Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

[quote name='biscuit']

Tyle że ja mieszkam 30 km od Ostrowca :evil_lol: chodzę tam tylko do liceum ;)
Hehe, to czym Cię tak samiec zniechęcił? :D

Potężny? Eeee :D Ma tylko 60cm w kłębie - w porównaniu ze swoimi donowatymi pobratymcami to karzełek :D

[/QUOTE]

60? serio? To mój starszy lab ma 60, a jak na laba jest całkiem spory, tzn górna granica. niby i większe się zdarzają, ale to wiesz taki " lab" jest :P
Zniechęciły mnie samce tym, że nigdy nie wiesz jak się z charakterem wstrzelisz, a z samcem to większe ryzyko agresji jest niż z suką...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='biscuit']
Łiii, mój mały sukcesik :multi::cool3:

[URL]http://www.etiuda.o-c.pl/index.php?id=3&func=wiecej&poz=497[/URL] fajnie przeczytać swoje wypociny w gazecie :)[/QUOTE]

Wychowałam się na Paktofonice ;) Gdybym była w PL, to na bank poszłabym do kina :) Ale wiem, że jak film wyjdzie na DVD to mój brat kupi i wtedy obejrzę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Wychowałam się na Paktofonice ;) Gdybym była w PL, to na bank poszłabym do kina :) Ale wiem, że jak film wyjdzie na DVD to mój brat kupi i wtedy obejrzę :multi:[/QUOTE]
jak byłam młodsza to słucham HH to i paktofonika to było coś.. ale mój gust zmienił się o 180%..
a jakoś mnie nie ciągnie do oglądnięcia tego filmu :roll:
[quote name='asiunia']Komisarz Alex to dno....zarówno rola Wesołowskiego jak i praca i wyszkolenie psów :/[/QUOTE]

ale pies jest ładny :loveu: i tylko dlatego go oglądam :lol:
choć jego chód pozostawia wiele do życzenia.....

Ale koło Rexa to ten film nawet nie stał... niestety..

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję Milena ;) Bardzo ładnie piszesz.

[URL="https://lh5.googleusercontent.com/-hVdU4OhRdSM/UILSQ1RfjgI/AAAAAAAABjw/4tbkA-sIVDk/s800/Zdj%C4%99cie0418.jpg"]https://lh5.googleusercontent.com/-hVdU4OhRdSM/UILSQ1RfjgI/AAAAAAAABjw/4tbkA-sIVDk/s800/Zdjęcie0418.jpg[/URL] Widzę, że Atosisko już odzyskało formę:loveu: Bardzo się cieszę

edit: Zdjęcie z kotami wymiata:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Twoją galerię też nadrabiam ;)

[quote name='biscuit']
zawsze możesz popiratować i poszukać do ściągnięcia w necie :razz:
[/QUOTE]

Tydzień temu mój kolega za ściągnięcie filmu dostał karę w wysokośći 800euro :crazyeye: Tak więc dziękuję ;) Nie ściągam nic od prawie 3 lat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']no to jakby sprawdzili to dopiero miałby nieciekawie :shake:[/QUOTE]

Jakby tak policzyli, to myślę, że paredziesiąt tysięcy euro :roll: Oni dobrze wiedzą ile ściągnął, bo mogą sobie to sparwdzić bez brania jego komputera. Ale dostał karę i teraz tysiąc razy pomyśli zanim znowu coś ściągnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...