Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

Tyle mnie tu nie było, że dopiero teraz gratuluję jużNieNowych małych rudych :) urocze stworzenia, obydwa, każdy na swój sposób:loveu:

Przejrzałam kilkanaście stron, ale nie doczytałam o wypadku- samochodowy? Mi też po objawach na myśl nasuwa się uszkodzenie błędnika, może spróbuj zrobić jakieś badania? Trzymam kciuki za Atosa mocno.


I gratuluję recenzji w gazecie, bardzo fajnie się czyta, powodzenia w dalszej karierze, a może kiedyś będziesz nam autografy rozdawać :razz:


Jeszcze tylko dodam, gdzieś przewinął się temat inteligencji owczarków, wychowania ich etc. Znajomy behawiorysta, na prawdę chłop z genialnym podejściem do psów, do Milana mu dużo nie brakuje, twierdzi że aktualnie ONy to jedna z trudniejszych ras do wychowania. Więc coś w tym być musi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeby tylko zarzad w schronisku byl nastawiony na pomaganie bezdomniakom, a nie na pieniadze....

Co do rudego psiaka, to mialam podobna sytuacje z moim kotem. Kolezanka zadzwonila ze przed jej domem lezy czarno-bialy kocur... ja ze lzami w oczach poszlam po niego, okazalo sie ze to nie moj Kubus...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Czytałam o uszkodzeniu błędnika i zgadza się też to, że da się zaobserwować minimalne przekrzywianie głowy :bigcry:te zawroty zdarzyły się pierwszy raz, natomiast brat zaobserwował, że wymioty były kilka razy :shake:


Widzisz, ile Cię ominęło! :evil_lol: Oj to prawda - potworki są rewelacyjne - niby bliźniaki ale to zupełnie dwa różne żywioły ;)

Tak, samochodowy. Mój wujek-deebil-i-gbur [B]niby [/B]Atosa nie zauważył i go przejechał :shake: Nie wiem jak można nie zauważyć leżącego na wprost 5 m przed samochodem owczara, ale spoko :angryy::angryy: Tak jak pisałam - ja chciałam zrobić jakieś badania zaraz po wypadku, ale moi "cudowni" rodzice zasłaniając się brakiem kasy na ewentualne prześwietlenia, badania, leki, kompletnie sobie to olali i olewają nawet teraz :bigcry:Już nie wiem, co robić :-(

Dziękuję, ale do kariery dziennikarskiej, jako takiej, to jeszcze całe lata świetlne przede mną ;)

Niestety muszę się zgodzić - Atos jest z pseudo, ale miałam to szczęście, że ma dość dobry charakter itp., ale jak patrzę na ON-y znajomych to ręce opadają :shake:
[/QUOTE]
Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego. Niestety czasem z rodzicami ciężko, ja dziękuję niebiosom, że moi są pro psi. Tzn dopiero ja ich tym zaraziłam, ale teraz dla psa zrobią wszystko. Dochodzi do tego, że np. przeterminowany o kilka dni jogurt tata może zjeść- pies nie :evil_lol:
A nie masz się jak dostać do tego zaprzyjaźnionego weta bez pomocy rodziców, tak? Powodzenia w każdym razie i trzymam kciuki.

Chester- pomijając, że my przy nim sporo błędów popełniliśmy, jednak charakter ma co najmniej dziwny i specyficzny. Nie umie się komunikować z psami, wiem, że jest w tym też nasza wina, ale nie ma opcji żeby była tylko nasza. Generalnie on czasem wysyła nam czy innym psom całkowicie sprzeczne sygnały, nie umie się połapać. I ma problemy z rozładowywaniem frustracji, nie radzi sobie z nakręcaniem się na coś. Ale i tak tragedii nie ma, teraz już się ustabilizował w miarę i jest ok, jak był podrostkiem koło 1-2 lat to była masakra :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudne kociaczkii :loveu:


No to racja, ja sama widzę znaczą poprawę, teraz spacery są o wiele przyjemniejsze niż jeszcze 2 lata temu. Niby 5letni pies powinien już być całkiem ogarnięty, ale ja cały czas widzę drobne zmiany. Nie ma się czym chwalić, że dopiero teraz, ale lepiej późno niż wcale :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...