Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może trzeba zmienic tytuł wątku, na "chwytający za serce" ? Lady powinna miec piękny banerek. Więcej osób ją wedy zobaczy. Przed chwila przeczytałam o starszym pudlu adoptowanym w Pabianicach. gania kota, pogryzł panią która sie opiekuje domem i jest kochany. A Lady jest taka grzeczniutka:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Dziś po południu uratowała ją gazeta :mad: ale jest zdecydowanie lepiej.:-)
Dziewczyny szukajcie domku bo ona się coraz bardziej przyzwyczaja, a u mnie naprawdę moze być tylko tymczas. ja jestem zapsiona i zakociona. w domu 2 psy i 2 koty, u 81- letniego teścia sunia i 3 koty, którymi tez od czsu do czasu musimy sie zajmować. A w razie czego będą wyłacznie pod naszą opieką. U kuzynów 2 psy i koty w takich warunkach, ze nie wiem czy nie lepiej by im było w schronisku. Tez kupujemy pokarm , odpchlamy itd...Własciwie trzeba by im szukac domów :shake:
Lady jest grzeczna i spokojna, nie wykazuje agresji. lubi spacerki w moim towarzystwie. nawet po podwórku spacerujemy sobie w kółeczko 3 psy, 2 koty i ja. Fajny widok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lady robi się naprawdę coraz milsza ale niestety cały czas siedzi sama na dole.Nasz kontakt jest naprawdę ograniczony a ona potrzebuje człowieka. To teraz coraz bardziej widać. Jeszcze dostaje dużo luminalu, myślę że niedługo znowu zmniejszymy dawkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

uwierz mi ,że ja też.....historię Łysalca śledzę od początku....tyle już się udało...może i z domkiem stałym się uda...Jak nie mogę już wytrzymać czytania o kolejnej psiej biedzie i okrucieństwie człowieka to wchodzę na wątek metamorfozy....Niektóre psiurki czekały na dom długo....Może i Lady się uda....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...