Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

[quote name='Telimena']na podstawie tego co znalazłam to marne szanse, żeby pomógł sam propalin, to lepsze jest u samców :([/QUOTE]
Z doświadczenia wiem, ze bardzo często sam Propalin pomaga jednak. Zarówno Cantadorra, Malvaa jak i ja stosujemy u naszych suk i problem zniknął więc działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Z doświadczenia wiem, ze bardzo często sam Propalin pomaga jednak. Zarówno Cantadorra, Malvaa jak i ja stosujemy u naszych suk i problem zniknął więc działa.[/QUOTE]

może niezbyt jasno się wyraziłam, propalin działa trochę inaczej niż incurin, chodziło mi o to, że jeśli incurin nie daje rady to sam propalin tym bardziej nie pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']kto może mi dać zgodę na wykorzystanie fotki suni w kalendarzyku?[/QUOTE]

zapytaj proszę Anie (anka szklanka) bo to ona jest autorką tych zdjęć...

dzisiaj nie dałam rady zadzwonić, moja sunia ma poważne kłopoty ze zdrowiem, jutro się dowiem czy propalin coś dał...

Link to comment
Share on other sites

wczoraj przegrałyśmy z moją sunią walkę z rakiem, musiałam podjąć decyzję o uśpieniu, jest to na prawdę dla mnie ciężkie, nie mam ochoty na nic. pamiętam o Loli i zajmę się tym, ale pozwól że zrobię to wtedy kiedy będę gotowa i pozbieram się po wszystkim.


dzwoniłam do hoteliku, dzisiaj ma być p. wet i p. Małgosia ma dopytać co dalej robić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']wczoraj przegrałyśmy z moją sunią walkę z rakiem, musiałam podjąć decyzję o uśpieniu, jest to na prawdę dla mnie ciężkie, nie mam ochoty na nic. pamiętam o Loli i zajmę się tym, ale pozwól że zrobię to wtedy kiedy będę gotowa i pozbieram się po wszystkim.


dzwoniłam do hoteliku, dzisiaj ma być p. wet i p. Małgosia ma dopytać co dalej robić...[/QUOTE]

Malvo kochana trzymaj się jakoś :( dla suni
[*]

Link to comment
Share on other sites

Proszę dziewczynki zajrzyjcie :-( piękny ON ma szansę jechać do hoteliku u Emiś :-( niestety jak zwykle rozchodzi się o finanse....
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236069-Samotny-g%C5%82odny-ONek-na-ulicach-miasta-Czy-znajdzie-schronienie-zanim-spadnie-snieg"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236069-Samotny-głodny-ONek-na-ulicach-miasta-Czy-znajdzie-schronienie-zanim-spadnie-snieg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']propalin nic nie daje, Lola dalej posikuje... jutro muszę zadzwonić do pani wet co dalej, niech coś doradzi, może jakieś dodatkowe badania...[/QUOTE]

Biedny Loluś :(
[B]Malvaaa[/B], czasem najciemniej pod latarnią ... - a wykluczyłyście jakieś przewlekłe problemy z samym pęcherzem ?
Czy Lolka posikiwała też jak mieszkała w cieple ?
I czy ta krótka przerwa w sikaniu, która była ostatnio to było w trakcie kuracji propalinem czy incurinem ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...