Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6738/dsc04000z.jpg[/IMG]

pod ogonem miał, bo to sama radocha jak śnieg spadnie :diabloti: a ile zapaszków na tym bialuśkim śniegu :evil_lol:

czytujemy wątki, ale jeszcze zostało dużo do nadrobienia, tutaj też :oops:
pozdrawiamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

z zimowymi nie zdążyłam bo mi śnieg topnieje :shiny:
i po co te psiury tego futra tyle nabrały... jak ta zima uciekać zaczyna :placz:

załóż sobie konto na picassie, swoje albumy i linki od razu można kopiować na fora :cool1:

mi sie już imageshaki przejadły ze względu na problemy z linkowaniem... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia zmiowe :multi:

My mieliśmy z angielskiego testy nawet nie takie trudne, z polskiego, wosu i histori takie srednie a z matmy strasznie dużo było łamigłówek :shake: A bardzo trudne z przyrodniczych - najbardziej chemia i fizyka :shake: Najgorzej mi poszło właśnie z przyrodniczych przez ta fizykę i chemię. :( A po matmie to mi się juz mózg przepalił bo tak trzeba było się namyśleć żeby jakieś zadanie zrobić...

A co do tego wypracowania na polskim to miała to być rozprawka z elementami charakterystyki, nie wiedziałam kogo wybrać na "władcę który mi imponuje" to wzięłam napoleona :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Milena :cool3:
Atos jest cuuudny :loveu: Fajny z niego chłopak wyrósł.
No to jest już nas trójka trzeciogimnazjalistek udręczonych przez testy. Ja też :lol:
Pisaliśmy i z cke i z operonu, z tym ze z operony tylko matmę i przyrodę czyli najgorsze. Poszło jak poszło, to znaczy dobrze, oprócz matmy, z której będzie jakieś 50% :roll: matematyka była okropna, za mało czasu. Za to polski banalny, już dostałam wyniki i się cieszę :eviltong:
Milena, z tą rozprawką to zależy jak kto oceniał, co wg mnie jest bezsensowne :shake:
Moja koleżanka z klasy w ogóle nie odniosła się do 'Dziadów' i dostała 10/10, druga napisała o 'dziadach' i polała wodę i jej punkty odjęli...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...