Jump to content
Dogomania

Greta podhalanka -przeszła metamorfozę - został dług -ale MA nareszcie SWÓJ DOM!


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anita_happy']Greciocha...kto by pomyslał, ze ty taka kochliwa w ludziach jestes?[/QUOTE]

oj ona to takie cudeńko! :)

jest przepiękna... :)

i z tego co widzę, to robi postępy :)

ja, jako obca dla niej osoba (widziała mnie pierwszy raz, któregoś weeknedu przyjechałyśmy z Anitą do hotelu) powolutki podeszłam do niej, a ona NIE UCIEKAŁA! :) nawet dała się delikatnie pogłaskać :) sądzę, że nie długo nie będzie już bała się, aż tak dotyku człowieka :)

a co najważniejsze ROBI POSTĘPY! :) nawet donka ma gdzieś zdjęcie, jak ją głaszczę :) (jakby co, to zezwalam na ujawnienie mnie ;) )

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/32299634/113/main/07ee974ca2.jpeg[/IMG]



zapraszam na zakupy

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218681-NOWE-prezenty-na-miko%C5%82aja-i-pod-choinke-koniec-10-grudzie%C5%84-godz-0.00/page2"]http://www.dogomania.pl/threads/2186...odz-0.00/page2[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam do przekazania 30zł od Katarzyny K. z fb :)

wysłała mi tę kaskę na "moją" labkę, co już pojechała do DS i w porozumieniu z nią przekazuje 30zł dla Grety :)

na jakie konto mam wysłać? i jak już dojdą, to potwierdźcie też na fb, bo pokazałam jej wydarzenie na fb Grety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cromikowa']No właśnie, bardzo nie lubię wątków, gdzie najpierw jest dramatyczny apel o pomoc, a dalej na wątku zapada cisza i nie można się doprosić nowych wiadomości....[/QUOTE]

Anita ma strasznie duzo psow po swoja opieka, dlatego nie zawsze ma czas na wpisy...........

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Iwoną z hoteliku - prosiłam ją jeszcze w grudniu o zaszczepienie Grety - już najwyższa pora zresztą na to .. mam 50 zł od memory na szczepienie ..

greta może być już powoli ogłaszana .. do super opowiedzialnego domu oczywiście ze względu na jej przeszłość

trzeba myśleć o sterylizacji Grety .. sterylizacja byłaby w Radomiu -ale brak kasy i na transport i na samą sterylkę

poprosiłam Iwonę o jakieś wieści o Grecie i nowe zdjęcia suni ... czekamy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']rozmawiałam z Iwoną z hoteliku - prosiłam ją jeszcze w grudniu o zaszczepienie Grety - już najwyższa pora zresztą na to .. mam 50 zł od memory na szczepienie ..

greta może być już powoli ogłaszana .. do super opowiedzialnego domu oczywiście ze względu na jej przeszłość

trzeba myśleć o sterylizacji Grety .. sterylizacja byłaby w Radomiu -ale brak kasy i na transport i na samą sterylkę

poprosiłam Iwonę o jakieś wieści o Grecie i nowe zdjęcia suni ... czekamy ...[/QUOTE]

Nie chcę być złośliwa, ale nie dziwię się że na nic nie ma pieniędzy, bo kto będzie się interesował przypadkiem suni, o której nie ma ani zdjęć, ani żadnych informacji.... wątek składa się gółwnie z pytań w stylu "co u Grety? czy są jakieś informacje?" . Takie wątki umierają i przez to psy mają małe szanse na pomoc....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cromikowa']Nie chcę być złośliwa, ale nie dziwię się że na nic nie ma pieniędzy, bo kto będzie się interesował przypadkiem suni, o której nie ma ani zdjęć, ani żadnych informacji.... wątek składa się gółwnie z pytań w stylu "co u Grety? czy są jakieś informacje?" . Takie wątki umierają i przez to psy mają małe szanse na pomoc....[/QUOTE]

[quote name='azalia']Zapytam,co u Grety?Może wreszcie czegoś się dowiemy.Jej wątek musi "żyć",żeby ta piękna,wspniała,młodziutka sunieczka znalazła dom.[/QUOTE]

dziewczyny ..
Szydłowiec - to ja , anita i kapcer ..
a psów mamy pod opieką 11 ..
a ogłoszeniami , promowaniu psów zajmujemy się same z anitą ...

oprócz tego trzeba zadbać o inne sprawy .. a psów jest 11 ...
ta ilośc to są psy które zabraliśmy bo nie miały szans na ulicy - - takie jak Greta .. a pomocy nie mamy ...

cieszę się ze jeszcze mimo skąpych informacji zaglądacie na wątek - ale najwięcej info o Grecie ma anita - mówiła mi że od dawna nie może się zalogować na dogo - wyskakuje jej jakis błąd ...


ja w tym czasie zajmuję się innymi psami o których wiem najwięcej - one tez szukają domów - i wbrew temu że podaję tam info - tez ruchu nie ma ... robię bazarki , ogarniam rozliczenia, jeżdze do wetów z innymi psami itd itd
i pieniędzy na ich utrzymanie też nie ma ...

więc proszę nie piszcie takich złośliwości -czy psu pomaga się finansowo dla informacji o nim ? czy po to żeby mu pomóc bezpiecznie czekac na dom ?

wiec piszę co ja wiem :
Greta tak jak pisałam wcześniej już może być szykowana do adopcji .. [B]odpowiedzialnej adopcji ,[/B] otworzyła się na kontakty z ludźmi ..

oprócz pisania co u Grety trzeba jej znależć dom - a domu bezpośrednio ona na dogo nie znajdzie ...

rzeczywiście Greta od dawna nie ma żadnych info ,
poprosze donka o aktualne info o Grecie ...

jeżeli ktoś może pomóc nam w ogłaszaniu Grety ...

wzór ogłoszenia


[URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-podhalanskigreta-adopcja-delikatna-sunia-IDCqrp.html[/URL]


nowe wydarzenie Gerty na fb

[URL]http://www.facebook.com/events/302637963111960/[/URL]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']kama, tak obiektywnie patrząc, to opis trochę za długi i pierwsze zdjęcie nie przyciąga uwagi (pierwsze zdjęcie widać jako miniaturka na stronie) i jest trochę przekombinowane ;)[/QUOTE]

to anita robiła ..

ja znajdę wiecej czasu ro robię kolaże ze zdjęc co są
i trzeba jej wykupić pakiet ogłoszen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...