Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

Dziś Lady bardzo mnie zaskoczyła. Jak na jej okazywanie emocji to była eksplozja radosci na nasz powrót do domu :lol: Jest większa od moich psów i przy powitaniu po prostu je katapultowała :evil_lol:. Potem był galop po podwórku. Ciotki szukajcie jej domu, ona sie coraz bardziej przyzwyczaja i będzie jej trudno. Ja moge porozwieszać ogłoszenia, ale kto sie zainteresuje psem starszym i do tego z padaczką.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szafę niesety znów odsuwałam:mad: .Lady zaczyna zachowywac jak pies, smiesznie podskakuje. Wiem jednak,ze u kogos innego będzie miała lepiej. U mnie najczesciej jest sama na dole. My jestesmy na górze a ona nie porafi tu wejść, moze dlatego sika.Po schodach nawet tych łatwiejszych ślizga sie i po atakach naprawde sie bałam że spadnie. Jeśli Lady znajdzie dom, to moze kiedyś będe mogła znów pomóc jakiemus psu.

Link to comment
Share on other sites

Jesli piszesz tylko to co piszesz...to znaczy,że Lady nie miała ataków...:lol:
Nie masz zdjęcia z odrośniętą sierściuchą?????jednego chociaż?????
A co z szafą?Odsuwana czy na razie na swoim miejscu???
No kochana ostródzianko maszerujemy na pierwszą stronke...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, ze chociaż jedna ciotka się nami interesuje :buzi: Lady ataków odpukac nie ma, i jest w coraz lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Dziś szafa odpoczywała.Naprawdę martwię się że szafa tego długo nie wytrzyma. wczoraj ją przesuwałam 2 razy.:mad:
Lady pięknie zarasta ale jest strasznie brudna a ja nie mam pomysłu jak ją wykąpać. Nie mam brodzika a boję sie ze w wannie się bardzo zestresuje. Boje się brać ją na ręce, kiedy raz chcialam to zaczęła piszczeć

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Auraa nie będę Ci udzielać porad ,bo o ile leki podam prawie każdemu (chyba,że ktoś wyma****e siekierą-taki mam zawód) o tyle śwince morskiej swojej własnej nie potrafię pazurków obciąć...Tak się cholera wierci i wrzeszczy,że mnie strach paraliżuje.....Dziś udało mi sie obciąć jednego pazurka....Ten sam mechanizm pewnie jest u Ciebie...Drze mordę,więc pewnie jakaś krzywda się dzieje..
Ale pamiętaj,w tej chwili nie ma lepszego eksperta od Lady niz Ty...
Wiesz,moja siostra ma 3 psy...Ta najmądrzejsza sunia (Timonek się nazywa) nie życzy sobie wchodzenia na poddasze...i żadną siłą nie mozna Jej namówić ,żeby tam weszła..Jest niekorupcyjna...i zaczyna piszceć przy próbie przymusu
Gdybym miała warunki....Warunki to są tylko mnie nie ma w domu np ponad 2 doby...Niestety na razie moge być tylko kibicem Lady...I trzymam kciukasy za Ciebie i za Lady

Link to comment
Share on other sites

Bogu dzięki, odpoczywa. Kupiłam szampon, kaganiec z materiału i jutro spróbujemy się wykąpac. :p Przymierzam się do tego jak " pies do jeża";) Czy Lady jest na allegro ? Może trzeba jej zrobic banerek, zeby ktos ją zauwazył.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...