Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='mimiś']dziewczyny, ja mam własnie podobną historię ,pusciłam przelew [bazarek miau] 07-07 pko BP
i do tej pory nie dotarło,własnie ide wyjasniać,więc nie jest to przypadek niewiarygodny
dodam jeszcze,ze dane sie zgadzają tylko kasy niet![/QUOTE] Ale tu chodzi o coś innego-dane się nie zgadzają. W takiej sytuacji po prostu nie dochodzi do transakcji

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alab108']Powiem szczerze, nie wierzę w ten Bank:shake:[/QUOTE]
Czy wierzysz czy nie to twoj problem....Wystarczy poczytac w necie,ze takie przypadki sie zdarzaja.Pisalam [B]raz[/B],ze corka mi pozyczy,ale nie mogla.Myslisz,ze dobrze sie z tym czuje?

Ja tez nie pracuje,mam na utrzymaniu trojke dzieci i psy w tym staruszke z palucha ktora jest ciezko chora czeka ja operacja na ktora odkladam i nie stac mnie na wziecie takiej sumy(bo chyba to mialas na mysli) i pozniej jej oddanie.....

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Czy wierzysz czy nie to twoj problem....Wystarczy poczytac w necie,ze takie przypadki sie zdarzaja.Pisalam [B]raz[/B],ze corka mi pozyczy,ale nie mogla.Myslisz,ze dobrze sie z tym czuje?[/QUOTE]

Liko w tej chwili to nie w porządku. Owszem można poczytać w necie i tym samym dopasować sytuację do potrzeby.
Czy bank podał jakiś termin zwrotu??? Dziewczyny pytały już kilka razy co to za bank....
Paulina ma na utrzymaniu Jagódkę ...psiak żyje i musi jeść. Pieniądze miała dziewczyna obiecane od maja a mamy 17 lipiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771'][B]Czy wierzysz czy nie to twoj problem[/B]....Wystarczy poczytac w necie,ze takie przypadki sie zdarzaja.Pisalam [B]raz[/B],ze corka mi pozyczy,ale nie mogla.Myslisz,ze dobrze sie z tym czuje?[/QUOTE]

Lilko skoro miałaś na koncie cudze pieniądze to niestety Twój problem że w tej chwili ich nie masz i nie zwróciłaś. To zwykłe przywłaszczenie!
Wybacz ale Twoje teksty w tej sytuacji są conajmniej NIE NA MIEJSCU !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Lilko skoro miałaś na koncie cudze pieniądze to niestety Twój problem że w tej chwili ich nie masz i nie zwróciłaś. To zwykłe przywłaszczenie!
Wybacz ale Twoje teksty w tej sytuacji są conajmniej NIE NA MIEJSCU !!!!!!!!![/QUOTE]
Napisalam,ze oddam,ze przepraszam i jest mi przykro,ze czekam na odeslanie pieniedzy.Zagladam,odisuje nie uciekam od odpowiedzialnosci za swoj blad i naprawde czy ktos wierzy czy nie,ze taka sytuacja miala miejsce to jego problem.Nie jestem gowniara i na pewne insynuacja sobie nie pozwole.

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Lila, znowu jest czyjaś wina, znowu Bank nawalił? Podobna sytuacja była u Joszki, obraziłas się na wszystkich i sobie poszłaś.[/QUOTE]
Tylko dodaj,ze zanim sie "obrazilam" wyleczylam Joszke,zaplacilam rachunek i oddalam sunie do wspanialego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']No nie do końca, ale nie będe już się wtrącać bo to nie wątek Joszki. Wiem, że jesteś dobrą osobą, ale sama widzisz, że przez takie wpadki bankowe będziesz mieć później nieprzyjemności, tym bardziej, że tu o dobro i zdrowie psa chodzi.[/QUOTE]
Wiem,ale mam pecha od stycznia.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Lika, mam dość tego, co Ty nazywasz pechem...Przypadku Joszki nie będę komentować, bo, moim zdaniem, nie jest tak jak to przedstawiłaś, ale to nie ten wątek. Sama zaoferowałaś się jako skarbnik, nie tylko na tym wątku. Mnie się to nie podoba i mówię to otwarcie[/QUOTE]
Poprosze watki na ktorym jestem skarbnikem i mam cos do oddania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Liko w tej chwili to nie w porządku. Owszem można poczytać w necie i tym samym dopasować sytuację do potrzeby.
[B]Czy bank podał jakiś termin zwrotu??? Dziewczyny pytały już kilka razy co to za bank....[/B]
Paulina ma na utrzymaniu Jagódkę ...psiak żyje i musi jeść. Pieniądze miała dziewczyna obiecane od maja a mamy 17 lipiec.[/QUOTE]

Ponowie swoje pytanie.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Czy wierzysz czy nie to twoj problem....Wystarczy poczytac w necie,ze takie przypadki sie zdarzaja.Pisalam [B]raz[/B],ze corka mi pozyczy,ale nie mogla.Myslisz,ze dobrze sie z tym czuje?

Ja tez nie pracuje,mam na utrzymaniu trojke dzieci i psy w tym staruszke z palucha ktora jest ciezko chora czeka ja operacja na ktora odkladam i nie stac mnie na wziecie takiej sumy(bo chyba to mialas na mysli) i pozniej jej oddanie.....[/QUOTE]

Ja mam na utrzymaniu swoich 21 kotów karmie teraz 15 wolnożyjących kotów , sterylizuje a zimą kotów mam 30 dodatkowo ..Mam 6 psów nie pracuje mąz pracuje córa też nie , mam zadłużone mieszkanie ze wszystkim jestem do tyłu ..mam koty do szczepienia , działke do opłacenia , rachunki ...nie jest mi lekko nie tylko tobie ...Jak tak szczerze piszemy tez nie wierze że te pieniądze poszły do kogoś ....to dużo pieniędzy wiesz o tym ......Co by było gdybym o te pieniądze nie zapytała pewnie cisza .....wiesz że to nie były twoje pieniądze tylko dziewczyn...napisz prawde jak jest a nie rób ludzią nadziei.

Link to comment
Share on other sites

Co do szczeniaka by musiała być klatka łapka i miejsce u kogoś , nie jestem w stanie dać go do hoteliku bo mam tam już dwa stere owczarki z ulicy na swój dowód....I co miesiąc martwie się żeby ludzie o nich nie zapomnieli bo co zrobie to jest 700zł miesięcznie .....Moje psy tez muszą jeść nie dam rade wszystkim pomóc :shake: Przykre to wiem ale taka prawda , szczeniak dostaje jedzenie ma wode ...ale idzie zima a ta jest najgorsza..:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ponowie swoje pytanie.......[/QUOTE]
Lika, odpowiedziałaś tylko częściowo na pytanie. Czy Bank podał jakiś termin? To już ponad miesiąc, Twoim zdaniem. Skoro wpłacałaś na jakieś konto to masz na to dowód. Ile czasu ma bank na załatwienie reklamacji?
Ja też jestem skarbnikiem i wierz mi, że z nieswoimi pieniędzmi obchodzę się jak z jajkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Poprosze watki na ktorym jestem skarbnikem i mam cos do oddania?[/QUOTE] Napisałam wyraźnie, że sama zaoferowałaś swoją pomoc jako skarbnik nie tylko na wątku Jagody, ale i na innych wątkach, np. Rudego. Mowiąc inaczej nie tylko na wątku Jagody byłaś skarbnikiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Co do szczeniaka by musiała być klatka łapka i miejsce u kogoś , nie jestem w stanie dać go do hoteliku bo mam tam już dwa stere owczarki z ulicy na swój dowód....I co miesiąc martwie się żeby ludzie o nich nie zapomnieli bo co zrobie to jest 700zł miesięcznie .....Moje psy tez muszą jeść nie dam rade wszystkim pomóc :shake: Przykre to wiem ale taka prawda , szczeniak dostaje jedzenie ma wode ...ale idzie zima a ta jest najgorsza..:-([/QUOTE]
Paulina załóżmy szczylkowi osobny wątek.
Ja deklarowałam 20 zł w sytuacji gdy psy będą w hoteliku i podtrzymuję. deklarację.
Myślę,że uda się zebrać resztę ale musimy wiedzieć ile i gdzie miałby miejsce.
Uważam,że on się do domu nie nadaje , na początek potrzebny kojec i mądry opiekun.
Klatkę znowu można pożyczyć. Przecież nie możemy przekreślić tego psiaka...

Link to comment
Share on other sites

[B]Lika każda transakcja ma potwierdzenie... Jeśli chcesz udowodnić,że faktycznie wysłałaś przelew z błędem - to zamieść na wątku potwierdzenie.[/B]
Zamaż swoje dane i Pauliny- jeśli zamieściłaś dane odbiorcy z adresem, jeśli tylko imię i nazwisko - zamaż nazwisko Pauliny.
Numer konta to nie tajemnica, zwłaszcza ,że podobno jest błędny.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Z pewnością w ten sposób rozwiejesz wątpliwości , które ze zrozumiałych względów się pojawiły.
Dziwię się ,że od razu tego nie zrobiłaś.....
[B]Jeśli nie chcesz oficjalnie zamieszczać potwierdzenia to je wyślij Paulinie na pw albo na maila.
Paulina potwierdzi nam na wątku czy dostała potwierdzenie przelewu.[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...