Jump to content
Dogomania

Uratujmy 2 owczarki szkockie!Mamy mało czasu,wyrok w grudniu!Sytuacja już opanowana:)


martik b

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O moim poprzednim collie mówiłam, że to książę zamieniony w collie. To naprawdę uczłowieczone psiaki - do nich się mówi, mówi a one rozumieją - i gadają. Kałuże omijają. Pełna współpraca z człowiekiem bo to pies pasterski. Owce to może nie dla niego ale przyjaźń z człowiekiem jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Czy jesteście juz umówione z nowym domkiem ?[/QUOTE]
Tak Lucynko dzwoniłam już do Pana, w przyszłym tygodniu zawieziemy tam Carmen, konkretnego dnia jeszcze nie wybrałam, muszę ustalić z Olą, umówiłam się z panem że zadzwonię jutro wieczorem i podam już konkretny termin przyjazdu, rodzina dostosuje się do nas jeśli chodzi o dzień, czekają już na Carmelkę ....

Link to comment
Share on other sites

Wiem, bo mi mówił właśnie, że się do mnie dodzwonić nie można..ja zmieniam sieć i przeniosłam nr z orange do play i niestety mam nieaktywną kartę sim już w nocy z pt na sb mam offa zadzwoniłam już dzisiaj do operatora, bo ile to ma tak trwać i powiedzieli, że powinnam mieć już jutro aktywny tel więc ze mną teraz utrudniony kontakt jest..ale już wszystko Panu dzisiaj wyjaśniłam i przeprosiłam ;)
Mam nadzieję, że to będzie dobry dom...bo humor u mnie nadal na minusie ;/

Link to comment
Share on other sites

Ja już Cie podejrzewałam, że uprowadziłas Carmen w nieznane miejsce i jej nie oddasz za żadne skarby tego świata :) Napisałam do Ciebie smsa i widzę, że cisza, więc tym bardziej moja teoria spiskowa była realna :)
Martuś, to będzie dobry dom. Czuję to :) A dotychczasowy dom też był wspaniały, więc Carmen mimo wszystko ma szczęście w życiu, że spotkała Was na swojej drodze.

Link to comment
Share on other sites

Oj Lucynko uwierz przychodzą mi takie myśli do głowy :diabloti: I już sobie obiecałam, że jeśli cokolwiek się wydarzy w nowym domu (tfu,tfu!), cokolwiek takiego, że Carmen by musiała być od ludzi zabrana to wsiadam, jadę po psa i zabieram ją do siebie...i już nie oddam!!! i nie będą mnie interesować krzyki rodziny...albo zaakceptują moją decyzję albo spakują się oni albo spakuję się w takim razie ja ale Carmen pozostanie już ze mną..........

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Zapewniam że Carmen nic złego sie nie stanie w naszym domu.
Otoczymy ją naszą miłością. Zapewne będzie to dla niej jakieś przeżycie, zmiana otoczenia. Ale postaramy się aby szybko nas pokochała.:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pol']Witam wszystkich
Zapewniam że Carmen nic złego sie nie stanie w naszym domu.
Otoczymy ją naszą miłością. Zapewne będzie to dla niej jakieś przeżycie, zmiana otoczenia. Ale postaramy się aby szybko nas pokochała.:calus:[/QUOTE]
Witamy na dogomanii, bardzo miło, że tu zajrzałeś :)

Umówiliśmy się z polem że Carmelka w czwartek pojedzie do nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pol']Witam wszystkich
Zapewniam że Carmen nic złego sie nie stanie w naszym domu.
Otoczymy ją naszą miłością. Zapewne będzie to dla niej jakieś przeżycie, zmiana otoczenia. Ale postaramy się aby szybko nas pokochała.:calus:[/QUOTE]

Witaj Pol!
Miło Cie widzieć na dogomanii.
Twoje słowa mnie troche uspokoiły... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Muszę się zgodzić z tym co napisał Ryss- collie są delikatne i wrażliwe i mogą źle reagować na dzieci, tj. na ich hałaśliwość i niedelikatność. Mój collie taki właśnie był, a nie miał złych doswiadczeń.[/QUOTE]

Z moich doswiadczen wynika,ze Carmen dobrze reaguje na dzieci u mnie miala kontakt z dzieckiem i byla pozytywnie nastawiona, machala ogonem i dawala sie glaskac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...