Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Mi też bardzo szkoda Asika (*) To był kochany miziasty psiak, często nadstawiał dupcie do drapania <3 No i miał niesamowitą cierpliwość do swoich zabawowych współtowarzyszy... im też teraz pewnie będzie go brakowało. Ale choć mogę teraz wydać się bezduszna to był najlepszy wybór. As nie był już w najlepszej formie a bezsensem było by czekanie do momentu aż psisko zacznie bardzo mocno cierpieć ... Mam nadzieję, że biega sobie teraz gdzieś tam szczęśliwie za TM z moim Łapeczkiem i Loczusiem  :candle: 
Śpij spokojnie Asiku (*) 

Link to comment
Share on other sites

Nie było wyjścia....:( niestety.....

Blackuś bardzo posmutniał bez Asika i nawet towarzystwo Comy i Hati na nic się nie zdało.

Siedzi smutny i wypatruje Asa a mnie serce się kroi jak to widzę:(

Wczoraj  wzięłyśmy go na spacer z Leonem i jak tylko zobaczył jego dupcię, to szybko poleciał  za nim uradowany, że to może być As.

Ale jak podbiegł bliżej...to od razu ogon poszedł w dół i posmutniał.

Link to comment
Share on other sites

Edi - tak się zastanawiam, czy tenkre on podawany Hektorowi to nie jest za mala dawka...bo moze za mało dostaje i dlatego nie tyje?

No i Bela pyta, czy na dlugo starczy, bo może jeszcze zalatwić :)

 

pan Tomasz, który adoptował naszego schroniskowego Stiviego ślepaka z chorą trzustką powiedział mi, ze najlepszy jest weterynaryjny Zymoral:  http://www.pasaz.v10.pl/fatro-zymoral-120g,p16163556.html  tylko w Polsce nie mozna go dostać podobno

 

sprawdź jaka dawka jest w tych lekach, które masz i porownaj - wydaje mi się, ze w tej weterynaryjnej jest dużo więcej tych enzymów

Link to comment
Share on other sites

Mam Zymoral 120g w domu, kupowałam dla Rando kiedyś, ale on nie chciał bo był w proszku.

Zostało mi 1/4 opakowania.Jutro wet przyjedzie to go spytam.

 

ten zawiera 20 000 USP lipazy, 100 000 USP proteazy i 100 000 amylazy w 1 gramie.

Jeszcze Hektor dostawał Amylaktiv  digest (WET)  i chyba lepiej go przyswajał niż Kreon.

 

Mam dużo kreonu, nie trzeba na razie kupować. 

Jeszcze spytam weta o amyladol..też wetowski, bo dziewczyny mówiły,że może też być lepiej przyswajalny.

Podobno Wydra tak mówił.

 

Hektor miał 3dni kryzysu, ale znowu wszystko w normie. Podejrzewam, iż to wina karmy, bo jeden dzień dostał inną( gościu z allegro mi nie dosłał na czas)

Jutro qpy mu cyknę.Wet w niedzielę stwierdził,że lepiej wygląda a ja nie widzę poprawy...ślepota starcza mnie chyba pomału bierze :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Andzia, Hektor dostaje od wczoraj Zymoral i na razie ma po nim biegunkę :(

Zobaczymy co będzie dalej....

 

Westa chodzi już na spacerki i nawet nieźle sobie radzi.  :klacz:

Na początku było ciężko ze smyczą , rzucała się lub stawała jak osiołek....jedynie ruszała się przy zmianie kierunku i biegła w stronę swojego  boksu. 

Teraz grzecznie chodzi przy nodze a puszczona od razu reaguje na wołanie.

Za to jej koledzy z boksu.....Skaut i Sajmon....fatalnie:( Sajmon dzikusek a Skaut na widok smyczy zachowuje się jak Westa lub gorzej.

Będzie z nimi ciężko :(

 

Wczoraj trafiła do nas sunia z cieczką, za którą biegała wataha psów. Sunia śmieszna... taka Joko na krótkich łapkach, łagodna i kontaktowa:)

Jeszcze mamy złapać jakiegoś zadziornego psa z tej watahy, ale jak zabraliśmy wczoraj wieczorem sunię, to psy się rozproszyły i pies znikł :nonono2:

A teraz Andrzej jedzie po jakiegoś psiurka przywiązanego do drzewa:(

 

Jeszcze na koniec coś miłego:)

Hati i Gata są już w swoich domkach :jumpie:

 

10453jd.jpg

 

2nbccvt.jpg

 

SZCZĘŚCIE  NIECH WAS NIGDY  NIE OPUSZCZA !

SAMYCH CUDOWNYCH, RADOSNYCH DNI I ZDROWIA .....BĄDŹCIE KOCHANE!

 

 

 

Dodam,że przyjechały dziś ze sterylki Jana i Pati.

Jana chciała zjeść weta a u Pati  w trakcie zabiegu się okazało, że operacja rzepki będzie ciężka ...robiona 3 metodami:(

Link to comment
Share on other sites

No i przyjechała sunia z żebrami na wierzchu i z wielkim brzucholem. Następna bida przed porodem:(

Była przywiązana cienkim sznurkiem  do drzewa i dziwota, że nawet się nie zerwała.... bidulka.( śmierdzi  gnojem)

Leżała zrezygnowana na ziemi, cała obśliniona ze stresu:(

Chyba jest młoda a wygląda jak mix Grety i Joko. 

Link to comment
Share on other sites

Skąd te wszystkie biedne psy się biorą :( na prawdę nie potrafię tego pojąć, poziom okrucieństwa przerasta moje zdolności rozumowania. Nic tylko się  :flaming: ...

 

 

Jutro uaktualnię stronę, o tej godzinie to znów by się coś pomieszało - wieczorami często edycja nie działa jak trzeba  :siara: 

Link to comment
Share on other sites

Edi za opisy wezmę się najpewniej jutro, ok? ;) po pracy jakoś popołudniem...tylko będę potrzebować jeszcze jakiś info, ale to Cię spróbuje pod telefonem złapać :)

 

tymczasem zapraszam na bazarek - podrzucanie bardzo mile widziane :)

jutro jakoś porozsyłam zaproszenia, zobaczymy jak to pójdzie na nowym dogo

http://www.dogomania.com/forum/topic/143196-pchli-bazar-wszystko-mo%C5%BCna-tu-znale%C5%BA%C4%87-sukienkibluzkispodniezabawkitorebki-i-wiele-innych-naprawd%C4%99-tanio-s%C5%82odkopsiaki-zapraszaj%C4%85-do-1710/#entry15822877

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Marzenko:)

Robimy remont (naprawiamy zniszczenia)przed zimą i pieniądze bardzo się przydają:)

Jeszcze mam 2 wory ciuchów po moich gwiazdach i po mnie to Ci podrzucę jak się uda ....

 

A dzisiaj Skaucik był na spacerze na smyczy i już się bardzo nie rzucał ze strachu :) Szedł ładnie przy mojej nodze :)

Dzięki Weronka i Karola:)za pracę z nim w boksie .

Jedna smycz , kilkadziesiąt pychotek i Skaut  może chodzić na spacerki na smyczy, bo do tej pory biegał luzem i dostawał szału na widok smyczy.

 

Dziewczyny czy to jest ten sam pies???

 

http://przytulisko-lisow.manifo.com/sajmon

został znaleziony w Daleszycach.

 

i ten

 

http://olx.pl/oferta/zaginal-rudy-pies-CID103-ID63NNh.html#774c1b8f35

Link to comment
Share on other sites

Jak będziecie w okolicy, to podrzucajcie :) do sufitu mam jeszcze sporo przestrzeni :D a tak serio, to zapasy się powoli wyszczuplają bazarkowe, co miałam to dałam jeszcze na mój bazarek - plus kilka rzeczy jeszcze dostałam, ale za późno, będą na następny :)

 

No i misie musicie odebrać ;) jeszcze dokupiłam parę na bazarku - to jak dojdą będzie już pokaźny worek maskotek :D

 

 

Co do psiaków..ciężko stwierdzić, Sajmonek wydaje się jaśniejszy przy czym ma wyraźniejsze obwódki wokół oczu - ale to może być tylko wynik fotografii, zawsze można podesłać im zdjecia Sajmonka :)

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się i podobno Ten Lisek miał krótsze łapy ....szkoda, ale zdjęcia jeszcze im podeślę, bo jakoś mi to nie daje spokoju. Co do koloru psa, to różnie to bywa ...np:

 

r2ni2x.jpg

 

28uimhw.jpg

 

Nie napisałam najważniejszego...

 

Coma , Pasko i Gretunia są już w swoich domkach:) :jumpie:

 

28rla8y.jpg

 

 

4ggp44.jpg

 

16hjabo.jpg

 

NIECH WASZE NOWE ŻYCIE BĘDZIE ZAWSZE PEŁNE CUDOWNYCH DNI ,CUDOWNYCH CHWIL.... NIECH WASI OPIEKUNOWIE SPRAWIĄ ABYŚCIE ZAWSZE CZULI SIĘ SZCZĘŚLIWI......KOCHAJCIE I BĄDŹCIE KOCHANI!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...