Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Rinuś']Jeste, jestem :) wpadam sporadycznie :) cały czas nie mam zasilacza do lapka...więc siedzę trochę na stacnojarnym ale nie lubię tak więc wpadam tylko po konkretne rzeczy na dogo...jak będę miała zasilacz to nadrobię zaległości :)[/QUOTE]

ty konkretnie to sie zabierz za zalatwienie sobie tego zasilacza bo jak wroce do kraju to bysmy sie na gadulcu spotkaly :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Jeste, jestem :) wpadam sporadycznie :) cały czas nie mam zasilacza do lapka...więc siedzę trochę na stacnojarnym ale nie lubię tak więc wpadam tylko po konkretne rzeczy na dogo...jak będę miała zasilacz to nadrobię zaległości :)[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]załatwiasz ten zasilacz jak Medorowa reklamacyjną naprawe aparatu :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ty konkretnie to sie zabierz za zalatwienie sobie tego zasilacza bo jak wroce do kraju to bysmy sie na gadulcu spotkaly :diabloti:[/QUOTE]
[I][B]Spoko spoko mają czas do piątku :diabloti:[/B][/I]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]załatwiasz ten zasilacz jak Medorowa reklamacyjną naprawe aparatu :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[I][B]A w końcu nie załatwiła?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]załatwiasz ten zasilacz jak Medorowa reklamacyjną naprawe aparatu :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Oj, bo rinusiowa to chyba tak za bardzo nie chce tego zasilacza:evil_lol:.

Znacie to powiedzenie? "Szuka, aby nie znaleźc". No i własnie rinusiowa tak kupuje/załatwia ten zasilacz...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej wszyzstkim...Przyszłam się pożalić...mojej siostry kundelka (jakiś mieszaniec goldena z czymś tam) urodziła szczeniaki... :( ojcem jest amstaff...moja 30letnia nieodpowiedzialna siostra nie dopilnowała jej!! zanim się dowiedziałam o ciąży Bestia była kilka dni przed porodem,bo wpadłam na pomysł, żeby usunąć ciążę...tyle razy mówiłam jej żeby ją wysterylizowała...a ona nic...No i się stało...szczeniąt jest 8... ;/ nie widziałam ich ale podejrzewam, że piękne psy z nich nie wyrosną...boje się za to wszystko zabrać..przecież trzeba je zaszczepić,odrobaczyć i znaleźć im nowe domy...Ona nie potrafi zająć się sobą a co dopiero 8 szczeniakami...w dodatku nie ma na nic pieniędzy...Z siostrą jestem pokłócona,ale żal mi szczeniaków...codziennie chodzą mi dziwne myśli po głowie...czy nie lepiej je już teraz uśpić,bo oddać do schroniska to bestialstwo...czy zrobić wszystko żeby znalazły nowe domy,co jednak wiąże się z ogromnymi kosztami...zaszczepić i odrobaczyć 8 szczeniaków nie kosztuje 50zł....a z drugiej strony ja sama temu nie podołam...Powiedzcie co mam zrobić... :(

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Widziałam się z nią...normalnie jak grochem o ścianę :shake::-( nie byłam w stanie iść do tych szczeniaków...za bardzo mi ich żal...

Ona praktycznie nic nie wie o szczepieniach itd...
Jak jej powiedziałam, że na jej miejscu bym je uśpiła to się wielce obraziła i zapytała skąd wiem , że nie znajdzie im domów...wielka obraza i wyszła...:shake:

nie mam siły na to...:shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...