Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Zestawienie ogłoszeń Barta

[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/bart-przesympatyczny-dzieciolubny-przytulak-do-adopcji-592252820[/URL]
[URL]http://olx.pl/oferta/bart-pies-idealny-dzieciolubny-przytulak-do-adopcji-CID103-ID5SCa1.html[/URL]
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bart-pies-idealny,-dzieciolubny-przytulak-do-adopcji-id89392.html[/URL]
[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/bart-pies-idealny-czujny-stroz-i-24192507.html[/URL]
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/228524/Bart---dzieciolubny-przytulak-i-czujny-stroz/#.U3J_okDVSIU[/URL]
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji[/URL]
[URL]http://www.opolak.pl/ogloszenie_opole/28034/bart_-_duzy_przesympatyczny_przytulak_do_adopcji[/URL]
[URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=12233[/URL]
[url]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/2034-Bar+-+duży%2C+sympatyczny+przytulak+szuka+domu[/url]
[URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/9487/[/URL] (niestety, jest problem z dodawaniem zdjęć do ogloszeń na dogo...)

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Tak,barb bardzo pomaga,ale trzeba pamiętać,że wiele innych osób także.Ponieważ powstała sytuacja bardzo nieprzyjemna i nie ma dobrej woli,aby doszło do zgody na dobro Barta,ja niestety,ale wycofuje się z deklaracji bycia opiekunem prawnym.Opuściły wątek Barta osoby,którym ufam i z którymi bardzo dobrze sie zawsze dogadywałam.Podejmując swoją decyzję,że będę osoba decyzyjną,brałam pod uwagę taki skład osób zaangażowanych,jaki był,bo to stwarzało większą szansę na pomoc.A także zgoda i zrozumienie.To był w pewnym sensie mój warunek/prośba:

.......Bart jest w nowym hoteliku i od tego czasu,wszystko powinno być też "od nowa"Zgoda na wątku to jest to,czego najbardziej w tej chwili potrzebujemy,bo same przenosiny,to nie wszystko...Mogę zostać prawnym opiekunem Barta,jeżeli nie przeszkadza to,że mieszkam w DE.Jeżeli tak się stanie, to potrzebuję wsparcia od wszystkich,którzy deklarowali wszelką pomoc dla Barcika :smile:.....

Myślę,że ciocie barb i dominika, wszystko wspólnie dograją i doprowadzą do szczęśliwego końca,czyli znalezienia domku dla Barcika i za to będę mocno trzymać kciuki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Tak,barb bardzo pomaga,ale trzeba pamiętać,że wiele innych osób także.Ponieważ powstała sytuacja bardzo nieprzyjemna i nie ma dobrej woli,aby doszło do zgody na dobro Barta,ja niestety,ale wycofuje się z deklaracji bycia opiekunem prawnym.Opuściły wątek Barta osoby,którym ufam i z którymi bardzo dobrze sie zawsze dogadywałam.Podejmując swoją decyzję,że będę osoba decyzyjną,brałam pod uwagę taki skład osób zaangażowanych,jaki był,bo to stwarzało większą szansę na pomoc.A także zgoda i zrozumienie.To był w pewnym sensie mój warunek/prośba:

.......Bart jest w nowym hoteliku i od tego czasu,wszystko powinno być też "od nowa"Zgoda na wątku to jest to,czego najbardziej w tej chwili potrzebujemy,bo same przenosiny,to nie wszystko...Mogę zostać prawnym opiekunem Barta,jeżeli nie przeszkadza to,że mieszkam w DE.Jeżeli tak się stanie, to potrzebuję wsparcia od wszystkich,którzy deklarowali wszelką pomoc dla Barcika :smile:.....

Myślę,że ciocie barb i dominika, wszystko wspólnie dograją i doprowadzą do szczęśliwego końca,czyli znalezienia domku dla Barcika i za to będę mocno trzymać kciuki :kciuki:[/QUOTE]


jak uwazasz ja jestem tu dla porzuconego juz barta wiem ze inne osoby tez pomagaja ty bogusik takze bardzo pomoglas bartowi ja sie nie wtracam w klotnie tylko chcialam barb podniesc bo porobila mu ogloszenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Tak,barb bardzo pomaga,ale trzeba pamiętać,że wiele innych osób także.Ponieważ powstała sytuacja bardzo nieprzyjemna i nie ma dobrej woli,aby doszło do zgody na dobro Barta,ja niestety,ale wycofuje się z deklaracji bycia opiekunem prawnym.Opuściły wątek Barta osoby,którym ufam i z którymi bardzo dobrze sie zawsze dogadywałam.Podejmując swoją decyzję,że będę osoba decyzyjną,brałam pod uwagę taki skład osób zaangażowanych,jaki był,bo to stwarzało większą szansę na pomoc.A także zgoda i zrozumienie.To był w pewnym sensie mój warunek/prośba:

.......Bart jest w nowym hoteliku i od tego czasu,wszystko powinno być też "od nowa"Zgoda na wątku to jest to,czego najbardziej w tej chwili potrzebujemy,bo same przenosiny,to nie wszystko...Mogę zostać prawnym opiekunem Barta,jeżeli nie przeszkadza to,że mieszkam w DE.Jeżeli tak się stanie, to potrzebuję wsparcia od wszystkich,którzy deklarowali wszelką pomoc dla Barcika :smile:.....

Myślę,że ciocie barb i dominika, wszystko wspólnie dograją i doprowadzą do szczęśliwego końca,czyli znalezienia domku dla Barcika i za to będę mocno trzymać kciuki :kciuki:[/QUOTE]

Na wątku nikt nie napisal, że go opuszcza, poza czorcik.

Może do szczęśliwego końca doprowadzi osoba, ktora zainicjowala całą sytuację i dalej ja kontynuuje ? Przecież z jej powodu byłam skłonna odejść z wątku już na początku maja. Zostalam miedzy innymi na Twoją prośbę. Znosilam złośliwości dla dobrej atmosfery na bazarku, ale są jakieś granice..[B] Może więc Barta weźmie na siebie Ewa Gonzales ? [/B]

[B]Przypominam, że Ciocia barb nie byla inicjatorką a nawet zwolenniczką przenoszenia Barta[/B], nie jest też jego deklarowiczką.
Jeśli decydowano o przeniesieniu psa i dla wszystkich ponoć oczywistą oczywistością było, że będzie potrzeba zawarcia umowy i ustalenia osoby decyzyjnej to nie rozumiem czemu nie ustalono tego przed przeniesieniem ?

Bogusik, dzięki moim ogłoszeniom kilku psom udało się znaleźć dom, być może będzie do nich należał też Bart.
A jeśli watek będzie lepiej rozwijal się beze mnie to dogo jest dużo i wątkow Ci na nim dostatek.

ps

jeśli moje ogloszenia tez są zbędne - usunę.
















J

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

kazdy pomaga i ewa gonzales i barb kazda ma swoja wizje na dogo jak kazdy z nas ale bart na nas liczy tu chodzi zeby znow nie zostal sam opuszczony ostatnio bylo tak dobrze przyszla doda bogusik i inni dziewczyny wszystkie mamy albo okres albo menopauze tu hormony sa z kazdej strony czasem dochodzi do spiec ale dajmy spokoj dla psa ktory na nas liczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']kazdy pomaga i ewa gonzales i barb kazda ma swoja wizje na dogo jak kazdy z nas ale bart na nas liczy tu chodzi zeby znow nie zostal sam opuszczony ostatnio bylo tak dobrze przyszla doda bogusik i inni dziewczyny wszystkie mamy albo okres albo menopauze tu hormony sa z kazdej strony czasem dochodzi do spiec ale dajmy spokoj dla psa ktory na nas liczy[/QUOTE]
Prośby nie pomagają :-( A kłótni,hałasów i przepychanek skutecznie unikam,bo w nich nie ma miejsca na pomoc dla potrzebujących...

Link to comment
Share on other sites

wrocmy moze lepiej do sprawy barta :lol: finanse wygladaja calkiem calkiem a moj chlop dzis zrobil przelew 200zl dla barta i 5 zl za szklanki ktore przekazuje na nastepny bazarek dla barta chlop dostal ochrzan bo przelew szedl robic 3 dni:angryy::angryy::angryy::angryy::evil_lol: [quote name='Bogusik']Prośby nie pomagają :-( A kłótni,hałasów i przepychanek skutecznie unikam,bo w nich nie ma miejsca na pomoc dla potrzebujących...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba jestem z innej planety bo kompletnie nic z tego nie rozumiem...czy jakies rozgrywki toczą się na pw? To niech sie toczy dalej...a nie powinny być wciągane w to osoby trzecie...
Ludzie, zastanówmy się czy naprawdę jesteśmy na tym portalu żeby tworzyć grupki i nawzajem się niszczyć.JAk tak wygląda świat zwierzolubów to ja nie chce do niego należeć...:flop:

Link to comment
Share on other sites

No to ja wyjaśnię tę całą aferę bo NIE znoszę jak ktoś robi z siebie ofiarę a tak naprawdę rozpętał tą burzę.
W piątek po godzinie 21 zadzwoniła do mnie barb że ktoś ...gdzieś ....jutro ...a że rano jedzie do Warszawy i Bart może się załapac na ten transport. Więc mówię że świetnie. I tu zaczęły się schody. Bo wszystko jest według barb załatwione ale ona mi poda nr telefonu i to ja mam rano zadzwonic i załatwic ten transport. No to grzecznie pytam ...." w jakim celu mam dzwonic skoro jak twierdzisz wszystko załatwiłaś " i tu barb rzuciła fochem i się rozłączyła zniesmaczona. Zgłupiałam !!!!!!!!! Za chwilę sms że jeżeli ja mam to gdzieś i nie jestem zainteresowana to ona osobiście zadzwoni rano do Pani Marty i powie że transport odwołuje bo ona nie jest odpowiedzialna za Barta. barb to był zwykły szantaż !!!!!!!! Gdyby nie chodziło o psa miałabym niezły ubaw że osoba która mnie nie zna po prostu mnie paskudnie szantażuje !!!! :lol: Uruchomiłam lawinę telefonów bo Bart ma "niby" transport ale go nie ma :roll: dexterka nie ma pojęcia że Bart jutro może się znaleźc w hoteliku:roll:. Mokry Nosek nie ma pojęcia że Barta trzeba dowieźc do Nowego Dworu Mazowieckiego a dexterka nie ma pojęcia że ma go odebrac o godzinie 23 z Wrocławia:roll:. Jak się okazało ani Mokry Nosek nie mógł podwiezc nigdzie Barta ani dexterka wyjechac po niego w nocy. W całej organizacji pomagała mi właśnie ta "podła" Ewa Gonzales która była ze mną non stop na telefonie pomagając dograc szczegóły. Po czym Ty barb bezczelnie pytasz na wątku po co te telefony bo nie rozumiesz ??? I tu się już zagotowałam.
Pani Marta jechała do Nowego Dworu a nie pod Teresin więc kto niby miał Barta podwieźc do Pani Marty aby mogła go zabrac ???
Pani Marta wracała do Wrocławia a nie pod Opole więc jak niby Bart miał się dostac do hotelu z Wrocławia pod Opole ??? Pieszo ????
Poczułaś się urażona że przez chwilę przestałaś błyszczec ??????
Więc odpowiedz nam barb dlaczego robisz z siebie na siłę ofiarę ??? To Ty rozpętałaś tą wojnę. Ewa Cię do mnie usprawiedliwiała że coś niedobrego się z Tobą dzieje i że napisała Ci PW bo się o Ciebie martwi. Odebrałaś je jak chciałaś.

A teraz oficjalnie i na koniec napiszę że choc żal mi Barta na wątku nie będę się udzielała. Nie znoszę zakłamania i obłudy i wstyd mi strasznie bo Pani Marta wraz ze znajomymi śledzą losy Barta i czytają to co się tu wyprawia i nie za sprawą Ewy Gonzales barb tylko i wyłącznie CIEBIE !!!!!!!!!

Więcej na ten temat nie będę się wypowiadała bo szkoda moich nerwów a chciałabym jeszcze pomóc psiakom na dogomani.
Bartowi życzę najlepszego domu na świecie i wierzę że znajdzie go naprawdę szybko :) Domi mam nadzieję że już niebawem przekażesz mi tą fantastyczną wiadomośc :) Na wątku Barta jest tyle fantastycznych osób że z pewnością dacie radę :) Domi wiesz że zawsze byłam ...jestem i będę z Tobą bo kochana i wspaniała z Ciebie osoba :)

Link to comment
Share on other sites

<Szlag mnie trafi>

Nie można zostawić dexterki z psem samej.

Kto będzie odpowiedzialny za psa? Przecież ktoś musi podpisać umowę. Ja jestem na wątku psa od tygodnia. Ludzie, no.

Edited by sharka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']<Szlag mnie trafi>

Nie można zostawić dexterki z psem samej.

Kto będzie odpowiedzialny za psa? Przecież ktoś musi podpisać umowę. Ja jestem na wątku psa od tygodnia. Ludzie, no.[/QUOTE]

dokładnie!!
już chciałam to samo napisać!
fochy, obrażania, psu życzę najlepszego ale się wynoszę????
Ludzie!
Bądzcie choć troszkę odpowiedzialni!

a swoją droga ma psiak pod górę...

Link to comment
Share on other sites

Podczytywałam wątek po cichu bo wiem że nie jestem tu lubiana ale żal mi Barta bo dla niego tu jesteśmy.Bardzo,bardzo was proszę nie opuszczajcie Barta.Chłopak ma pecha o domek trudno i wiele wiele osób go opuściło.Proszę i błagam przestańmy się na siebie obrażać bo co ten Bart winien by zostać teraz sam.Przecież nie musimy się kochać by każda na swój sposób pomogła Bartowi i o to Was proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Nie opuszczę Barta. Choćby tu noże latały.

[SIZE=1]Chyba że mnie ten szlag trafi i zejdę.[/SIZE][/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Ja też zostanę, pomimo niemiłej atmosfery. Jeśli Bogusik podtrzyma decyzje o wycofaniu sie z podpisania umowy z hotelikiem to ja mogę być tym formalnym opiekunem Barta.[/QUOTE]
Bardzo Wam z całego serca dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Dominiko wpłynęło od Ciebie 205 zł .Wiem że 200 zł dla Barta na deklaracje do końca roku.Reszta jako jednorazowa.A za co te 5 zł czy to bazarek?[/QUOTE]


tak baster 200zl dla barta jest i 5zl za moje szklanki na bazarku ale martika wystawi je na nastepnym bazarku dla barta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...