Jump to content
Dogomania

TYP CA de BOU - 40 LAT HISZPAŃSKIEJ PORAŻKI HODOWLANEJ !!!!!


Chima

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teresa wyszłaś PIĘKNIE :D

a co do Kofi to zapytaj Gorzałe jaki z niej niszczyciel, on juz sie nasłuchał hahahaha :evilbat:

W przeciagu 3 dni pożarła 3 pary skórzanych butów, a o innych rzeczach nie wspomne...PADAKA I MASAKRA :evil:

A Bravo jest rewelacyjny, powinnaś go zgłosić do tego klubu hszpańskiego, oni by mu tam rodowód wyrobili i jeszcze byłby czołowym reproduktorem :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

A jak to jest teraz z testami Rotków?!

Testy dla ludzi? Jasne, ale także dla przyszłych właścicieli jeszcze ze 30 ras, które mogą w nieodpowiedznich rękach stać się agresywne.

A testy dla psów? Jeśli mają to być testy dla reproduktorów i suk hodowlanych, i to przeprowadzane z głową (nie tylko dla tych 4 ras) to czemu nie. Ja nie mam nic przeciwko.

Jeżeli pomoże to wykluczyć nadmiernie bojaźliwe lub agresywne osobniki z dalszego rozrodu, co sami hodowcy nie zawsze chcą robić, to jestem za.

Tylko jeden warunek, robione właściwie i prawdziwie, tzn bez układzików. Bez klimatów typu "ręka rękę myje". :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...