Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='biscuit']
Bawię się w [I]Photo Scape. [/I]No polecam, polecam- prosty jak konstrukcja cepa, wszystko co trzeba, można w nim robić ;)[/QUOTE]
też go mam i zmniejszanie zdjęć jest baaardzo łatwe, ale w wchodzenie w resztę możliwości jakoś nie chce mi się, ale patrząc na Twoje fotki to spróbuję chyba :D

i same psy podróżniki się Wam trafiają :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajna ta sunia do adopcji:loveu: Ja sobie postanowiłam, że w przyszłości następnego psa (labka albo labkopodobnego) wezmę ze schronu lub z fundacji;) Nie mogę patrzeć na te bidy, które nie maja kochających domów...

[url]http://img830.imageshack.us/img830/4661/dsc03285b.jpg[/url] Jak się uśmiechnął:eviltong:

I życzę powodzenia na egzaminach:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kora piękna :loveu:
ale ja już nie oglądam ogłoszeń owczarka, bo zawsze jak znalazłam jakąś piękność to i tak nie wzięlibyśmy psiaka :( tata boi się brac dorosłego ONa czy DONa, bo praktycznie ja i tata jesteśmy w rozjazdach a mamy samej z tym nie możemy zostawić. Szkoda, ale to niestety jest rozsądne wyjście. Już nie wspomnę, że Sonia miałaby kłopot z zaakceptowaniem nowego, dorosłego osobnika. jest straszną dominantką w stosunku do innych psów i każdego od razu bierze i przydusza do ziemi, aby okazać kto tu dominuje. A Ciapkowi to się jeszcze podoba, bo taki mają styl zabawy :lol:
Ale z drugiej strony to Sonia na podwórku jest ciągle sama i towarzystwo bardzo przydałoby się jej. No i kolejny pies to na 100% będzie samiec, bo po sterylce mamy dość suczek, choć charakter mają lepszy :) Tata ciągle coś wspomina, ale to może jest tylko takie gadanie, bo od roku tak pomrukuje :D

[URL]http://img39.imageshack.us/img39/9425/dsc03254.jpg[/URL] wieeeelki nos :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...