Jump to content
Dogomania

Reks dostał drugą szansę - już w DS! Pozostał wielki dług do spłacenia! POMOŻESZ???


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anett']O Reksa nie było żadnego telefonu... nic... kurcze wydawałoby się, że taki fajny psiak, nie stary...
DONnka rozliczenie uzupełnię jak najszybciej ale z tego co kojarzę [B]na karmę w styczniu powinien jeszcze mieć[/B].[/QUOTE]

Uff, chociaż tyle dobrego :)
Chyba ten mój tekst do ogłoszeń Reksa nie był jednak taki dobry skoro zero zainteresowania :shake:

Link to comment
Share on other sites

Owczarki mają zawsze duże wzięcie niekoniecznie sensowne ale Reks miał w sumie 3 bardzo dobre propozycje - dwa domy w Jaworznie : jeden sprawdzony zrezygnował, jednemu odradziliśmy bo Reks się nie nadawał i dom z Tychów, który jechał kawał drogi na spotkanie... mam nadzieję, że to nie było do 3 razy sztuka i teraz doopa:eviltong:

nowa wpłata na Reksa
13.12. malvaa 107zl
bardzo dziękujemy!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam tel., w którym od razu pan usilnie przekonywał, że psu będzie baaardzo dobrze u niego - szczegóły: kojec (bardzo ładny oczywiście) i już od 20stej pies biega po terenie i pilnuje, kości z pobliskiej ubojni i co żonie z obiadu zostanie... aha potrzebują psa bo poprzedni się 'zepsuł'... a że nie ma pieniędzy na nowego to pomyślał, że któregoś uratuje...


DONnka mogłabyś przekleić rozliczenie do pierwszego postu? Dzięki:lol:

[COLOR=darkslateblue][B][SIZE=3]
[SIZE=4]R o z l i c z e n i e[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]:

[SIZE=3][COLOR=slategray][B]Transport 390zł Pati-c
[/B][/COLOR][/SIZE]Nicolaczek 290zł
Vutz 50zł
DONnka 50zł

[SIZE=3][COLOR=slategray][B]Wpłaty[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=slategray]na konto OTOZ Animals Inspektorat w Lublińcu[/COLOR][/SIZE][/B]
Malwina K. Warszawa.........20zł.........................03-11-2011
Donka..............................20 zł........................03-11-2011
Aneta B. Radom................25zł........................ ..04-11-2011
nicolaczek..........................5zł.......... ..............04-11-2011
Maniek...............................15zł........ ...............04-11-2011
Izydor................................15zł....... ................04-11-2011
Beata J..............................50zł.............. ..........07-11-2011
dorot131...........................20zł.......... .............07-11-2011
Piromanka...........................10zł......... ...............07-11-2011
Eweling...............................15zł....... ................07-11-2011
joteska...............................30zł....... ..................08-11-2011
Ewelizarda............................20zł....... ..................09-11-2011
mjeciu.................................15zł...... ...................09-11-2011
ultrafiolet88...........................10zł..... ....................10-11-2011
Małgorzata Z............................20zł................ ......10-11-2011
Ryszard W..............................100zł............. .........10-11-2011
Krystyna K Bytom .....................10 zł ..................14-11-2011
Patrycja I Jaworzno .................120zł ..............14-11-2011
Jessii ................................10zł ....................................14-11-2011
DONnka ...........................5 zł ..................................14-11-2011
Maja K. ............................15 zł .................................14-11-2011
MałgosiaN..Bytom................ 50zł........................29-11-2011
malvaaa bazarek..................107zł................... ....13-12-2011

łącznie: 707zł

[SIZE=3][COLOR=slategray][B]Pomoc rzeczowa[/B][/COLOR][/SIZE]
Mysza 1 worek 15kg karmy Josera Emotions High Energy
[COLOR=slategray][B][SIZE=3]
Wydatki:[/SIZE][/B][/COLOR]
100zł karma Purina 15kg
260zł faktura wet
100zł karma Purina 15kg

łącznie: 460zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Wczoraj miałam tel., w którym od razu pan usilnie przekonywał, że psu będzie baaardzo dobrze u niego - szczegóły: kojec (bardzo ładny oczywiście) i już od 20stej pies biega po terenie i pilnuje, kości z pobliskiej ubojni i co żonie z obiadu zostanie... aha potrzebują psa bo poprzedni się 'zepsuł'... a że nie ma pieniędzy na nowego to pomyślał, że któregoś uratuje...


DONnka mogłabyś przekleić rozliczenie do pierwszego postu? Dzięki:lol:

[COLOR=darkslateblue][B][SIZE=3]
[SIZE=4]R o z l i c z e n i e[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]:

[SIZE=3][COLOR=slategray][B]Transport 390zł Pati-c
[/B][/COLOR][/SIZE]Nicolaczek 290zł
Vutz 50zł
DONnka 50zł

[SIZE=3][COLOR=slategray][B]Wpłaty[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=slategray]na konto OTOZ Animals Inspektorat w Lublińcu[/COLOR][/SIZE][/B]
Malwina K. Warszawa.........20zł.........................03-11-2011
Donka..............................20 zł........................03-11-2011
Aneta B. Radom................25zł........................ ..04-11-2011
nicolaczek..........................5zł.......... ..............04-11-2011
Maniek...............................15zł........ ...............04-11-2011
Izydor................................15zł....... ................04-11-2011
Beata J..............................50zł.............. ..........07-11-2011
dorot131...........................20zł.......... .............07-11-2011
Piromanka...........................10zł......... ...............07-11-2011
Eweling...............................15zł....... ................07-11-2011
joteska...............................30zł....... ..................08-11-2011
Ewelizarda............................20zł....... ..................09-11-2011
mjeciu.................................15zł...... ...................09-11-2011
ultrafiolet88...........................10zł..... ....................10-11-2011
Małgorzata Z............................20zł................ ......10-11-2011
Ryszard W..............................100zł............. .........10-11-2011
Krystyna K Bytom .....................10 zł ..................14-11-2011
Patrycja I Jaworzno .................120zł ..............14-11-2011
Jessii ................................10zł ....................................14-11-2011
DONnka ...........................5 zł ..................................14-11-2011
Maja K. ............................15 zł .................................14-11-2011
MałgosiaN..Bytom................ 50zł........................29-11-2011
malvaaa bazarek..................107zł................... ....13-12-2011

łącznie: 707zł

[SIZE=3][COLOR=slategray][B]Pomoc rzeczowa[/B][/COLOR][/SIZE]
Mysza 1 worek 15kg karmy Josera Emotions High Energy
[COLOR=slategray][B][SIZE=3]
Wydatki:[/SIZE][/B][/COLOR]
100zł karma Purina 15kg
260zł faktura wet
100zł karma Purina 15kg

łącznie: 460zł[/QUOTE]

Jeśli dobrze liczę, to Reks ma jeszcze na koncie 247 zł :)
Jak to dobrze, że DT ma bezpłatny, bo w przeciwnym razie zrobiłoby się jeszcze bardziej nerwowo.
Zaraz wkleję rozliczenie do 1# postu
Dzięki anett :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Wczoraj miałam tel., w którym od razu pan usilnie przekonywał, że psu będzie baaardzo dobrze u niego - szczegóły: kojec (bardzo ładny oczywiście) i już od 20stej pies biega po terenie i pilnuje, kości z pobliskiej ubojni i co żonie z obiadu zostanie... aha potrzebują psa bo poprzedni się 'zepsuł'... a że nie ma pieniędzy na nowego to pomyślał, że któregoś uratuje...


[/QUOTE]

Beeeeeeeeeeeez kitu skąd się ci ludzie biorą :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']To ja dziękuję!!;)

Siedzę jak na szpilkach bo [B]dzisiaj jedzie do DT Reksa kundelek od Roxi i ONka z Olkusza [/B]do hoteliku Lilki:lol::lol:
Aha DONnka zawsze zapominam, nie wiem czy masz kontakt z Anią - [B]ONek z Myślachowic już w domu!![/B]:multi:[/QUOTE]

No to superowo :multi: :multi: :multi:
Ostatnio nie miałam kontaktu z Anią, ale napiszę do Niej to się ucieszy :):):)

Link to comment
Share on other sites

tzn. miałam na myśli Anię, która zajmuje się tymi myślachowickimi psiakami:lol:

Dzisiaj kolejny telefon do kojca i wypuszczanie na noc... rzeczywistość większości owczarków na wsiach...

Dzisiaj udało się tej ONeczce z Olkusza:multi::multi: już bezpieczna, nie trafi ani do kojca ani jako maszynka do rodzenia szczeniaków
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/grudzien11/onka3.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!/page91[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][B]tzn. miałam na myśli Anię, która zajmuje się tymi myślachowickimi psiakami:lol:
[/B]
Dzisiaj kolejny telefon do kojca i wypuszczanie na noc... rzeczywistość większości owczarków na wsiach...[/QUOTE]

A ja pomyślałam, że chodzi Ci o tą dziewczynę, która wysłała mi info i zdjęcia psiaków z Myślachowic :oops:
No fakt, Ona ma Agata na imię :shake:

I masz rację, na wsiach jeszcze ciągle u nas ciemnogród jeśli chodzi traktowanie zwierząt :shake:
Już by sobie taki jeden z drugim gospodarz pełną gębą dobry alarm lepiej zamontował !!! Po co brać psa ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']...
Dzisiaj udało się tej ONeczce z Olkusza:multi::multi: już bezpieczna, nie trafi ani do kojca ani jako maszynka do rodzenia szczeniaków
...[/QUOTE]

Carmen:lol: mimo, że uwalona w błocie po pachy (słynne olkuskie) wpakowała się wczoraj do domu i spała w łóżku z synem! W domu nie umie zachowywać czystości ale do czego służy łóżko wie;) Jest przekochana, Państwo są w niej zakochani już na zabój!! Powodzenia mała!!:loveu:
W Olkuszu jest kolejna ONka...

A w sprawie naszego przystojniaka może przełom... miałam wieczorem bardzo fajny, konkretny telefon:lol: Młodzi ludzie, dom z ogrodem, szukają psa, który będzie przyjacielem i jednocześnie budził respekt wyglądem; pies ma mieszkać w domu, drzwi umożliwiają swobodne wchodzenie i wychodzenie psa, atrakcyjne do spacerów tereny wokół, zgadzają się na całą procedurę i czekają na wizytę pa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Doba jest za krótka:lol: a u Reksa dopiero rozpoczynałam 'wieczór z dogo';)

Błagam zajrzyjcie do staruszka - wywalony prosto na trasie szybkiego ruchu, poważnie potrącony przez samochód, przeleżał kilka dni w rowie bez pomocy:-(:-(

W stanie skrajnego wycieńczenia trafił do lublinieckiej przechowalni; jest po operacji wieloodłamowego złamania miednicy...
Ból był taki, że pod narkozą przy badaniu sikał z bólu:-(
Jest totalnie zrezygnowany
Mamy kilka dni, jest w awaryjnym DT potem schron...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220259-Wyrzucony-przy-drodze-po-wypadku-po%C5%82amany-staruszek-b%C5%82aga-o-DT-[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Carmen:lol: mimo, że uwalona w błocie po pachy (słynne olkuskie) wpakowała się wczoraj do domu i spała w łóżku z synem! W domu nie umie zachowywać czystości ale do czego służy łóżko wie;) Jest przekochana, Państwo są w niej zakochani już na zabój!! Powodzenia mała!!:loveu:
W Olkuszu jest kolejna ONka...

A w sprawie naszego przystojniaka może przełom... miałam wieczorem bardzo fajny, konkretny telefon:lol: Młodzi ludzie, dom z ogrodem, szukają psa, który będzie przyjacielem i jednocześnie budził respekt wyglądem; pies ma mieszkać w domu, drzwi umożliwiają swobodne wchodzenie i wychodzenie psa, atrakcyjne do spacerów tereny wokół, zgadzają się na całą procedurę i czekają na wizytę pa:lol:[/QUOTE]

Jak ja lubię takie wieści :multi: :multi: :multi:
Dają pozytywnego kopa ;)

[quote name='anett']
Błagam zajrzyjcie do staruszka - wywalony prosto na trasie szybkiego ruchu, poważnie potrącony przez samochód, przeleżał kilka dni w rowie bez pomocy:-(:-(

W stanie skrajnego wycieńczenia trafił do lublinieckiej przechowalni; jest po operacji wieloodłamowego złamania miednicy...
Ból był taki, że pod narkozą przy badaniu sikał z bólu:-(
Jest totalnie zrezygnowany
Mamy kilka dni, jest w awaryjnym DT potem schron...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220259-Wyrzucony-przy-drodze-po-wypadku-po%C5%82amany-staruszek-b%C5%82aga-o-DT-[/url]!!![/QUOTE]

Takich nie lubię :(:(:(
Już zaglądam do biedaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...