Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

andzia69 nie wiem czy wczoraj się ktoś z Tobą kontaktował, ale zgłosiły się dwie wolontariuszki, które w czwartek mogłyby wizytę przeprowadzić :) jak wczoraj nikt nie dzwonił, to może dziś zadzwonią 

 

 

dzisiaj przyslaly mi sms - ale...trzymajcie kciuki, bo może wizyta nie bedzie potrzebna w tych ...slumsach :)

 

a moze macie pomysl na...

 

12112280_963530453711376_450111534652170

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Bunia za zrobienie zdjęć i potem przetworzenie:) nie wiem co bym zrobiła, jakbyś mi nie pomogła. Zabrałam wczoraj do domu najsłabszą sunię, bo w ogóle nie chciała jeść :( bardzo słabiutka. Te moje w domu po Norze maluchy , to grubasy  równomiernie wypasione a w tych nowych krecikowych maluchach są bardzo duże różnice i w wielkości i w grubości a są w tym samym wieku .Mają 4 tyg.

za to ta trójka torowatych to 2 miesięczne szczyle i raczej wielkością od siebie nie odstają.Niestety są bardziej dzikusowate. Najbardziej ten torowaty.

 

 

 

Te nowe szczeniaki 4tyg i te 2 miesięczne były razem w tunelach pod ziemią.Chyba lisie nory.To są szczyle ze stada dzikusów . Czyli kuzyni Tremy i Toro. 

Andrzej przekopywał z Bogdanem 20m2 tunelu, aby je wydostać.

A ten chłopczyk z większych był zaklinowany w dziurze i nie mógł się ruszyć ani w jedną stronę ani w drugą:(to całe szczęście,że akurat byli.

 

Została jeszcze tam 3 tych większych maluchów, ale Andrzej musiał spasować , bo już noc prawie była i po kilku godzinach kopania byli padnięci:(

Za to na drug dzień, czyli wczoraj ...maluchów już nie było:( Podobno ktoś widział, jak je matka przeprowadzała w inne miejsce.

Faceci wczoraj szukali  cały dzień, ale bez rezultatów.

Mam nadzieję,że się znajdą.

Link to comment
Share on other sites

Trafiłaś w 10:)

Fajne imię :)

Oni są raczej mali/// jak Twoja Holi chyba.

super :) zjem w końcu śniadanie (na sprzątanie mnie od rana wzięło ^^ ) i wprowadzę ich na stronę :)

 

i szczeniaczki  też..jak wam udaję się ich nie mylić ? :D a tak serio to współczuje takiej gromady szczeniąt...brr...ja bym chyba oszalała

Link to comment
Share on other sites

Holi wychodzi większa..bo ona ma MNÓSTWO futra...i waży o kilogram za dużo ^^ waży 12 kg - powinna 10-11...a w kłębie ma 37 cm...bez futra bo ze sterczącym futrem 44 ^^

Tak więc ona jest mała ;) jak ją zgoliłam prawie do zera w wakacje wtedy dopiero było widać jak mała :D

 

niestety w tym roku nie mieliśmy wielkich wyczynów spacerowych od wiosny...bo najpierw brak czasu, potem upały + problemy z kolanami (wiec odpadały wycieczki w góry), potem w lato moja ciąża niedoszła (skończona jakoś w 10 tyg niestety...)...przeprowadzka, remonty...i tak Holusia nam przytyła do 12 kg i nie może tego zrzucić :( choć mniej je...ale byle do przyszłej wiosny to sobie znów odbijemy ! I już z trójką psiurów będziemy robić wielokilometrowe wojaże ;)

 

W piątek mogłabym nie zdążyć ze wszystkimi ogłoszeniami...więc dla części psiaków (tych "mniej potrzebujących" ) zrobię już w czwartek wieczorem, ok ? :)

Link to comment
Share on other sites

i psiaki też są na olx, alegratce i gumtree...na Katowice

 

 

Edytko tylko mnie nie zabij ! Nie mogłam się zalogować na alegratkę...i będziesz musiała zaakceptować ogłoszenia - powinny Ci przyjść linki na maila...dopiero przed chwilą sobie uświadomiłam, że ogłoszeń na alegratce zrobiłam 30 - i też tyle maili powinnaś dostać - bardzo Cię przepraszam !

 

 

Podsumowując

Nie ogłosiłam jeszcze Owczarek, Luny, Bostona, Karima i Teo - oni jutro pójdą na Kraków.

 

Nie ogłosiłam również

 - Nory

- Farida - bo nie wiem, czy coś się w jego sytuacji zmieniło?

- Bonusa - jak tam sprawa z jego guzem? To jest jakoś do operacji, czy coś? bo nie wiem co napisać w ogłoszeniu i na stronie.

- Princa i Diuka - oni są na kwarantannie, czy już po ?

 

A teraz czas na herbatę przed spaniem...no i krótkie wyjście na siusiu z psami :)

 

PS. co złego to nie ja ! starałam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeju Marzenko za co mam się gniewać....Ja Cię powinnam wycałować:)

Bardzo, bardzo ...bardzo Dziękuję ...Pięknie:)

Mialaś zrobić 5 psiakom po 3 ogłoszenia lub 1 a TY zrobiłaś Wielką PRacę  i jak dobrze pójdzie to odmienisz życie tymi ogłoszeniami...i mnie i psiakom:)

 

A tym co nie zrobiłaś, to dobrze bo jeszcze nie czas.

Link to comment
Share on other sites

heh nie zrobiłam nic takiego :)

 

zasadniczo chciałam wszystkie psiaki wrzucić na olx tylko..ale potem pomyślałam, że to mało ...może a nóż widelec coś z tych innych  ogłoszeń też będzie...więc ogłosiłam wszystkich niemal z góry do dołu ;)

 

miałam kilka zapytań z olx o Fibi i szczeniaczki - tam niestety maila zmienić nie mogłam do Ciebie, ale każdemu odpisywałam by skontaktował się z Tobą telefonicznie bądź mailowo w sprawie adopcji.

szczeniaki wszelkiej maści na olx mają mnóstwo wyświetleń jak zwykle ^^ 

Link to comment
Share on other sites

Luna, owczarki, Karim, Boston i Teo ogłoszeni sa na Kraków na portalach:

olx, gumtree, alegratka, petworld, psy.elk.pl, psy.pl, adopcja psa.pl, przygarnij zwierzaka.pl, cafeanimal.pl i morusek

 

 

może choć jeden telefon w sprawie domu będzie...jeden..ale dobry..to by mi wystarczyło :P

 

a teraz idę zająć się moją gromadą...bo coś leżą znudzone ;)

Link to comment
Share on other sites

Jejku Marzenko, ale się rozpędziłaś z tymi ogłoszeniami....

Nawet mają porobione te co mają domki:)Ale to nic, będę inne polecała;)

 

A to  zdjęcie z dzisiaj...robiłam kilka zdjęć tym nowym szczeniakom, bo mnie ludzie prosili i takie zrobiłam chłopakom norkowcom.

 

5cim4x.jpg

 

 

Bunia to jest pozycja spaniowa bardzo wyluzowanego i szczęśliwego psa:)

Link to comment
Share on other sites

a bo ja wiem, które mają dom ;) mówiłam że zrobiłam wszystkim psiakom prawie ...tak jak mówisz, zawsze można kogoś innego polecić ;)

 

napisz mi w wolnej chwili jakie ogłoszenia pościągać ;)

 Nic kochana nie ściągaj...przydadzą się :) Tylko się dziwię ile miałaś zapału i zawzięcia...tego pozytywnego, aby wszystkim psiakom robić ogłoszenia:)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia szczeniaczków dodam jutro rano,wróciłam do domu dopiero i idę spać ;)

Oj widzisz...chciało nie chciało mi się...zawzięcie..no może trochę :D,chciałam zrobić coś dobrego ;) a teraz będę robić raz w miesiącu ogłoszenia na Olx dla słodkopsiaków w ramach większej pomocy ;) może tylko nie wszystkie na raz... Bo to troszkę czasu zajmuje,ale na dwa razy dam radę :)

Zmykamy spać! Dobrej nocy.

Link to comment
Share on other sites

za jakie grzechy !

Nie było mnie w domu...3h...przed wyjściem psy miały godzinny aktywny spacer (one biegały i się bawiły, my człapaliśmy obok)

 

chyba im się nudziło ;) a to jeszcze nie wszystko...na  łóżku dodatkowo była potargana zasłona (była schowana w pufie, którą wywróciły) plus mój drugi kapeć ...a na podłodze jeden z kocyków został obsiusiany przez kota...taaak...jak ja ich kocham wszystkich :D

PS. to czerwone to mój domowy dres...zdjęły go z oparcia fotela ;) Pufa za to jest trochę nadjedzona...ale chyba nic nie połknęły bo strzępki zbierałam po całym pokoju ^^

12063368_952414028164919_448019065718017

 

Dobrze, że zazwyczaj grzecznie zostają same...bez większych strat materialnych :D

 

 

Za to po moim powrocie poszliśmy się pobawić na ogródek. Licho luuuuuubi kopać dołki ;) wraz z Maszą....więc miały na ogródku zajęcie ^^

Do tego Licho poznała Newtona - psa kuzynki (mieszka nad nami)...Newton najpierw chciał ją zjeść, ale potem się radośnie razem ganiali w jesiennych liściach 

 

a tak wygląda Holi - nadzorca kopaczy i Licho - kopacz ;)

11178202_952433364829652_870471806832570

 

12118684_952433311496324_369097235900181

Link to comment
Share on other sites

jeju potrzebuje dwóch biurek z szafką każde...100 cm szerokości, 50 głębokości, tanich (150-200 zł)...bo na inne mnie nie stać i nie umiem znaleźć :( na allegro chcą niebotyczne koszty za wysyłkę....nie rzuciły się wam może tanie biurka z tania wysyłką ? :D

Link to comment
Share on other sites

No piękne porządki porobiły panny i kocisko;) Holi ma minkę niewiniątka a Licho z Maszą włożyły czapki niewidki;)

 

Ale pociesz się,że inni mają gorzej ....

 

Marzenko ja zawsze kupuję u nich meble biurowe i szafy, mają najtaniej . Tylko nie wiem czy biurko któreś by Ci spasowało....

http://www.meble-bestseller.pl/biurka-c-1.html

Link to comment
Share on other sites

oj wiem, ze mają gorzej - współczuje z całego serca i cieszę się, że jednak na mnie nie padło ;) chyba tyle cierpliwości bym nie miała...

Ja się z moich paskud śmieje ...czasem mam dość, wiesz pewnie jak to jest...ale złość szybko mija ...ot taka moja najbliższa zwariowana rodzinka :D

 

Licho z Maszą mnie obskakiwały jakby nigdy nic, jak robiłam zdjęcie ...aniołki trzy się znalazły...

 

Dziękuje za link, biureczka fajne, niestety nie mają takiego z szafką ...ale będę tam zaglądać, może pojawi się im w ofercie :] do świąt może uda nam się kupić i biurka i szafkę łazienkową :D śmieję się z Patrykiem, że po tej przeprowadzce to nagle ciągle czegoś nam brakuje, albo coś trzeba zrobić...i że do Świąt się nam to uda ^^'

 

 

PS. przepraszam, że jutro nie dam rady pomóc przy adopcjach w Katowicach :( ale naprawdę z czasem nie wyrobię.

 

Zmykam spać. Dobrej nocy !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...