Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Słoneczko jeszcze nam sprzyja i psiaki z niego jak mogą korzystają. Dzisiaj robiłam zdięcia Hagirowi i Janie:)

Oba psiaki młode, sympatyczne i grzeczne. Chodzą ładnie na smyczy i przychodzą na zawołanie.

Jedynie Jana jest ,,uzdolniona muzycznie'' i śpiewa w wysokich tonach a Hagir jak każdy młodzieniec ma mnóstwo energii .

Fajne z nich  psiaki:)

 

Hagir:)ma dziwny ogon...jakby wystrzyżony nożyczkami.

 

 

 

2uzytqf.jpg

 

2i0w009.jpg

 

 

 

2m6a1ap.jpg

 

 

20th6hh.jpg

 

2ec3exy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Słoneczko jeszcze nam sprzyja i psiaki z niego jak mogą korzystają. Dzisiaj robiłam zdięcia Hagirowi i Janie:)

Oba psiaki młode, sympatyczne i grzeczne. Chodzą ładnie na smyczy i przychodzą na zawołanie.

Jedynie Jana jest ,,uzdolniona muzycznie'' i śpiewa w wysokich tonach a Hagir jak każdy młodzieniec ma mnóstwo energii .

Fajne z nich  psiaki:)

 

Hagir:)ma dziwny ogon...jakby wystrzyżony nożyczkami.

 

 

 

2uzytqf.jpg

 

2i0w009.jpg

 

 

 

2m6a1ap.jpg

 

 

20th6hh.jpg

 

2ec3exy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Słoneczko jeszcze nam sprzyja i psiaki z niego jak mogą korzystają. Dzisiaj robiłam zdięcia Hagirowi i Janie:)

Oba psiaki młode, sympatyczne i grzeczne. Chodzą ładnie na smyczy i przychodzą na zawołanie.

Jedynie Jana jest ,,uzdolniona muzycznie'' i śpiewa w wysokich tonach a Hagir jak każdy młodzieniec ma mnóstwo energii .

Fajne z nich  psiaki:)

 

Hagir:)ma dziwny ogon...jakby wystrzyżony nożyczkami.

 

 

 

2uzytqf.jpg

 

2i0w009.jpg

 

 

 

2m6a1ap.jpg

 

 

20th6hh.jpg

 

2ec3exy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baster jak słodziaczek  :loveu:  :loveu:  :loveu:

A gdzieś Ty tu Bastera upatrzyła???

No i do słodziaczka, to mu dużżżo brakuje :roflt:  ...toż to bestia z dużżżą dawką siły.

Zobaczymy jak w niedzielę go weźmiesz na spacer :megagrin:

 

A to już Jana :)

e0sc37.jpg

 

 

123t9fl.jpg

 

 

148nrdd.jpg

 

352huah.jpg

 

1ztzps.jpg

 

Ja tylko zapytam ...czy ktoś zmienia zdjęcia na tinypic i jak to robi najszybciej, bo ja kopiuję

 

Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych 

tak jak wcześniej, ale teraz muszę dodatkowo kasować IMG

Link to comment
Share on other sites

Jutro dodam zdjecia psiaków na stronę :) dziś ledwo patrzę na oczy..

 

a co do zdjęć możesz zawsze klikać na zdjęciu prawym przyciskiem myszki i dawać kopiuj adres url grafiki. a potem tu na dogo kliknąć w ikonkę "obrazek" i wkleić ten adres - wtedy już jest bez zbędnego img ;)

Link to comment
Share on other sites

Marzenko przepraszam, ale dopiero czytam Twoje  opisy piesków....

 

Niestety jeden już chyba nieaktualny :nonono2:  Ici i Igorka, bo Icia wczoraj znalazła swój domek i państwo zastanawiają się jeszcze czy czasem jej Igorka nie dobrać, bo płacze bidulka. 

Ale mieszka tam jeszcze jeden kolega i może być ciężko z jego aprobatą.

 

Poza tym byłam wczoraj w odwiedzinach u Ani i Miszy :laugh2_2:

Misza mnie dziwnie przywitał...mega zaskoczony i lekko wystraszony.Trochę machał ogonem, ale ogon na dole a Misza w bezpiecznej odległości.

Nie wiedział czy podejść...cały czas mnie obserwował zaciekawiony.

Dopiero za jakiś czas się wyluzował i bawił ze mną jak za dawnych lat...przytulając się w trakcie  ulubionego drapania:)

Nawet był zawiedziony jak poszłam do ludziów go zostawiając w trakcie zabawy.

Jest szczęśliwy, widzę to i jestem wdzięczna Ani oraz jej rodzince za tak dobrą opiekę  :klacz:  :kiss_2:

 A Miszka bał  się chyba, że go zabiorę, bo jak powiedziałam ...jedziemy! ...Misza się wycofał i podglądał mnie z dupcią w domu.,,,bezpieczny.

Jak zwykle serce w rozterce, ale tym razem wracałam z ulgą !!!

Misza ma swój dom i kochającą rodzinę :jumpie:  

 

Teraz dobre wieści, bo ciężko mi pisać o złych.... może później...

 

Jeszcze dodam nowe psice na stronę.

 

Gata sunia po sterylce aborcyjnej. Ok 2 letnia....mega przytulaśna i grzeczna:)

 

33csmfq.jpg

 

256hgkp.jpg

 

2643nkx.jpg

 

Jeszcze 2 fotki do psiaka co Andzia go dodała.

Nie wiem jak miał wcześniej na imię, ale ja go nazwałam Gino.

2,5 roku ma ten przystojniak...jest łagodny i kontaktowy.Troszku popłakuje, ale tylko troszkę.

24v5q37.jpg

 

nvnyc0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Edi nie martw się ja sobie mogę pisać ;) odkrywam na nowo jaka to fajna zabawa ..ostatnio mało pisałam.

 

Jakie złe wieści? 

 

Powodzenia Iciu! Fajnie jakby państwo zabrali Igorka, ale bezpieczeństwo psiaków przede wszystkim...

 

Misza szczęśliwy - rodziny opuszczać nie chce :D

Link to comment
Share on other sites

A u mnie z matematyką w soboty dalej nie wyjaśnione  :madgo:  w tą ostatnią były zajęcia i teraz miało już nie być... a nagle okazuje się że jednak są. Błagaliśmy ją żeby były co dwa tygodnie więc najpierw się zgodziła a za chwilę oznajmiła że widzimy się w sobotę  :???:  :-(  Więc ja już nie wiem jak to będzie wyglądało :lookarou: Ta kobieta jest niezrównoważona i jeszcze trochę a skończy się to u dyrektora bo niedopuszczalne jest żeby tak pomiatała ludźmi !
PS. Pisała do mnie P. Krysia ale nie mam jej jak odpisać... niestety w najbliższą sobotę znowu się nie będę widziała z psiakami  :-(  

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro :(

 

Mogę jedynie napisać, że u Was As miał dom - może nie idealny, ale myślę, że najlepszy jaki mógł dostać i jaki kiedykolwiek miał!

To jest kochane psisko, zawsze przyjazny i był chętny do zabawy....dlatego tym bardziej jest przykro, że akurat on .....

Myślę,że przez jego usposobienie miał dobre życie, że go nikt nie przeganiał i nie robił krzywdy....

Jakoś tak się dzieje,że tu musimy żegnać takie kochane psiaki:( 

Nie wiem, czy jutro dam radę ....może Krysia go przeprowadzi za TM...chociaż też będzie jej ciężko:(

Link to comment
Share on other sites

Niestety Nasz Asik już śpi snem wiecznym:(

Kochany psiak, niech taki zostanie na zawsze w naszej pamięci i sercach!!!

 

_DSC2611.jpg

 

 

Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie
A kiedy się pożegnać trzeba
I psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy tobie jest psie niebo 
Z tobą zostaje jego dusza 

 

 

 

 

Usnął  bardzo szybko, w ciągu 2-3 minut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...