Jump to content
Dogomania

Kingaa.

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 1. Do Legolasa mu daleko, ale i tak wygląda ślicznie. :loveu:
 2. Kingaa.

  ......

  Alee Luka jest pięęękny <3 :D
 3. Cześć Sąsiadko :cool3: Naprawdę ładne zdjęcia robisz i fajne tereny macie. Cesar cuuudny :loveu: Uwielbiam duże psy a to taka wielka, biała klucha, ach och :loveu::evil_lol: Tylko miziać i przytulać. Lusia też piękna. Ona mi trochę brytka przypomina :cool3: Zazdraszczam zwierzyńca i pozdrawiam ze Zgorzelca ;)
 4. Wpadam pierwszy raz do moich ślicznych prawie sąsiadów :loveu: Piękne zwierzaki, tylko pozazdrościć. Prawie sąsiadów, bo ze Zgorzelca jestem :p
 5. Kingaa.

  Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2

  iGumee, jak na 10 lat to super :) Ale postaraj się nie 'mazać' tak sierści, tylko wypełniać szkice kreseczkami. To samo do Klaudii ;)
 6. Kingaa.

  Tora & Lumpek i ich dwóch :D

  Witamy się :smile: [url]http://img825.imageshack.us/img825/9670/dsc2178o.jpg[/url] Ale Tora jest ogromna przy nim... Najpiękniejszy ONek jakiego widziałam :loveu: Cudna jest :loveu:
 7. Kingaa.

  ......

  Daria, świetne fotki robisz :p Chłopcy cudni, Lukaś słodko wygląda nieogolony. Chyba nawet ładniej mu z zarośniętym pysiem i uszami:eviltong:
 8. Kingaa.

  Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white

  Ładnie, ładnie wyszło. Bibi ma śliczne kolorki:loveu:
 9. Kingaa.

  Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white

  Bibi cuuudowna :loveu:. A maluchy jakie urocze...;)
 10. Kingaa.

  Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2

  Mój ostatni rysunek: [url]http://img137.imageshack.us/img137/3519/poprawionex.jpg[/url] I przy okazji zapraszam na nowopowstałe amatorskie forum o rysowaniu rysowanie. phorum. pl (bez spacji).
×