Jump to content
Dogomania

Reks dostał drugą szansę - już w DS! Pozostał wielki dług do spłacenia! POMOŻESZ???


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Nie wiem, bo nigdy nie przenosilam. A kto go przeniosł do tego działu ?[/QUOTE]

Ja NIE, więc pewnie mod :)

[quote name='Lu_Gosiak']trzeba napisac do moda - samemu sie nie da przeniesc[/QUOTE]

Dzięki Lu_, zaraz napiszę
Chyba do Viris albo Pianki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czemu ludzie mają tak malo tolerancji do psich słabosci. I tak szybko sie zrazają?
Eh Reks, ja bym Ci wybaczyła te wszystkie wyskoki.[/QUOTE]

Hehe. No nic jak widać trzeba mu twardej ręki. Z tym, że (w świetle zaistniałych okoliczności) pewnie przyjdzie nam na nią poczekać;/

Link to comment
Share on other sites

DONnka pisałaś może o zmianę działu?

Dla Reksa najlepiej jak najszybciej zmieni miejsce pobytu - szukamy odpowiedzialnego hotelu, który zna się na pracy z psami!!

Koszt wizyty behawiorysty 100zł po rabatach dla bezdomniaków - niestety ludzie tego nie pokryją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][B]DONnka pisałaś może o zmianę działu?
[/B]
Dla Reksa najlepiej jak najszybciej zmieni miejsce pobytu - szukamy odpowiedzialnego hotelu, który zna się na pracy z psami!!

Koszt wizyty behawiorysty 100zł po rabatach dla bezdomniaków - niestety ludzie tego nie pokryją.[/QUOTE]

Tak, napisałam do Pianki, ale dopiero dzisiaj :oops:
Przemyślałaś już, jak napisać nowy tekst do ogłoszeń Reksa ???
Ten mój raczej się już nie przyda :roll:

Link to comment
Share on other sites

No myślę nad tekstem ale jeszcze pilniej szukam hotelu, gdzie popracowaliby z Reksem, wszędzie zapchane i kolejki.
Pan stara się postępować ściśle wg wskazań behawiorysty ale niewiele to zmienia sytuację, Reks powinien jak najszybciej trafić w odpowiednie i odpowiedzialne ręce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']No myślę nad tekstem ale [B]jeszcze pilniej szukam hotelu, gdzie popracowaliby z Reksem, wszędzie zapchane i kolejki.[/B]
Pan stara się postępować ściśle wg wskazań behawiorysty ale niewiele to zmienia sytuację, Reks powinien jak najszybciej trafić w odpowiednie i odpowiedzialne ręce.[/QUOTE]

Z tego typu hotelików to znam chyba tylko Jamora :roll:
I coś mi po głowie chodzi, że zuzlikowa umieściła benka Kordo w hoteliku, w którym miał z nim pracować szkoleniowiec, gdzieś pod Łodzią
Ale Ty to wszystko pewnie wiesz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']odkopałam wątek Reksa. Dziewczynki, jak miałam problem z Maxiem na początku, to słyszałam dużo dobrego o p. Tomku z Cieszyna, ale nie kojarzę nazwy hoteliku, może tam spróbować?[/QUOTE]

Dzięki :loveu:
To ja napiszę do Elżbietka_Cieszyn, może go zna i coś wie na temat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Dlaczego państwo nie chcą zapłacić za wizytę behawiora? Wysłałam zapytanie do znajomego szkoleniowca z Jeleniej czy ma miejsce ale tam miejsce 450zł plus karma. Czekam na opowiedź.[/QUOTE]

Niestety nie ma miejsca.

Słuchajcie czy nie dałoby rady zaproponować tym państwu moją owczarkę na hotelu z tego wątku.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206437-Sunia-ON-ka-zadłużona-w-hotelu-pomożesz-Szukamy-kogoś-na-wizytę-ZĄBKOWICE-ŚL.?p=18760642#post18760642[/url]
Ona śpi ze mną w łóżku, jest łagodna i nie potrzebuje twardej ręki tylko właśnie miłości.

Link to comment
Share on other sites

Trochę poczytałem i faktycznie jeśli Rex ma takie zagrywki,to musi mieć nowy dom i silnego wymagającego przewodnika.Nie ma co mu pobłażać jeśli tak próbuje rządzić,bo to się będzie pogłębiać.Ja do dziś moją zarazę Bruna trzymam krótko a i tak potrafi pokazać swoje narowy mojej żonie.Gdybym mu popuścił,to miałbym na podwórku dominatora i terrorystę.Choć i tak sąsiedzi i obcy nie zbliżają się do posesji.Straszny bandyta.Także dla Rexa spec domek,bez dzieci i z mocnymi,stanowczymi ,doświadczonymi ludzikami.A to jest ciężkie wyzwanie przy takiej ilości potrzebujących psów.

Link to comment
Share on other sites

Reks już w hoteliku u p. Kamili, a Tora pojechała do Państwa do domu :)
Mamy nadzieję, że p. Kamila wyprowadzi Go na prostą, bo inaczej trudno będzie znaleźć Mu dom :shake:
Trzymajcie mocno kciuki :thumbs:
Relacja p. Kamili po pierwszym dniu:

[quote name='Zirael']Na razie z Rexem nie ma problemów, sam psów nie zaczepia ale jest jeszcze za wcześnie, żeby to o czymś świadczyło.Oszczekiwany w kojcu awanturuje się ale można go powstrzymać. Więcej będzie można powiedzieć za tydzień czy dwa.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ludzie jak przyjechali z Reksem przeżyli szok, Reks przeszedł spokojnie wzdłuż boksów z psami podczas gdy ostatnie tygodnie były dla nich koszmarem bo Reks dostawał świra jak widział nawet cień innego psa na horyzoncie!!
Zobaczymy jak będzie dalej bo pierwsze reakcje nie są miarodajne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Trochę poczytałem i faktycznie jeśli Rex ma takie zagrywki,to musi mieć nowy dom i silnego wymagającego przewodnika.Nie ma co mu pobłażać jeśli tak próbuje rządzić,bo to się będzie pogłębiać.Ja do dziś moją zarazę Bruna trzymam krótko a i tak potrafi pokazać swoje narowy mojej żonie.Gdybym mu popuścił,to miałbym na podwórku dominatora i terrorystę

....[/QUOTE]

Dokładnie Wolf!
Niestety ludzie nie mają takiej stanowczości, mimo, iż pan próbował zastosować się do wszystkich zaleceń behawiorysty to pies przecież doskonale wyczuje strach czy niepewność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...