Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

śliczne zdjecia :loveu::loveu::loveu::loveu:

rozwala mnie mit ze suka chociaz raz powinna miec mlode :angryy: a co gorsza weterynarze zamiast temu zaprzeczac przytakują bo przeciez jest to dla nich byc moze kilku nastepnych pacjentów :mad:

a co do psiaka , hmmmm jestem jak najbardziej na NIE dla pseudohodowli ( mimo iż sama jestem posiadaczka Onka w typie ale to inna historia ) ale z drugiej strony szczeniak jest juz na świecie i lepiej zeby znalazl dobry dom i ludzi ktorzy sie nim zajma i nie przywiążą go do budy lub nie przeznacza tylko i wylacznie do pilnowania domu :roll: wiec hmmm i tak zle i tak nie dobrze , ale ani nie polecam wziecia tego szczeniaczka ani nie odradzam , decyzja nalezy do was ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Od roku (!) pod naszą posesją kręci się taki bezdomny kundelek. Nie daje się podejść, gania rowerzystów. Pewnego dnia ktoś nie zamknął furtki i Atos i Rocket wybrały się z nim na wycieczkę. Minęło pięć dni - Atos wrócił, Rocket nie. Po dwóch tygodniach jechałam z bratem samochodem do szkoły i chodnikiem maszerował... Rocket. Nie mogliśmy się zatrzymać, bo był spory ruch, ale natychmiast zadzwoniłam do mamy. Przyjechała z moim drugim bratem i zawieźli małego do domu. Nie minęło wiele czasu, a sytuacja sie powtórzyła - i znowu Atos wrócić bez Rocketa. Ale tamtym razem już się nie znalazł :-([/QUOTE]

Przykro :-( Ale zawsze jest maleńka nadzieja, że się odnajdzie... Chyba, że Ktoś zabrał go do siebie, jeśli tak to pewnie ma się dobrze i trafił do dobrych ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Przykro :-( Ale zawsze jest maleńka nadzieja, że się odnajdzie... Chyba, że Ktoś zabrał go do siebie, jeśli tak to pewnie ma się dobrze i trafił do dobrych ludzi...[/QUOTE]


Zawsze można być dobrej myśli, że mieszka gdzieś u kogoś i jest kochany ;)

Link to comment
Share on other sites

Milena, ja myślę, że musicie przemyśleć wszystkie za i przeciw ;) Owszem, fajnie jest dać małemu dom itp. Ale musicie się liczyć z tym, że Misiek niezaakceptuje młodego i wtedy co? Może warto je najpierw ze sobą poznać i zobaczyć Miśka reakcję, zanim podejmiecie decyzję ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh5.googleusercontent.com/-pglyJikP1pg/T6aQYf2NkQI/AAAAAAAAAuU/tgWX505nVKI/s800/DSC06386.jpg[/url] :loveu:
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-5dQIr1EfkKc/T6aR3t2jrtI/AAAAAAAAAv0/wFRl5EGU2T8/s800/DSC06449.jpg[/url] :loveu:
Piękna mamusia :)

[quote name='magdabroy']Co do wygryzionego placka, to ciężko coś powiedzieć. Może to nie kleszcz, ale coś innego go użarło?![/QUOTE]
Albo uczulenie jakieś?

Link to comment
Share on other sites

Ależ Misio pięknie wygląda :loveu: A na łapie Atosa obserwuj to miejsce, czy nie robią się zmiany - jakieś opuchnięcie, zaczerwienienie. Możliwe, że po kleszczu, ale może być też jakaś alergia albo odparzenie.
U nas Hanuś też niby kleszczy na początku wiosny nie miał, a wylądował na ostrym dyżurze z pokleszczówką, ledwo go odratowaliśmy :( nawet nie wiadomo kiedy te dziady się wbijają i odpadają... :( lepiej chuchać na zimne...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To powiedz rodzicom, że mnie kiedyś ugryzł kleszcz i właśnie miałam taki rumień :/ Z każdym dniem coraz większy. Skończyłam na pogotowiu, zastrzyki, a potem 5 tyg, antybiotyku :/

A jak się Atos zachowuje? Zauważyłaś jakieś zmiany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']powiedziałam właśnie mamie, że dowiedziałam się na forum, że to może być od kleszcza. Trochę ją to ruszyło, więc może w poniedziałek zabiorę Atosa do lecznicy. Jutro nie wiem czy da radę, wprawdzie wet to dobry znajomy taty, wiec może coś mi się uda jutro załatwić..[/QUOTE]

Im szybciej tym lepiej ;) A póki co to go obserwuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...