Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Mój mąż może w tygodniu zawieźć i odwieźć Lolę. Mamy w Mokrym Nosku Kofiego, więc od razu przyweziemy prezenty dla niego. W Luxvecie (Wilanów) leczymy nasze psy, więc dobre znamy to miejsce. Jeśli uda mi się zapisać do dr Marcińskiego gdziekolwiek, ale na 19.00, to w tygodniu możemy zabrać Lolę. Koszty USG weźmiemy na siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']dziękuje za pomoc :)

Loli hotelik miesięcznie kosztuje 300zł, a na razie mamy 82zł...
.[/QUOTE]
W hotelu zostało 60 zł po Barcie który pojechał do domu.Proszę więc odliczyć te 60 zł przy wpłacie za hotel.(kasa jest na koncie hotelu i hotel wie że przeznaczamy je na Lolę)A to wątek Barta z który też był w Mokrym Nosku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-ko%C5%84cu-w-wymarzonym-domku-%29/page37[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zapisałam juz Lolę na 19.03, godz. 17.20 Luxvet, Wilanów, dr Marciński. Potem dr Czerwiecki ją obejrzy. Dowóz, koszty wizyt i odwiezienie do Mokrego Noska bierzemy na siebie. Pasuje? Ludwa nas zna. Może nas zarekomendować ;-) Jeśli chcecie wcześniej, to poszukajcie gdzieś, a my się dostosujemy. Mozemy odebrać Lolę najwcześniej z MN o 16.00, więc weźcie to proszę pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Zapisałam juz Lolę na 19.03, godz. 17.20 Luxvet, Wilanów, dr Marciński. Potem dr Czerwiecki ją obejrzy. Dowóz, koszty wizyt i odwiezienie do Mokrego Noska bierzemy na siebie. Pasuje? Ludwa nas zna. Może nas zarekomendować ;-) Jeśli chcecie wcześniej, to poszukajcie gdzieś, a my się dostosujemy. Mozemy odebrać Lolę najwcześniej z MN o 16.00, więc weźcie to proszę pod uwagę.[/QUOTE]
Ale super, jeszcze dr Czerwiecki ją obejrzy, jesteście kochani :loveu:

Link to comment
Share on other sites

o matko! kolejny Lolkowy anioł...
dziękuje bardzo bardzo bardzo i jak najbardziej wszystko pasuje.
Lida mogłabym prosić do ciebie nr telefonu na pw? będzie łatwiej się kontaktować.
Lida może chociaż połowę kosztów paliwa zwrócę? bo to kawał drogi...

Cantadorra mam podejrzenia kto to taki :) dziękuje bardzo jeszcze raz...
a od czego, że tak powiem, jest dr Czerwiecki?

Link to comment
Share on other sites

Zwrotu pieniędzy nie potrzebuję. Zostawcie na gorsze (oby nie) czasy. Dr Czerwieckiego poleciła mi kiedyś dziewczyna od której mam pierwszą swoją sunię. Jeżdżę do niego od kilku lat. Bardzo jestem z niego zadowolona. Ma dużo cierpliwości do zwierząt. Lubię patrzeć, jak nawiązuje z nimi kontakt. W googlach można go wyszukać i poczytać. Mnie przekonał tym, jak prowadzi moje suki. Jak trzeba zwołuje konsylium, załatwia specjalistów i nie raz mnie wzruszył nie biorąc za wizytę, kiedy byłam z jakąś psią sierotką. Zawsze wysłucha, wytłumaczy, poradzi. Ale jak macie innego lekarza dla Loli, to nie narzucam się :-)

Link to comment
Share on other sites

podnoszę Lolkę...
mam pytanie, Loli kończy się karma, myślicie, że mogłabym poprosić skarpetę owczarków o pomoc, mimo, że już jakiś czas temu dostałyśmy od nich pomoc?
już nie mam pomysłu, luty nie opłacony o karma się kończy...

Link to comment
Share on other sites

finansowo biedna ale Lola nie wie co tu się dzieje i jest wesołą starszą panią :) dobrze, że przynajmniej jej humor dopisuje...

kupiłam Loli karmę... wolę mieć w zanadrzu jakieś wyjście jak nie daj boże wyjdzie coś na usg... wtedy poproszę o pomoc...

a juro Lolka prosi o trzymanie kciuków żeby wszystko było ok :)

Link to comment
Share on other sites

Lolka już po wizycie...

oprócz tego, że ma pilnować wagi bo troszkę sobie popuściła to nic Loli nie dolega :)
jesli chodzi o usg to bardzo dobrze, że było zrobione bo dowiedzielismy się wszyscy, że Lola jest wysterylizowana... nie wiem kiedy, bo wątpie żebym wtedy w Korabiewicach sterylizowali suki, zresztą powiedzieli, że nie jest wysterylizowana. To świadczy o tym, że może miała kiedyś swój domek :(

nie mazadnych tłuszczaków, narośli, nic a nic, dr nie chciał dawać w ciemno leków więc nakazał zrobić badanie moczu, a potem ewentualnie leki, w zalezności co wyjdzie... prawdopodobnie jest to związane ze zwieraczami...

obejrzeli Lolkę wzdłuż i wszesz i jest zdrowa :) była bardzo grzeczna.. dała sobie zrobić wszystko...

ja chciałabym jeszcze raz podziękować Lidce i jej mężowi że mimo choroby pojechała z Lolką...

będę miała skan wyników więc wkleje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...