Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[COLOR=Purple][B]witajcie Chloreczki noworocznie!!! :multi:

życzę Wam, oby ten nowy roczek był lepsiejszy od starego pod każdym względem, szczęśliwszy i w ogóle... a Klocuś niech rośnie i na zdrowie ;) :eviltong: :evil_lol:

[/B][/COLOR]
[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wróciłam... bo już mam dość....a było se wziąć xięgową... machła by raz dwa na programiku do xięgowości a tak sie męcze... ręcznie :mdleje:
ale tylko na chwilke jestem ... ide ogarnąć chate bo gosposia ma urlop :p
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
[B][COLOR=Purple]trza było mnie i Bimbrową przygarnąć :evil_lol:
co 2 siły to nie jedna :evil_lol: :diabloti:


ładnie ładnie :cool3: dżewka wyrywa psiulec jeden!! a pańcia się przygląda i aprobuje :eviltong: miłośniki psylody by się zebrały, to by mu dały po doopalonie :eviltong::evil_lol: :diabloti:
[URL]http://images34.fotosik.pl/94/1a63563395fbc3ed.jpg[/URL]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][URL]http://images31.fotosik.pl/93/5926e6dfca607597.jpg[/URL]

aaa uwielbiam te jego wiszące poliki :loveu::loveu::loveu:[/quote]

:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:zaraz sprawdziłam czyje ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti: remanentu jakieś 20% mam za sobą

kolczyki sztuk 743
fajki wodne 107
fifki 263

:mdleje: ide liczyc dalej ... dobijcie mnie :placz::placz::flaming:[/B][/COLOR][/FONT]


P.S. wiedziałam że sie czepicie drzewka..:diabloti::diabloti:. a ono jakieś chore i tak było... suche i bez liści i z białym nalotem... :roll::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti: remanentu jakieś 20% mam za sobą

kolczyki sztuk 743
fajki wodne 107
fifki 263

:mdleje: ide liczyc dalej ... dobijcie mnie :placz::placz::flaming:
[COLOR=Red]
licz pracusiu licz :razz::razz::razz:policzysz i będziesz miala spokój :cool2:[/COLOR]
[/B][/COLOR][/FONT]

P.S. wiedziałam że sie czepicie drzewka..:diabloti::diabloti:. a ono jakieś chore i tak było... suche i bez liści :roll::diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]przecie napisalam chromolił ekologię :razz::razz:....że naj że fota wyszla :eviltong::eviltong::eviltong:
a drzewko tak czy inaczej dzieciaki by zniszczyły:mad:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
P.S. wiedziałam że sie czepicie drzewka..:diabloti::diabloti:. a ono jakieś chore i tak było... suche i bez liści i z białym nalotem... :roll::diabloti:[/quote]


[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to bardzo dziwne że to drzewko takie było...w takim razie dobrze że Klocuś się nim zajął :evil_lol::evil_lol:


chętnie bym Ci pomogła z liczeniem gdybym była bliżej a tak to tylko mogę powodzenia życzyć...niechaj pójdzie Ci szybciutko to podliczanie
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: ano są .....abo co ...ich też się bojasz :razz::razz::razz:....nie ma kogo :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] NIEEEE! Ich... uwielbiam! Tylko wlasnie dlatego Kockowej ...siem bojam!

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti: remanentu jakieś 20% mam za sobą

kolczyki sztuk 743
fajki wodne 107
fifki 263

:mdleje: ide liczyc dalej ... dobijcie mnie :placz::placz::flaming:[/B][/COLOR][/FONT]


P.S. wiedziałam że sie czepicie drzewka..:diabloti::diabloti:. a ono jakieś chore i tak było... suche i bez liści i z białym nalotem... :roll::diabloti:[/quote]
licz,licz i tak sie nie doliczysz! Co do drzewka - jak chore, to niech Kolcus zasika i od razu przejdzie ..temu..drzewku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Łooooooooooooo:crazyeye: a cio to się tu dzieje? :evil_lol:
[URL]http://images34.fotosik.pl/94/1a63563395fbc3ed.jpg[/URL][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:.....no nie Szarlotko ....a co to za rewelacja ...to ty nigdy nie wycierałas sobie koniuszka noska rękawiczką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:.....no nie Szarlotko ....a co to za rewelacja ...to ty nigdy nie wycierałas sobie koniuszka noska rękawiczką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Buhahahaha!:evil_lol: ale ja nie o tym nie mydlij mi tu oczóf:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']oj ale mnie ciągniesz za ozór:roll: Ja sie fstydzem:oops::oops:[/quote]
:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:to może ja nie te fote oglądałam :oops::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...i nie mów ...nie ciagałam ze ozór ....rączki mam suche a ozory som sliskie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti: remanentu jakieś 20% mam za sobą[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]kolczyki sztuk 743[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]fajki wodne 107[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]fifki 263[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:mdleje: ide liczyc dalej ... dobijcie mnie :placz::placz::flaming:[/COLOR][/FONT][/B]


P.S. wiedziałam że sie czepicie drzewka..:diabloti::diabloti:. a ono jakieś chore i tak było... suche i bez liści i z białym nalotem... :roll::diabloti:[/quote]

rob rob ten spis ihhihihihih co sie mosz mec lepi ody mie :diabloti::diabloti:



[FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=purple]WITEJ KOFFANO W TYM NOWYM ROKU :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

współczuje ci tych spisów - ja sama co prawda firmy nie mam ale pomagam co roku ciotce na hurtowni - masakra:placz:
ja w nowym roku mogę się "spisać" na straty - dopadło mnie grypsko wiec nie idę pomagac na spisy , ale za to miałam czas oglądnąc wszystkie fotaski Klocucha , jak zwykle śliczne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:to może ja nie te fote oglądałam :oops::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...i nie mów ...nie ciagałam ze ozór ....rączki mam suche a ozory som sliskie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Dobrze pani psorko :roll: Może nie te foty ogladasz bo ja na nia patrze i się fstydze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][I]:bigcool:[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:bigcool:[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:bigcool:[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[/I][COLOR=Green] Naj naj naj w Nowym Roku .
Jak już policzysz te szisze, bonga i inne to wpadnij na:kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::sabber:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wpadłam se TU na chwilke oblukać - między robieniem i konsumowaniem obiadu a dalszymi wyliczeniami :mdleje: jakieś 10 dni bede tak z doskoku więc nie liczta na mnie i na foty (przedewszystkim)
Żałuje że nie nosze przy sobie aparatu, bo dziś Klocuś jechał na miejschu dla pasażera- przefajnie to wyglądało :evil_lol: a temuż tak że zamarzły mi wszystkie drzwi... i siłą udało mi sie tylko otworzyć te od pasażera więc oboje nimi wsiadaliśmy (usiadłam na gałke biegów:roll:- już nie jestem dziewicą:placz::placz:)
widoczność z cielakiem na przednim siedzeniu jest żadna... widziałam tylko co sie dzieje przedemną i po lewej stronie- prawa pozostała bez kontroli- lusterko zasłonięte, okno pasażera zasłonięte, prawy przód-przed maska zasłonięty.... musiałam jechac powolutku coby nie przyhaczyć o jaką latarnie;)

opon nadal nie zamówiłam.. ślizgam sie po ulicach jak diobli :mdleje:


no to pa!!![/B][/COLOR][/FONT]



P.S. sota... podobują ci sie moje chopaki?? :razz:
nie masz za grosz gustu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...