Jump to content
Dogomania

Pusia Jamniczka w swoim domu , Zuzka tez ma swoj dom :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam już tekst do ogłoszeń dla Pusi, zaraz wybiorę jakieś zdjęcia. Ja będę ogłaszała ją na stornach w regionie Poznania, kkasiiiar pomoże w ogłoszeniach i weźmie na siebie region Warszawa, czy ktoś mógłby i chciał pomóc ogłaszać Pusię w regionach Wrocław lub Łódź? Stron jest dosyć dużo, na których myślę, że można poogłaszać, więc każda pomoc się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Paulina nie ma internetu..skontaktowała sie ze mna telefonicznie..jest domek dla Pusi ale potrzebujemy kogos do wizyty PA w Warszawie, czy ktos pomoze? lub znacie kogos kto moglby przeprowdzic wizyte z Warszawy?[/QUOTE]
W której części Warszawy?

Sama sklecę coś dla Zuzi w takim razie, a kontakt mailowy na kogo? Bo tel. podam na panią Honoratę, ona najbliżej psiaków i fajnie się z nią rozmawia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']W której części Warszawy?

Sama sklecę coś dla Zuzi w takim razie, a kontakt mailowy na kogo? Bo tel. podam na panią Honoratę, ona najbliżej psiaków i fajnie się z nią rozmawia :)[/QUOTE]


Paulina ma dopiero dostac adres do tego domu do sprawdzenia wiec pozniej napisze na PW jak juz bede wiedziala cos :) Moze mail Pauliny? [email][email protected][/email]

A dla Zuzy Paulina sklecila cos takiego:
Zuza to 6 miesięczna sunia, która w swoim krótkim życiu przeszła już bardzo wiele… Właścicielka suni nie przejmowała się jej losem, jedyne czego chciała to, to, żeby pies zniknął z jej domu. Właśnie… domu? Sunia mieszkała w szklarni… Była sama, zamknięta w pustej szklarni, bez legowiska, bez właściwego pożywienia… Sunia była bezimiennym (dopiero my nadaliśmy jej imię) samotnym psim dzieckiem pozbawionym czułości i troski. sunia została zabrana do domu tymczasowego, została odpchlona i odrobaczona. podchodziła i uciekała, dawała się głaskać, ale popiskiwała… Mimo tego co ją spotkało teraz zaczęła ufać ludziom. Z psa, który bał się podejść do człowieka stała się psem, który sam domaga się głaskania i czułości. Zrobiła bardzo duży postęp. Chcemy jej znaleźć dobry i odpowiedzialny domek, który podaruje jej to czego nie miała, troskę, czułość, miłość. Zuza to łagodny, mądry i kochany piesek, pilnie poszukujemy dla niej domku!


nie wiem czy nie za dlugie? bo i tak juz raz zkracane ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...