Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

nie rozumiem was to juz jest absurdalne pies ma super dom Dexterka ma wiele innych psow na glowie i wlasne zycie .kobieta nawet bartowi gotuje pies mieszka w domu a nie na dworze czego wy sie znow czepiacie...zdjecia anwet ze spaceru bylo z dziewczynka........moze niedlugo w ogloszeniach z dogo pisac trzeba bedzie ze pies moze zamieszkac tylko w Hiltonie albo Mariocie........

widzicie kobieta dba troszczy sie o Barta to wymyslacie tworzac scenariusze jak z horroru jakie to polskie kasuje watek

Link to comment
Share on other sites

cieszę się że Bart jest w domku, pewnie że chciałoby się informacji co rusz i tony zdjęć, bo w serduchu pika obawa ale trzeba być dobrej myśli :) za kilka dni zapewne będą jakieś wieści. Będę zaglądać do Barta :] strasznie mi się chłopak spodobał ;)

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej ustalaliśmy że będzie wizyta poadopcyjna, mieliśmy mieć absolutną pewność.
Mamy tylko relacje telefoniczne Pani i jedną fotkę z domu.
Być może jest wszystko w najlepszym porządku i oby tak było ale ja czulabym się mocno niekomfortowo gdybyśmy nie dopięly tej sprawy.
Marta 72 nie jest niechętna pojechaniu na wizytę - pisalam z nią na PW.
Co jednak bedzie gdy okaże się, że będzie mieć na coś inne spojrzenie ?
A jesli nie dexterka i nie Marta to można poszukać jeszcze kogoś innego.
Bart już raz trafil do cudownego domu, jego kasa zostala rozdzielona i nikt nie wiedział że w miesiąc po adopcji Bart już nie mial domu.
Mnie tu wtedy nie było ale przecież większość z was to pamięta więc tym bardziej powinna dmuchać na zimne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']nie rozumiem was to juz jest absurdalne pies ma super dom Dexterka ma wiele innych psow na glowie i wlasne zycie .kobieta nawet bartowi gotuje pies mieszka w domu a nie na dworze czego wy sie znow czepiacie...zdjecia anwet ze spaceru bylo z dziewczynka........moze niedlugo w ogloszeniach z dogo pisac trzeba bedzie ze pies moze zamieszkac tylko w Hiltonie albo Mariocie........

widzicie kobieta dba troszczy sie o Barta to wymyslacie tworzac scenariusze jak z horroru jakie to polskie kasuje watek[/QUOTE]


dominika nie denerwuj się; wszystkim chodzi o dobro Barta;
każdy dom trzeba sprawdzać w wizytach poadopcyjnych
niestety wiele było przypadków, gdzie pies miał na początku super a potem .....lepiej nie mówić
nie mówię, że tak będzie tym razem; dexterka na pewno czuwa i da znać; na pewno też pojawią się nowe zdjęcia i wieści.
Bądźmy dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziekuję za opinię, z ktorą sie jak najbardziej zgadzam.[/QUOTE]
Ja też tak uważam ale nie chcę by mi zarzucono że przetrzymuję kasę.Juz nie raz widziałam adopcje cudne domki a potem powrót jak np.tu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251866-Bullik-w-tragicznym-stanie/page11.Poprostu[/url] nigdy ludzi nie prześwietlimy i nie wiemy co mogą zrobić.

Link to comment
Share on other sites

To jest nas cztery mające podobne zdanie. A Bogusik piąta.
[quote name='Bogusik']domi,może lepiej poczekajmy do wizyty po/ad...:smile:[/QUOTE]
Moze ktoś jeszcze wyrazi swoja opinię ?

[quote name='dominikabankert']moze ktoras z cioteczek zechce tez wesprzec Diego na bazarku cegielkowym on ma tak malo poieniezkow...........potrzebuje tez deklaracji moze ktos chcialby przeniesc dekalracje z barta na diego.........
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253537-Podróż-po-nowe-życie-po-życie[/URL][/QUOTE]

Chodzi o bazarek na transport ? Mało tam ludzi a cegiełki tylko 2 zł. Kupiłam chociaż jedną - musze jeszcze wplacić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wcześniej ustalaliśmy że będzie wizyta poadopcyjna, mieliśmy mieć absolutną pewność.
Mamy tylko relacje telefoniczne Pani i jedną fotkę z domu.
Być może jest wszystko w najlepszym porządku i oby tak było ale ja czulabym się mocno niekomfortowo gdybyśmy nie dopięly tej sprawy.
Marta 72 nie jest niechętna pojechaniu na wizytę - pisalam z nią na PW.
Co jednak bedzie gdy okaże się, że będzie mieć na coś inne spojrzenie ?
A jesli nie dexterka i nie Marta to można poszukać jeszcze kogoś innego.
Bart już raz trafil do cudownego domu, jego kasa zostala rozdzielona i nikt nie wiedział że w miesiąc po adopcji Bart już nie mial domu.
Mnie tu wtedy nie było ale przecież większość z was to pamięta więc tym bardziej powinna dmuchać na zimne.[/QUOTE]
Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią barb!Bo tu nic ująć i nic dodać.Barcik zasługuje na to,aby tym razem podejść do "sprawy" ze spokojem i dystansem.

[quote name='sharka']Wizyta poadopcyjna jest ważna, ja bym około miesiąc od adopcji odczekała i dopiero wtedy poprosiłabym dziewczyny o wizytę[/QUOTE]
Wizyta po/ad jest bardzo ważna i chyba nawet ważniejsza/jak niektórzy twierdzą/ od p/ad

[quote name='Malgoska']dominika nie denerwuj się; wszystkim chodzi o dobro Barta;
każdy dom trzeba sprawdzać w wizytach poadopcyjnych
niestety wiele było przypadków, gdzie pies miał na początku super a potem .....lepiej nie mówić
nie mówię, że tak będzie tym razem; dexterka na pewno czuwa i da znać; na pewno też pojawią się nowe zdjęcia i wieści.
Bądźmy dobrej myśli.[/QUOTE]
I tu następny głos rozsądku,pod którym też się podpisuję.

domi,nie panikuj,bo dobro Barta,który już był tyle razy porzucony,jest na pierwszym miejscu!

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie na wątek chłopaczka:loveu:, znam Bartusia z bazarków, które były dla niego organizowane i cieszę się, że ma nowy domek:loveu: czytałam jego smutną historię i trzymam kciuki aby tym razem nowy domek okazał się tym prawdziwym kochającym domkiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią barb!Bo tu nic ująć i nic dodać.Barcik zasługuje na to,aby tym razem podejść do "sprawy" ze spokojem i dystansem.


Wizyta po/ad jest bardzo ważna i chyba nawet ważniejsza/jak niektórzy twierdzą/ od p/ad


I tu następny głos rozsądku,pod którym też się podpisuję.

domi,nie panikuj,bo dobro Barta,który już był tyle razy porzucony,jest na pierwszym miejscu![/QUOTE]
Domi - langsam, langsam aber gut ;)

Link to comment
Share on other sites

Doszła jeszcze wpłata od Magolek na Barta 20 zł 17.06.Ja też uważam że opieka nie kończy się na tym że pies ma dom.Jest potrzeba by sprawdzać czy jest mu dobrze i w ogóle jak się sprawy z psem mają.Niektórzy uważają że PIES MA DOM i już wyrzucają wątek ze subskrypcji.Psiak jeszcze po długim okresie może potrzebować pomocy.Każda adopcja powinna być monitorowana.A kasa jest potrzebna innym psom i po miesiącu można rozdzielić bo po co ma leżeć jak inne psiaki potrzebują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Doszła jeszcze wpłata od Magolek na Barta 20 zł 17.06.Ja też uważam że opieka nie kończy się na tym że pies ma dom.Jest potrzeba by sprawdzać czy jest mu dobrze i w ogóle jak się sprawy z psem mają.Niektórzy uważają że PIES MA DOM i już wyrzucają wątek ze subskrypcji.Psiak jeszcze po długim okresie może potrzebować pomocy.Każda adopcja powinna być monitorowana.A kasa jest potrzebna innym psom i po miesiącu można rozdzielić bo po co ma leżeć jak inne psiaki potrzebują.[/QUOTE]

czasem nie potrafię jasno wyrażać myśli, a ten wpis jakby mi kto z ust wyjął:):):)

Nie należy oczekiwać i zwalać całej roboty na Deksterkę

a co u Barta powinniśmy się dowiadywać
myslę,że państwo którzy psa adoptowali nie będą mieli za złe takiego zainteresowania

Mi osobiście bardzo pomogły rozmowy telefoniczne z dziewczynami z dogo, z hoteliku w którym Szczęściarka dochodziła do siebie po pobycie w mordowni w Olkuszu
choć na początku nie bardzo rozumiałam zainteresowanie, to wyczuwając życzliwość i autentyczną troskę o psa nie miałam nic przeciwko tym kontaktom:)
i nie tylko z hotelikiem:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ja co prawda nie mam bezpośredniego kontaktu z domem Barta, ale wiem od Dexterki, że wszystko jest ok. Niestety nie możemy oczekiwać ciągłego kontaktu, multum fotek i tak jakbyśmy my tu na dogo chcieli. Dom nie jest dogomaniacki i nie zdaje sobie sprawy z tego jak my tu uwielbiamy dużo wiadomości z domu i jeszcze więcej fot. Tak czy siak, ja przymierzam się pojechać do Bartusia w przyszłą sobotę i mam nadzieję, że mi sie uda. Postaram się jakeś foty zrobić i podzielę się tutaj ze wszystkimi wiadomościami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...