Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='biscuit']Tak- 59 cm ;) Aż taki ogromny to nie jest. W liczbach to brzmi pokaźnie, ale w realu Atosica to owczarkowe chucherko. Co się dziwić? Bida z pseudo, najmniejszy z miotu, i tak nam ładnie wyrósł, zważywszy na te fakty :eviltong:[/QUOTE]

No to rzeczywiście Atos jakiś niewyrośnięty :D Tora ma 58-59cm :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit'][B][COLOR=red]UWAGA! Osoby o słabych nerwach niech lepiej nie otwierają tego linku![/COLOR][/B]
[URL]http://owczarki.eu/newsy[/URL]
Nie wiem, co powiedzieć :([/QUOTE]

Boszzz... Jak można zrobić coś takiego zwierzęciu...:angryy:
***

Poinformuj nas jak Ci poszło na egzaminach:lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie znam żadnego Onka, który by się nie rzucał na mojego psa... i nie przekonują mnie tłumaczenia "bo onki tak mają" :roll:. Ja przez wiele lat miałam do czynienia z tą rasą...mój dziadek zajmował się hodowlą onków...i nic złego się nie działo, nie bałam się... teraz się ich boję.

Link to comment
Share on other sites

Niby jest jeden który nie zawsze jest nastawiony agresywnie, ale zdarza mu się że juz na dzien dobry jest "burkotliwy" więc jak dla mnie to pies nieprzewidywalny, nie wiadomo na jaki humor psa się trafi...a piesa mojego zna odkąd był szczeniaczkiem. Tyle dobrze, że właściciel prowadza go na smyczy i w razie czego po prostu z nim odchodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit'][B][COLOR=red]UWAGA! Osoby o słabych nerwach niech lepiej nie otwierają tego linku![/COLOR][/B]
[URL]http://owczarki.eu/newsy[/URL]
Nie wiem, co powiedzieć :([/QUOTE]

Ja dopiero teraz to zobaczyłam...uf, do osób o słabych nerwach nie należę...ale aż mi się słabo zrobiło...nie wyobrażam sobie żeby móc z premedytacja i rozmysłem, będąc zdrowym na umyśle zrobić coś takiego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Rówieśniczko! :multi: Nie czuję się osamotniona :lol:
Daj spokój, w pierwszej gm miałam na fizyce to samo, co mój brat w pierwszej liceum :crazyeye: Taka to ta nowa podstawa programowa... Ogólnie to pani minister Hall nas ładnie załatwiła- my mamy przekichane, a słyszalam, że ponieważ nasz egzamin jest niewypałem, to [B]rocznik `97[/B] ma mieć ułatwione. Sprawiedliwość :angryy::angryy::angryy:
A u Was też nauczyciele stawiają oceny za próbne?[/QUOTE]

I dobrze. :diabloti:
A tak wgl to cześć. :)
A Atos nic się nie zmienia, jak zawsze urodziwy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...