Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

u nas na razie w porządku. siku i kupa jak zwykle w przedpokoju. :mad:Do pierwszego ataku załatwiała sie tylko na podwórku. Bardzo ładnie zarosła, wyglada jak kurczak który ma trochę puchu i troche pierza:evil_lol:. martwi mnie to że mój Fredzio czasami zachowuje się w stosunku do niej agresywnie. ciotki czy zaczęłyście dla niej szukac domku, wiem że to nie jest łatwe:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lady, Lady .....
Auraa a czy Ty masz jakąś koncepcję dlaczego Ona robi teraz uparcie siku w domu, jesli jak piszesz jest ożywiona? Tzn chyba da rady wychodzić na podwórko?? Czy to jest tak niespodziewanie? Z ciekawości pytam....I nieśmiało się cieszę,że ataki nie nawracają...

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: Lady słoneczko.....Jak to dobrze ,że Ci choc troszkę lepiej...
Może juz niedługo i znajdziesz swój dom na zawsze...Bądź zdrowa Psinko i plisssssss :modla: :modla: :modla: nie choruj i nie wykańczaj psychicznie Aaury....

Link to comment
Share on other sites

Lady najintensywniej myśli o jedzeniu:eating:. Jest w zdecydowanie lepszej kondycji.Pani weet z P.L. zdecydowała o zmniejszeniu dawki luminalu, trzymajcie kciuki. Poprzednio wyniki moczu były prawidłowe, moga to byc niestety zmiany w psychice spowod. atakami.:shake: Mam nadzieję że nie.

Link to comment
Share on other sites

U mnie... no coz czasmi ktoras z nas nie "zdanrzala" albo ja wyjsc z Lady (palac obcasy po drodze) albo ona pokazac mi, ze chce siku... generalnie zawsze grzecznie szukala jakiegos katka do sioo :eviltong: nie wiem, zdarzylo sie jej to moze ze 3-4 razy.


pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...