniaczków z kokardkami została sunia brązowa - ta co dziś były jej zdjęcia i czarno podpalana sunia? żadnego chłopaka z nich? Czy pomieszałam ? :(

ze szczeniaczków tych młodszych, co miały 5 tyg jak trafiły został jeden psiak?

 

Sunia Trikolorka poszła do domku, czy jeszcze nie ?

 

Postaram się więcej nie mieszać na stronie :) 

 

Coś strasznego taki wysyp maluchów...oby już ostatni w tym roku...

Link to comment
Share on other sites

Ojojoooj Miszka jest tylko jeden...ale może coś podobnego.

Marzenko zostały tak jak napisałaś.

A teraz złapała się mama średnich szczeniaków, ta dzikuska co już jedną klatkę rozwaliła.

 

 

Oj zapomniałam o Miszcze - wybaczcie mi ! :)

 

Nora też ładnie, albo Muszka :)

 

dobrze, że sunie udało się złapać, oby dało się ją też oswoić 

 

 

A co do tego szczeniaczka, który został z tych młodszych - przydałoby się choć jedno zdjęcie jego samego :) bo mam tylko grupowe..a tam ciężko go wyłapać 

Może jakbyś miała chwilkę jutro, to dałoby się choć jedno małe zdjęcie załatwić ;)

Link to comment
Share on other sites

swoją drogą Biżu vel Licho wlazła dziś rano pod łóżko..i nie umiała spod niego wyjść...koniec końców jakoś udało się jej wyczołgać stamtąd ;) i chyba coś się nauczyła, bo więcej tam się nie pcha...

 

Za to z półki pod stołem wyciągnęła wszystkie krzyżówki i zaniosła je na legowisko :D chyba chciała porozwiązywać, ale długopisu nie znalazła...ona jest taka kochana...rozczulająca . Z Maszą dziś chwilę poganiały ! Holi dalej się boczy, ale już troszkę mniej....będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczek i Nora dodani :)

A Biżu vel Licho dziś stwierdziła że kości,które mają to za mało i czas skosztować fotel...no cóż...mamy teraz unikatowy wzorek na jednym podłokietniku :) może zajmie się też innymi,to będą takie same ^^ ale oby nie.
Za to od 23 grzecznie wytrzymała do 8 rano i noc nie napaskudziła ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...