Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

dziękuje za odwiedziny :)

[SIZE=2][COLOR=magenta]Dane do przelewu:
Malwina K[SIZE=2]uba[/SIZE]
ul. Przytorowa 68a
05-200 wołomin
z dopiskiem:lola[/COLOR]

[COLOR=purple]20 1090 1870 0000 0001 1208 2187[/COLOR][/SIZE]

oczywiście podziękuje, Tobie również dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

dr widział Lolki wyniki, i chciałby zobaczyć Lolkę u siebie jeszcze raz, bo będą niezbędne dalsze badania żeby zdiagnozować Lolkę na 100%. dr wspominał coś o źle pracujących nerkach, ale tak jak mówię jest to do dalszej diagnozy...

Lidka zaoferowała pomoc przy kolejnej wizycie, zawiezie Lolkę i przywiezie do lekarza, za co oczywiście dziękuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']dr widział Lolki wyniki, i chciałby zobaczyć Lolkę u siebie jeszcze raz, bo będą niezbędne dalsze badania żeby zdiagnozować Lolkę na 100%. dr wspominał coś o źle pracujących nerkach, ale tak jak mówię jest to do dalszej diagnozy...

Lidka zaoferowała pomoc przy kolejnej wizycie, zawiezie Lolkę i przywiezie do lekarza, za co oczywiście dziękuje :loveu:[/QUOTE]

Trzymam kciuki za zdrowie Lolci .....zdrówka sunieczko kochana :*

Link to comment
Share on other sites

pozdrowienia od Loli :D

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-P9Le_k38LMI/UXO_MNxK0JI/AAAAAAAACR0/g8wIHFavbOo/s640/IMG_3844.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EeJuI6SYioM/UXO_1lBAw0I/AAAAAAAACTo/cezCvHYjDaE/s512/IMG_3861.JPG[/IMG]



[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LBtY-G3vveU/UXPAGOj3S0I/AAAAAAAACUY/DbmH5GWxL1I/s512/IMG_3867.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Już niedługo (wtorek) zobaczę Lolę. Ma kolejną wizytę u dra i dalsze badnia. Odbierzemy ją i odwieziemy. Koszty wizyty, transportu i leków bierzemy na siebie. Wy tylko trzymajcie kciuki za zdrowie Lolci i za to, zeby zechciała wsiąść do samochodu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Lolka jak zawsze śliczna! dziękuje za zdjęcia...

trzymam kciuki za wizytę, denerwuje się ale mam nadzieje, że to nic poważnego...

Lidka jeszcze raz dziękuje za pomoc...

i bardzo proszę o jakieś najdrobniejsze wpłaty dla Lolki, nie mamy jeszcze opłaconego marca :( i to nie mała suma :(

Link to comment
Share on other sites

Lola już po badaniach. Miała pobraną krew. Jutro wyniki. Dostała leki na to moczenie się. Najprawdopodobniej jest to posterylkowe, ale ponieważ ma mocz słabo zagęszczony, wet zlecił dalsze badania. Być może jest to wynikiem nieleczonego zapalenia lub wycieńczenia. Nie wiadomo. Po kolejnym badaniu moczu będzie można więcej powiedzieć. Wszystko przekazałam p. Małgosi z hoteliku. Lola jest cudowna. Trochę słabo chodzi, ale dopiero po zdiagnozowaniu nerek wet zajmie się stawami. Wszyscy w lecznicy się nią zachwycali. Delikatna przytulaśna, łagodna. Cud dziewczyna. Trochę niestety wiek po niej widać. Waży 24,8 kg. Nie chciała siąść na wagę, więc może byc lekkie przekłamanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Lola już po badaniach. Miała pobraną krew. Jutro wyniki. Dostała leki na to moczenie się. Najprawdopodobniej jest to posterylkowe, ale ponieważ ma mocz słabo zagęszczony, wet zlecił dalsze badania. Być może jest to wynikiem nieleczonego zapalenia lub wycieńczenia. Nie wiadomo. Po kolejnym badaniu moczu będzie można więcej powiedzieć. Wszystko przekazałam p. Małgosi z hoteliku. Lola jest cudowna. Trochę słabo chodzi, ale dopiero po zdiagnozowaniu nerek wet zajmie się stawami. Wszyscy w lecznicy się nią zachwycali. Delikatna przytulaśna, łagodna. Cud dziewczyna. Trochę niestety wiek po niej widać. Waży 24,8 kg. Nie chciała siąść na wagę, więc może byc lekkie przekłamanie.[/QUOTE]

Kochana i dzielna dziewczynka :):):) :loveu: nieustannie trzymam kciuki za zdrowie Lolci :*

Link to comment
Share on other sites

Lidka mnie ubiegła z wieściami :)
gdyby ktoś zainteresował się Lolką to na pewno przy bliższym poznaniu zakochał by się w niej na zabój, jak widać jest cierpliwa, spokojna i taka kochana.
jak ze zdrowiem się wszystko unormuje to ruszymy z nowymi ogłoszeniami.
jakiś czas temu miałam telefon o Lolkę ale pani zrezygnowała z powodów posikiwania :(

Loli brakuje 188zł do opłacenia marca...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, Was wszystkich najmocniej, ale dziś znów nie zdążyłam zadzwonić. Mam taki młyn w pracy, późno wracam i nie dałam rady. Wysłałąm maila z prosbą, zeby mi dosłali wyniki. Jak tylko będę miała, to zaraz wstawię.

Link to comment
Share on other sites

malvaaa prosiłam o przypomnienie

[quote name='katlis']uważam, że Lola jest szczególnym przypadkiem w szczególnej sytuacji i ja jestem za
jeżeli ze szczepieniem można wstrzymać się do 10.04 to za szczepienie zapłacę, tylko proszę o nr konta na które mam przelać kasę i przypomnienie 9.04, żebym kaskę puściła :)[/QUOTE]

ja naprawdę nie mam czasu żeby przeszukiwać całe dogo

poproszę o nr konta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...