Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

Ja mam zbiorcze wydarzenie moich świrków, apraszam i mozna wyłuskać z tłumu swojego podopiecznego i polecać i dodawac foty bo mnie troszke jakby czasu brakuje :)
[url]https://www.facebook.com/events/294470927309353/[/url]

Basik ok, wyniki lepsze, Piechcia zadzwoń jutro plisssssss.

Link to comment
Share on other sites

183,39 zl przypadlo Basikowi po podziale majátku po Sonii vel Kostce, która szczésliwie mieszka juz w swoim domu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221368-Sonia-(Kostka)-wyciągnięta-ze-schroniska-w-Pawlowie-ma-wspanialy-dom-z-ogrodem!!/page4[/URL]

Jako ze pieniádze te sá na koncie fundacyjnym, mozemy je przekazac tylko w postaci przelewu na nieprywatne konto, czyli np. kupujác karmé lub inne srodki przez inernet czy placác rachunek u weta - w kazdym przypadku nalezy wystawic fakturé przelewowá na Fundacjé Kastor (nie placic samemu) oraz powiadomic nas o tym, zeby po przyjsciu faktury szybko já zidentyfikowac oraz oplacic przelwem z naszego konta.

Link to comment
Share on other sites

mam dla was pewne istotne informacje...
1. musimy się WSZYSCY sprężyć w szukaniu kasy jeśli zależy nam do dobru psa
2. jeśli nie zbierzemy kasy na rachunek w lecznicy to pies trafi do schroniska gdyż...

jak to określił lekarz rachunek powinien się zamknąć w kwocie...[SIZE=6][U][B][COLOR=#ff0000]1500zł[/COLOR][/B][/U][/SIZE]. Pies prawdopodobnie wyjdzie...w poniedziałek.

więc za kilka dni musimy mieć taką sumę na koncie Basika, powiem nawet, że musimy mieć jeszcze więcej bo trzeba będzie kupić karmę za co najmniej 300zł, pewnie wykupić jakieś leki i niedługo opłacić hotel (oczywiście pomniejszony o te dni, ale to i tak kropla w morzu)

Perspektywa jest taka, że jeśli nie zapłacimy tej kasy lekarzowi to ja wyląduje w kiciu za długi :mad: a pies wróci do schroniska bo nie będzie nas stać na hotel..nawet tak tani jak u cioci ani.

[COLOR=#ff0000][SIZE=4]WIĘC PROSZĘ WAS WEŹMY SIĘ WSZYSCY DO ROBOTY, BO MARNY BASIKA LOS.[/SIZE][/COLOR]

niech każdy zajrzy do swojego portfela, niech każdy wyśle choć 10-20 pw z błaganiem do ludzi, to może się coś uda zrobić.

czy Basik jest jeszcze na tym terierowym forum?może ta udałoby sie jakieś grosze zebrać?
ja własnie tworzę bazarek

może by zrobić chwilowy nowy banerek z widoczyn apelem o pomoc w spłaceniu długu w lecznicy??umie to ktoś robić??

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217294-%C5%9Alepy-Basio-Terier-walijski-w-hotelu-POTRZEBUJE-DEKLARACJI-NA-UTRZYMANIE?p=19171059#post19171059"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/831/banernc.jpg[/IMG][/URL]

Zrobiłam coś takiego.

Link to comment
Share on other sites

no spoko:) tylko myśląłam coś o banerku o spłacie długu, z wyraźna odblaskową kwotą która powala i może zaciekawi ludzi:( nie wiem kombinuje juz jak mogę

zrobiłam bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227749-*Pabianice-bazarek-z-Psimi-akcesoriami-I-Nie-Tylko-dla-Basika-do-10-06?p=19171707#post19171707[/url]

rozsyłajcie gdzie możecie

niestety sygnatury sa teraz jakieś dziwnie małe i nie mogłam zmieścić linka do bazarku i banerku Basika:( musiałam wybrac jedno albo drugie:( kiedyś można było.

zrobię jeszcze chwilowe wydarzenie fb na zbiórkę kasy

boje się tylko że w końcu kiedyś beknę za to, że zbieram kasę na prywatne konto, znajdzie się druga taka pani L. która narobi mi koło d... no ale nie mamy póki co żadnej fundacji która by pomogła.

wogóle pomyślałam sobie, że cudownie by było gdyby Basika formalnie przejęła jakaś fundacja (zaufana oczywiście) im jest łatwiej prowadzić zbiórki i działać publicznie. Ja juz nie mam siły walczyć o każdą złotówkę sama:( mam dość powoli. Co noc śnią mi się rachunki do płacenia i nikogo to nie obchodzi czy mamy za co wyżywić t ego czy tamtego psa:( jestem wykończona i mam dość. Chciałabym go komuś przekazać i nie martwić się aż tak, bo pomagać zbierać kasę i tak będę bo zależy mi na tym sierściuchu.
Nie chce aby to tak wyglądało, że są problemy i uciekam, ale to dla mnie za dużo już, niechcący wdeptałam w wielkie bagno... Oczywiście mam nadzieję, że Basik już wychorował się na wszystko co możliwe i już więcej nie "pożre kosztów" więc nie zwaliłabym na kogoś wielkiej studni bez dna. Ale chciałabym w końcu spać spokojnie:(
codziennie myślę, co będzie jak nie znajdziemy tych pieniędzy, co będzie jutro, a co za miesiąc...

Link to comment
Share on other sites

Boję się zrobić większy baner bo już mi raz usunięto..... Nie wiem na ile ten jest widoczny, bo ja mam małego laptopa i u mnie wszystko w nim małe:D Piechcia nie załamuj się!!! Basia bez Ciebie już by nie było na tym świecie!!! Trzeba być dobrej myśli. Fundacja jest baaaardzo dobrym pomysłem, ale niestety nie znam żadnej konkretnej.... Może warto też zmienić tytuł, na hmmm bardziej dramatyczny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15'][URL]http://www.facebook.com/events/302197409869608/?context=create[/URL] zobaczcie czy dobrze zrobiłam wydarzenie? bo kiedyś wstawiało się jeszcze datę zakończenia a teraz nie moge tego znaleźć[/QUOTE]

Datę zmień, wpisałam zreszta na wydarzeniu. Teraz nie ma od-do więc musisz date wpisywać na jakąśtam w przyszłości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Moze coś bardziej poruszajacego:roll:

Nie widzę...powrót do schronu to wyrok śmierci.Nie pozwólcie !!!!!![/QUOTE]

Wszystkie sugestie mile widziane. W pracy nie mam jak tego zrobić, ale wieczorem w domu będę kombinować:)

Link to comment
Share on other sites

ja bym zwyczajnie napisała prosto z mostu: 1500zł długu-wyrok śmierci/powrót do schroniska? coś w tym stylu, kontrowersyjnie

ale jak zmienić datę?tam gdzie napisałam wczorajszą datę napisać jakąś w przyszłość? myślałam że to jest data kiedy ma się wydarzenie rozpocząć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Zaglądam do biedka :( jakieś 10 zł wyskrobię, na więcej mnie nie stać :([/QUOTE]

wątku lepiej nie czytać bo się jeszcze przestraszysz :evil_lol: jakie tu były awantury i interwencje:) najlepiej czytać tylko 1 post i ostatnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...