Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']Na GG raczej nie, bo bardzo rzadko jestem... ale na PW już chętniej...

Ps. Można przy okazji NA NEUTRALNYM terenie zobaczyć jak psiak reaguje na suczki - mogę zobaczyć jak zareaguje na moja francę ;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to pisaj PW ;)pewno jeszcze Klocusiowa zaglądnie zanim padnie na ćwarz :razz: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaglondłam....

a wizyta przedadopcyjna w ORZESZU potrzebna :cool1::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
tak własnie myślę czy dziewczyny z Katowic nie mialyby łatwiej :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
tak własnie myślę czy dziewczyny z Katowic nie mialyby łatwiej :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
ja już nie myśle..... łeb jak sklep.... zapominam jak sie nazywam i wogóle ....

doba powinna mieć 48 godz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Hiello Madzialeno juzem wrocona z wczasowania ...a Ty boroczko ciagle arbajtoszzz...

a o so chodzi z ta wizyta? bo ja mam do Orzesza bliziutko....jakby cio to daj cynka na gygy ...

buzioleeee[/quote]

To porozmawiaj z Madzią kto ma jechać na wizytę [ja czy ty ;)] i w razie czego daj mi jutro znać... Bo ja na wizytę przedadopcyjną mogę jechać dopiero w weekend i teraz nie wiem czy mam dzwonić się umawiać :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']To porozmawiaj z Madzią kto ma jechać na wizytę [ja czy ty ;)] i w razie czego daj mi jutro znać... Bo ja na wizytę przedadopcyjną mogę jechać dopiero w weekend i teraz nie wiem czy mam dzwonić się umawiać :-(.[/quote]

Kochana ja bron boze nie chce sie wcinac miedzy obiad a kolacje ..:loveu:
Zapytalam tylko bo mam blisko i ewentualnie moglabym pomoc ..
Ale jezeli juz wczesniej ustaliłas co i jak z Madzia ...to sorki za ingerencje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Umówiłam się na wizytę w sobotę.

A... Madziu, napisz do której jest schronisko w piątki otwarte, bo mnie się pytali ;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dostałam mailika od pani że w piatek przyjeżdża po sunie :multi::multi:


po konsultacji z paroma osobami obcykanych w adopcjach zaufałyśmy Pani ... umówimy sie na wizyte poadopcyjną za jakiś tydzień, jak już psiaki sie zaakceptują

zależy nam na czasie bo ONka jest w boxie z trzema sukami- małymi i ją atakują... boje sie że zrobią jej krzywde :-(

dziś mieliśmy w boxach 2 starcia- jeden psiak kontuzjowany :-(:-(



CZEŚĆ I CZOŁEM WSZYSTKIM!!!!! :multi::loveu:

jesooo jak mi brakuje popieprzyć głupoty na waszych blogasach :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...