Jump to content
Dogomania

Galeria Kamci i Ajka :))


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:proponuje eutanazje:angryy:

Swoją droga to ze ma 13 lat jej nie usprawiedliwia ...po prostu rozwydrzona smarkula i tyle .Wiele z nas ma dzieci i może cokolwiek powiedzieć na temat zachowania się w tym wieku ....a mamusia ..pozostawiam bez komentarza
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]


[COLOR=DarkRed][B]...................no właśnie mamusia:angryy::angryy::angryy:.................a jak jest TAKA sama to jak miała wychować dziecko??? no na swoja modłę:cool1:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Znam wiele 13-14 latek i z tego forum też i nieraz poklikamy na gg ,ale to w ogóle inna bajka inne nastolatki inaczej w głowach mają.
Każdy miał naście lat , nikt nie był święty bo to taki głupowaty wiek ;)

Jak domniemam , za zapewne się nie mylę ;) to nasza słodka Kamcia teraz sobie siedzi i to wszystko czyta i zastanawia się czego się znowu czepiamy ona przeciez niczego złego nie zrobiła .............
Ten bachor jest pusty , próżny i dodatkowo nic ,ale to nic się nie uczy .. ,a lekcji dostała już kilka ......

Kamciu chiałaś być fajna , chciałaś błyszczeć , chciałaś by cała dogomania cię znała i podziwiała - nie powiem że rekalame ci robiłam wszędzie gdzie się da ... szkoda że nie doszła tam na PWP ,ale z racji powagi tego podforum nie śmiałam tam robić sobie JAJ niepowiem bo korciło mnie ale... tam to już nie zabawa.Teraz żałuje że posłuchałam swojego rozsądku ...
Ty jednak uciekałaś przede mną i innymi prześladowczyniami , pisałaś skargi do modów że cię prześladujemy .. uciekłaś błyszczeć gdzie indziej tam gdzie się o życie walczy .... posunęłaś się dużo za daleko , ciekawe podła gówniaro czy bedziesz miała na tyle odwagi by chociaż powiedzieć przepraszam !!!! Twoje słowa i tak nic nie znaczą ,ale wypada ,tak postępują uczciwi ludzie.

Obiecuje ci tu przy wszystkich że będę cię nadal poszukiwac i prześladować byś już nigdy nigdzie nie zrobiła żadnemu żywemu stworzeniu krzywdy.
Są miliony for , ,ale świat jest mały - dopadne cię wszędzie [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti: [/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:

a jeśli Gryzakowi coś się stanie , nie daj boże straci życie to dobiore ci się do dupy ....... będziesz przeklinać dzień w którym weszłaś do mojego foto bloga.
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Vectro- Ale ostro :diabloti: I masz racje... chciała błyszczeć... zabłysneła nieodpowiedzialnością, brakiem intaligencji i oszustwem! Mam nadzieje Kingo, ze cos ci sie przywróci w głowie i bedziesz tego żałować!

Aha Vectra jeszcze jedno i to nie tylko do ciebie - proszę zebyscie mowili jej po imieniu: kinga albo nowo nadane xywki ( gówniara, oszustka itd ) nie mowcie KAMCIA.Bo Kamcia to jej pies który niczemu nie zawinił i powinniśmy patrzeć na Kamcie ze współczuciem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Vectro- Ale ostro :diabloti: I masz racje... chciała błyszczeć... zabłysneła nieodpowiedzialnością, brakiem intaligencji i oszustwem! Mam nadzieje Kingo, ze cos ci sie przywróci w głowie i bedziesz tego żałować!

Aha Vectra jeszcze jedno i to nie tylko do ciebie - proszę zebyscie mowili jej po imieniu: kinga albo nowo nadane xywki ( gówniara, oszustka itd ) nie mowcie KAMCIA.Bo Kamcia to jej pies który niczemu nie zawinił i powinniśmy patrzeć na Kamcie ze współczuciem :)[/quote]

Kinga ?? gdzie ja czytalam ze Kamila?:diabloti: bo Sylwia to siostra...ta starsza bo jeszcze ma taka mala co ma alergie na psy....:razz:

aha jeszcze jedno...tak z ciekawosci: ciekawe kiedy nam znowu zarzuca ze zasmiecamy Kamci blogaska??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Vectro- Ale ostro :diabloti: I masz racje... chciała błyszczeć... zabłysneła nieodpowiedzialnością, brakiem intaligencji i oszustwem! Mam nadzieje Kingo, ze cos ci sie przywróci w głowie i bedziesz tego żałować!

Aha Vectra jeszcze jedno i to nie tylko do ciebie - proszę zebyscie mowili jej po imieniu: kinga albo nowo nadane xywki ( gówniara, oszustka itd ) nie mowcie KAMCIA.Bo Kamcia to jej pies który niczemu nie zawinił i powinniśmy patrzeć na Kamcie ze współczuciem :)[/quote]
bez urazy ,ale istnienie Kamci łeścika też mi takie mało prawdopodobne jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']ejj a ten jej west ma rodowód, pisała coś komuś?[/quote]

ma , ale pisała że nie pamięta nazwy hodowli
na innym forum pisała że to prawie łeścik

słuchajcie ona już sama sie pogubiła :diabloti: co komu i gdzie pisała i pod jakim nickiem ............

zabrnęła w tym kłamstwie tak daleko .......... :shake: żal mi jej normalnie mi jej żal że jest tak głupia , prosta i naiwna ,
za dużo bajek dzieciaku się naoglądałaś , nie odróżniasz już chyba fikcji od rzeczywistości .......

Link to comment
Share on other sites

Czytam i się we mnie gotuje :angryy:

Dzieciuchu, czy zdajesz sobie sprawę z tego co zrobiłaś???
Ja myslę, że nie!!! Jesteś zbyt próżna aby to zrozumieć ale jeśli temu psu coś sie stanie to mam nadzieję, że Twoje sumienie nie pozwoli Ci zaznać spokoju!!!

Jeśli tak masz pomagać to lepiej zrobisz jak nic nie będziesz robić!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']ejj a ten jej west ma rodowód, pisała coś komuś?[/quote]

[quote name='justys95']Mi nie będzie jej żal nawet jak porządnie dostanie od rodziców przez pupe...:diabloti:[/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:myślę ze od rodzicow trza by zacząć[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Kamciu chiałaś być fajna , chciałaś błyszczeć , chciałaś by cała dogomania cię znała i podziwiała (...) uciekłaś błyszczeć gdzie indziej tam gdzie się o życie walczy .... posunęłaś się dużo za daleko , ciekawe podła gówniaro czy bedziesz miała na tyle odwagi by chociaż powiedzieć przepraszam !!!! [/quote]
Zgadzam się z Tobą Vectra. Owszem na Foto Blogach mozna robić sobie reklamę (jak ktoś jest taki próżny, chce nabijać posty, to proszę bardzo:shake:), ale PWP to nie jest miejsce na reklame, na kłamstwa, oszustwa. Wielu Dogomaniaków pomaga tam psom jak tylko moze, a tu przychodzi takie "cos" i potrafi tak skrzywdzić zwierzę...

W glowie to się nie mieści. Będąc w jej wieku w życiu nie przyszło mi do głowy takie rzeczy... Pomoc dla zwierząt była i jest wyłącznie pomocą dla zwierząt - czy potrzebna jest rzekoma popularność?! Popularność zdobywać w ten sposób? Chore! Przecież to wolontariat... Nie wystarczy ten psi uśmiech bezdomnego psa, by chociaż czuć odrbinę satysfakcji z własnej osoby, ze robi się coś z dobrego serca? DOBREGO SERCA!
Czy ona ma sumienie? Serce? Wątpie... :-( Oby żaden pies nigdy nie zaznał jej "opieki". :shake:

Link to comment
Share on other sites

normalnie nie wiem co napisac:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

gotuje sie we mnie jak w jakims demonie:angryy: jak ona mogla tak wogole postapic.....moze ona ma jakies zaburzenia osobowosci??????:roll: :roll: :roll: a moze poprostu jest nie dowartosciowana:roll: :roll: :roll: :roll: nie wiem co o niej mam myslec :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: ja nie moge wziac jakiegokolwiek psa narazie bo rodzice sie nie zgadzaja a nawet gdybym wziala to bym sie glupio czula ze pozostali czlonkowie rodziny go nie akceptuja i tez jestem gowniara bo mam prawie 18 lat ale jednak chyba troszke mam poukladane w glowie i jestem osoba rozumna jako 13 - latka mialam wychowac 2 psy i wychowalam rodzice mi nie pomagfali ja sie z tego teraz bardzo ciesze ale robili wszystko i mnie wspierali oraz kazda moja decyzje zawsze rozwazali za i przeciw;)

co ta dziewucha zrobila to sobie nie potrafie wyobrazic a jeszcze do niedawna zasypywala mnie smsami:mad: :mad: :mad: :mad: ale tylko chyba zeby sie przymilic:angryy:

ide sie chyba wytrymowac i przywiesik kokardke czerwona co by mnie nikt nie zauroczyl:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy nasza słynna kinga bedzie sie tu udzielać jeszcze na PwP ... mam nadzieje, ze wogle nawet tu niczego nie napisze...

A tak wogle to ona sama napisała co sie stało z tym psem i gdzie go trzymała ??? jak wy sie o tym dowiedzieliście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:myślę ze od rodzicow trza by zacząć[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[B][COLOR=DeepSkyBlue]Alicja masz rację!!to Kamcia zawiniła ale jej rodzice są tak samo odpowiedzialni za tego psa jak i ona!!przecież to dzieciak jeszcze!!
jak osoba niepełnoletnia bierze ze schronu psa na tymczas to chyba rodzice podpisują jakąś zgodę prawda??
a ona dalej siedzi w tym Krakowie czy gdzieś tam??
niech wróci i wyjaśni dlaczego tak postąpiła :mad:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][COLOR=DeepSkyBlue]Alicja masz rację!!to Kamcia zawiniła ale jej [COLOR=DarkRed]rodzice są tak samo odpowiedzialni za tego psa jak i ona!![/COLOR]przecież to dzieciak jeszcze!!
jak osoba niepełnoletnia bierze ze schronu psa na tymczas to chyba rodzice podpisują jakąś zgodę prawda??
a ona dalej siedzi w tym Krakowie czy gdzieś tam??
niech wróci i wyjaśni dlaczego tak postąpiła :mad:
[/COLOR][/B][/quote]
i to jak widac rodzice ją tak wychowali... ahh ta popisówka :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][COLOR=DeepSkyBlue]
a ona dalej siedzi w tym Krakowie czy gdzieś tam??
[/COLOR][/B][/quote]

Ja nawet nie wierzę w ten jej wyjazd do Krakowa :cool1: Pewnie pies wcześniej uciekł, a ona nie miała odwagi się przyznać, więc wymyśliła bajeczkę o wyjeździe.
Kamciu, w wymyślaniu bajek naprawdę jesteś niezła, weź się do bajkopisarstwa lepiej :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']Pewnie się na dogo już nie pojawi....[/quote]
[COLOR=DeepSkyBlue][B]no się w sumie bym nawet nie zdziwiła jak taki odstrzał dogomaniacy jej sprawili...oczywiście mamy rację że zachowała się nieodpowiedzialnie ale powinniśmy też zobaczyć co bajkopisarka wymyśliła na swoje usprawiedliwienie :evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...