Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Pozdrawiam Lolkę i miziam uszatkę.
Hop i dziewczynki, zajrzyjcie poczytać wątek Parysa od strony którą wklejam, do ostatniego postu. Chciałabym tylko, żebyście wyrobiły swoje zdanie na pewną sprawę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245609-EUTANAZJA-CZY-TO-JEDYNE-WYJ%C5%9ACIE-Parys-prosi-o-na-szkolenie/page9[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tylko trzy osoby zajrzały... Kiedyś bywało więcej. :placz: ;)


Dzisiaj Lola miała gorszy dzień. Jakoś tak ogólnie. Sporo spała. Dopiero wieczorem się ożywiła. Przysmaki rybne poprawiły jej humor. :multi:

Obrożę zamówię w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Hop i dziewczynki, zajrzyjcie poczytać wątek Parysa od strony którą wklejam, do ostatniego postu. Chciałabym tylko, żebyście wyrobiły swoje zdanie na pewną sprawę. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245609-EUTANAZJA-CZY-TO-JEDYNE-WYJŚCIE-Parys-prosi-o-na-szkolenie/page9[/URL][/QUOTE]

Na pewno jest jakaś dokumentacja weterynaryjna. Nie wyrobię sobie zdania na postawie postów na wątku. Parys nie żyje - nic i nikt tego nie zmieni.

Syf jest prawie wszędzie - tylko niektórzy potrafią go sprytnie ukryć, a niektórzy nie. Trzeba umieć stwarzać pozory, manipulować i kłamać. Coraz częściej spada mi zasłona z oczu i odkrywam rzeczy, o których wolałabym nie wiedzieć.

[quote name='Lemoniada']Ja nie wiem, co te psy widzą w suszonych rybach, ale muszę przyznać, że mają moc ;)
A do Loli zawsze zaglądam jak są nowe posty :)[/QUOTE]

Jeszcze większą moc mają rybki połączone z suszonym kurczakiem. ;)

Jesteś czwartą osobą. Czy pojawi się piąta? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']zaglądam i ja do Lolki :)

nie wiem jak u Was ale u mnie fatalna pogoda, moje psy też by tylko spały, a o wyjściu na dwór nawet im się nie śni, patrzą na mnie ze zdziwioną miną :)[/QUOTE]

Czułam, że zajrzysz jako piąta osoba. :lol:

U nas też okropnie. Na zewnątrz ciemno, mokro, wietrznie. Za to w domu fajnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie zaglądałam z przyczyn nie zależnych ode mnie ...myślami zawsze z Lolcią jestem ;)
Gdyby ludzie rozum mieli to by im na wzrok sie rzucało i Lola już dawno dom by miała ale że człowiek to człowiek i wcale dumnie to już nie brzmi to takie pięknoty jak Lola się hotelują a to i tak lepsza z opcji jak wszystkie wiemy...
A rybki,żwacze i kurczaczek to cudowny lek na kiepski dzień ;) oczywiście dla psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...