Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm
Wpadłam na pomysł, ze spacerkiem w sobotę, moze w końcu na tej wspaniałej plaży w SObieszewie, puki jeszcze nie jest tak tłoczno, ja napewno, Ala też jest chętna < jeżeli nadal aktualne>, moja kuzynka z psiem...i?
No bo jak bedzie cieplej i ludzie bedą obleżali plaże, to osbie pójdziemy do lasu, a tak to ja małej zabrac do lasu nie moge, a na plazę tak...
tyle, ze ona panicznie sie boi psów i ucieka do wody, a ja nie chce zeby była mokra!!!
Ale Wy mi pomożecie:D

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną jestem chętna[COLOR=White], ale nie wiem, czy to się utrzyma do soboty ;) [finał Odysei Umysłu jest, jak znajde kogoś, kto by ze mną poszedł, to lecę kumpla oglądać ;)][/COLOR]

Sobieszewo fajny pomysł :) Tylko ja jakiegoś przewodnika potrzebuję, bo tych terenów nie znam ;)

A reflektuje ktoś na agilitowanie w Bydgoszczy? W niedziele biegają, nie wiem, może w tą albo następną? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Skoro to beagel to napewno wytrzyma:P Ja biore 2 leniwe jamniki :D Jest to żółta trasa PTTK odcinek gdańsk PKS -> Złota Karczma. Spotykamy się jutro o 11.30 przy dworcu PKS w Gdansku. Ze Złotej Karczmy jeżdżą autobusy do Gdańska Głównego i Wrzeszcza.
Ciężko mi powiedzieć ile czasu zajmie:) Mamy zamiar porobic troche fotek wiec pewnie bedzie dużo postojów:) Ale pewnie takz 3-4godzinki

Link to comment
Share on other sites

mooożę...
to sobieszewo:)?
hm...
sonika, ja nie wiem czy dobrze kojarzę (przepraszam, jak sie pomylę...)
to ty będziesz z wózkiem:D?
bo jak tak, to ja np. się dostosuję, nie wiem gdzie CI będzie wygodnie z wózkiem, a jeżeli pomyliłam się, to.. nie wiem...:(?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...