Jump to content
Dogomania

ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...


madzia.uje93

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedne te kundelki, nie całkiem małe, nie kudłate, nie kolorowe, czy choćby smarkate, choć widać po przykładzie Kropka i Rokiego nawet młody wiek domku nie przyciąga, Marzenka kiedyś napisała śliczny wiersz dla Myszki, która była 100% kundelkiem, szaro - burym, ale za to jak bardzo kochanym i słodkim...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja jakoś w czwartki nie mam szczęścia :( Już drugi miesiąc staram się być w każdy czwartek i cały czas powtarza się to samo. Ktoś już wyprowadził Aresa. Oczywiście cieszę się, że Aresik wychodzi na spacery, tylko szkoda, że nie ze mną. No cóż jest sporo psiaków w schronisku więc sama na pewno nie zostanę[/SIZE] :D[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj na wybiegu Aresika zaatakowały dwa psy Cezar i Edgar:( Ares uciekał, ale przy dwóch atakujących go psach nie miał szans. Próbowałam ich rozdzielić, niestety opiekunki pozostałych dwóch psów nie reagowały!!! Kiedy już udało mi się wydostać z tego gryzącego się towarzystwa Aresa, mnie również się dostało. Mam pogryzioną rękę, po schronisku trafiłam do szpitala na zastrzyk. Teraz ręka mi spuchła, ale jest ok. Za miesiąc mam powtórzyć szczepienie. Ares nie zaczyna z innymi psami, ale jeśli któryś zacznie z nim, to on również się broni. Jeśli dochodzi do takich sytuacji to szybciej i z mniejszymi konsekwencjami wyszlibyśmy gdyby każdy z opiekunów odciągnął swojego podopiecznego!!! Ja sam z trójką gryzących się psów nie byłam w stanie sobie poradzić. Jeśli pies lubi zaczepiać inne, to wchodząc na wybieg warto o tym wspomnieć!!! Aresik po tej całej sytuacji wtulił się we mnie i długo trząsł się z przerażenia :( Miał zranione ucho, krwawiło:(. Więcej ran nie znalazłam, ale poobijany będzie jeszcze długo. Mam nadzieję, że z tego niemiłego zdarzenia każdy wyciągnie jakieś wnioski.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

prędzej czy później musiało do tego dojść... niestety... Większość wchodzi na wybieg i jest tam cały wolontariat? godzinę ? (fajnie dla tego psa- ale pamiętajcie że nie jest jedyny w schronisku!). Do konkretu: nikt nie pyta wchodząc na wybieg czy może- nie że powiem: nie bo mi się nie podobasz"--> pomyślcie, nie wszystkie psy się lubią! z tego właśnie wynikło między innymi to zdarzenie. Niektóre psy mogą być tylko same na wybiegu! Więc wchodzenie na chama bez pytania "bo mój pies będzie na smyczy" - dobra mój agresywny też będzie musiał jak wejdziesz... więc co to za wybieg?! Co do ilości psów na wybiegu- zostawię bez komentarza
Co do zainteresowania opiekuna swoim psem na wybiegu- pozostawia wiele do życzenia
(oczywiście nie mam na myśli wszystkich wolontariuszy)


[B]Przepraszam za Spam Aresiku
Monika 3maj się!:glaszcze: Ares się wykuruje, uwierz były gorsze pogryzienia w schronie, Ares bardziej się przestraszył pewnie niż ucierpiał fizycznie...

Mam nadzieję że większość to przeczyta i pomyśli troszkę...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze właśnie ćwiczyłam agiliti, gdy Cezar i Edgar napadły na Aresa i rzeczywiście żadna z opiekunek(jak widac oprócz Moniki, której się przez to też dostało) nie probowała temu zaradzić, a wystarczyło chociaż jednego psa na ręce wziąć i przytrzymać i może pozostałe by się uspokoiły...
Na temat wybiegu lepiej nie rozmawaić bo to naprawde chyba nie ma sensu...
Biedny Aresik nie dość, że taki chudy to jeszcze teraz pogryziony:(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Bardzo przepraszam za brak aktywności. W tym tygodniu ilość obowiązku przewyższyła moje możliwości, ale dzisiaj postaram się nadrobić zaległości. Co do sweterka, to niestety kupiłam Aresikowi za mały sweterek. Na dniach otwartych prezentował się wyłącznie z czerwoną kokardą :D W najbliższą sobotę Aresik będzie miał nowy i w odpowiednim rozmiarze sweterek :D[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj nie mogłabym być w schronisku :([/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3], ale wiem od Natalii, że Aresik był na spacerku :D. Z góry dziękuję bardzo Natalii oraz osobie, która wyprowadzała mojego podopiecznego. Co do dni otwartych w schronisku, to zdecydowanie mogę pochwalić Aresika za opanowanie podczas całej imprezy oraz przyjazne nastawienie do odwiedzających nas gości, szczególnie dzieci :D Wejście na podest również było dla nas nowym doświadczeniem, ale z nim również dobrze sobie poradziliśmy. Aresik ładnie się zaprezentował. Chciałam zapytać dlaczego w filmie z dni otwartych nie ma żadnego zdjęcia Aresa:(? Poniżej kilka nowych zdjęć Aresa, wszystkie z dni otwartych.[/SIZE] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-od11O0Dy538/TtvmIUXi3RI/AAAAAAABYhs/CItzlTBx9hU/s800/DSC_1291.JPG[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BiYRj7rlbGo/TtvmU4tGLYI/AAAAAAABYhs/TOF0dgFTVlc/s800/DSC_1306.JPG[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sito8p_-vZ8/Ttvm0UphTdI/AAAAAAABYhs/kCJW1ipCFCI/s800/DSC_1490.JPG[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mqOsRpLBLWg/Ttvmx8gMTxI/AAAAAAABYh4/WltiN2bIeOk/s800/DSC_1311.JPG[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lmEJkadsmJY/TtvlfP7XglI/AAAAAAABYh4/cuGie2oX7Qs/s800/DSC_1251.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...