Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini, MA JUZ DOMEK !!!!


zalewscy

Recommended Posts

[quote name='kacha_wawa']Uff, to można odetchnąć ;)
Tak wszystko to pod górkę szło, że obawiałam się, że DT w końcu zmieni decyzję...
Dziękujemy Pani Bożeno za cierpliwość :loveu:[/quote]
DT decyzji by nie zmienił I Bożena i Jej córka (może się w końcu ujawnią na dogo :razz: ) to psiary pierwszej wody!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, ale faktycznie o jego tuszy rozmawiałam, tylko z malawaszką, tlatego w jednym z postów napisałam, że Dredzior chudnie i pięknieje. Malawaszka podejrzewała hormony, bo Boluś też był niewidomy i zapasiony. Dredzik już schudł i to sporo, kiedyś ciężko było zapiąć tą czarną obroże.
Nie wiem dlaczego załatwia się w domu u mnie naszczęście nie załatwił się ani razu.
Dziewczyny jako suczki też go nie interesowały, najciekawsze to to, ze zaprzyjaźnił się z Rokim ( Roki to agresor i nigdy nie wpuszczał na ogród zadnego osobnika płci męskiej :mad:) , Dredzio był pierwszy :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalewscy']Przepraszam, ale faktycznie o jego tuszy rozmawiałam, tylko z malawaszką, tlatego w jednym z postów napisałam, że Dredzior chudnie i pięknieje. Malawaszka podejrzewała hormony, bo Boluś też był niewidomy i zapasiony. Dredzik już schudł i to sporo, kiedyś ciężko było zapiąć tą czarną obroże.
Nie wiem dlaczego załatwia się w domu u mnie naszczęście nie załatwił się ani razu.
Dziewczyny jako suczki też go nie interesowały, najciekawsze to to, ze zaprzyjaźnił się z Rokim ( Roki to agresor i nigdy nie wpuszczał na ogród zadnego osobnika płci męskiej :mad:) , Dredzio był pierwszy :lol: .[/quote]
Jutro wizyta u Weta zaprzyjaźnionego !
Zbadamy poziom cukru u psiaka ! bo to nie jest normalne, żeby psiak tak się zachowywał, był taaaaaki gruby i do tego nie wiedział !
A może to hormony ?
Moze jutro się uda zawieźć jeszcze krew do badania !
Zalewscy czy Wy macie jakikolwiek zaświadczenie o szczepieniu psiaka p/ wściekliźnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Jutro wizyta u Weta zaprzyjaźnionego !
Zbadamy poziom cukru u psiaka ! bo to nie jest normalne, żeby psiak tak się zachowywał, był taaaaaki gruby i do tego nie wiedział !
A może to hormony ?
Moze jutro się uda zawieźć jeszcze krew do badania !
Zalewscy czy Wy macie jakikolwiek zaświadczenie o szczepieniu psiaka p/ wściekliźnie?[/quote]

Oczywiście, że mam :lol: , przepraszam, ze nie podałam przez tego pana , ale nadzorowałam wszystko z salonu fryzjerskiego, a fakt, że jest transport tak mnie ucieszył, ze zapomniałam o zaświadczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']sorki za ofa nie ten watek( lenistwo nie chce mi sie kopać po watkach ) ale chcialam tylko Maji powiedziec ze był dziś Toz w Uciechowie
tzn widzieli sie niedawno z Almą :)
Jest kochana przez Panstwa i z kaukazem za pan brat :)
i pilnuje swojego terenu ze szok :)[/quote]
Super wieści Justyno!!! Oby Dredzikowi też tak się udało!!!!!
Zobaczymy co z Dredzikiem jutro - może się przyzwyczai, a zaświadczenie prosimy przesłać, żebyśmy mogli pokazać wetowi ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Więc Dredzio dzisiaj był u weta!
Krwi nie pobraliśmy, bo jakoś tak mi się zapomniało, że o 18-tej wieczorem w piątek, to się badań do analizy już nie wyśle, jeśli to nie naprawdę na ratunek :oops:
Psiak ma tak jak przypuszczałam 3-4 lata najwyżej 5 jeśli był dobrze żywiony!
Poziom cukru idealny! :multi:
Poszarpaliśmy się z chłopaszkiem trochę na stole! Bo wcale nie był chętny do oglądania go takim, jak Bóg go stworzył! :cool3: Ale zero agresji ma w sobie! To fakt!
Ma (podobno charakterystyczne dla sznaucerów) zapalenie skóry! Na jądrach prawdopodobnie alergiczne zmiany, ale temu się też przyjrzymy! Mogą wynikać również ze stanu jego futra przez pewnie całe życie!
Wstępne badanie weterynaryjne oftalmoskopem nie daje podstaw do stwierdzenia, że pies nie widzi! :crazyeye: Dno oka bez zmian, widoczne! Zaćmy nie ma! :shake:
Napewno ma poczucie światła, bo badanie oftalmoskopem go bardzo drażniło!
Jedna sprawa jest bardzo niepokojąca !!! Na tyle na ile dzisiaj mogliśmy w pośpiechu (kociak po pogryzieniu czekał) i przy bardzo jasnym oświetleniu stwierdzić, pies ma stale rozszerzone źrenice i bardzo małą ich reakcję na zmieniający się poziom oświetlenia. Ale to akurat jestem w stanie zbadać i określić reakcję sama, więc się z nim pobawię w weekend! (hehe, kiedyś naumieli mnie tego :cool3:) Teraz jeszcze muszę znaleźć czas, nie tylko swój, ale lekarza, na pełne badanie okulistyczne!

Qpy zostały zrobione 2 z 3 na dworze dzisiaj! Natomiast siu wciąż tylko w domu ! No i gwałciciel z niego coraz większy !

Malawaszka Na razie szukajmy domu! Psiak nie może zostać na DT na stałe! Jak się sprawa rozwinie i będzie wiadomo co i jak, to skarpetę Dredziowi założymy na AFN !
Ah no i psiaczek został dzisiaj zaszczepiony na wszelkie wirusówki!

Link to comment
Share on other sites

AnkaG
Miało to brzmieć tak:
Ma (podobno charakterystyczne dla sznaucerów) zapalenie skóry!
[COLOR=red]A na [/COLOR]jądrach prawdopodobnie alergiczne zmiany, ale temu się też przyjrzymy! Mogą wynikać również ze stanu jego futra przez pewnie całe życie!

A co do badań, to my naprawdę wiemy, takie podstawowe rzeczy, ale jakoś nikt nam nie chce dodać gratis 10 godzin, do każdej doby! Niestety :placz:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie obraziłaś się za to co napisałam. :oops:

Śledzę wątek od początku, ale nie mogę w niczym pomóc. Najwyżej wpłacic jakies pare groszy (wpłacam na różne psiaki). Sama mam z przypadku dwie sunie sznaucerki.

Chodziło mi o to, że sznaucery z tego co wiem rzadko mają alergie. To dośc zdrowa rasa (miniatury, bo u olbrzymów często się spotyka nowotwory). Ale faktycznie - tak zaniedbany pies pod względem futra moze miec problemy skórne. Mojego brata sznaucerka dostała silnej alergii od pcheł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Mam nadzieję, że nie obraziłaś się za to co napisałam. :oops:

Śledzę wątek od początku, ale nie mogę w niczym pomóc. Najwyżej wpłacic jakies pare groszy (wpłacam na różne psiaki). Sama mam z przypadku dwie sunie sznaucerki.

Chodziło mi o to, że sznaucery z tego co wiem rzadko mają alergie. To dośc zdrowa rasa (miniatury, bo u olbrzymów często się spotyka nowotwory). Ale faktycznie - tak zaniedbany pies pod względem futra moze miec problemy skórne. Mojego brata sznaucerka dostała silnej alergii od pcheł.[/quote]
AnkaG Jak ja bym się chciała obrażać za takie rzeczy, to powinnam stanąć na środku, wyjąć kałacha i strzelać na oślep wokół!
On ma zapalenie mieszków włosowych - mnóstwo strupków na całym ciele ! Choć nie jest tak źle !
A co do jąder to poobserwujemy, jak zmiany będą się zmieniać. Na razie ciężko coś powiedzieć po jednej wizycie u weta!
Zresztą jąderek to i tak pewnie będzie niedługo pozbawiony! Jeśli szybko nie znajdzie domu to musi się przeprowadzić gdzie indziej z tego DT !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie rozumiem to on widzi? jak on sie zachowuje w pomieszczeniu - jak niewidomy? kurcze trzebaby zbadać mu poziom hormonów tarczycy - bo i te problemy okulistyczne i tusza no i zapalenie skóry (mój Boluś miał łojotok) mogą świadczyć o chorej tarczycy[/quote]
Zachowuje się jak bardzo słabo widzący pies w nowych pomieszczeniach Czasami uderzy, a czasmi skręci tuż przed przeszkodą !

Badania krwi w najbliższym czasie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...