Jump to content
Dogomania

Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pyrdka']Ona tak już ma. Piekne niesamowite oczy. Tak się wpatruje w człowieka. W sobotę Dianka miała odwiedziny bardzo fajnych ludzi. Trzymajcie mocno kciuki.[/QUOTE]

Pyrdka, trzymam kciuki z całych sił. Nie chcę zapeszać, więc po prostu cierpliwie czekam na info. Dianka, jesteś super psiną!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Ale Dianka ma bystre i duże oczy. Na co ona tak patrzy? Jakiś smakołyk w czyimś ręku gdzieś zamajaczył, czy co?[/QUOTE]
Nic nie miałem:) Po prostu, jak wspomniała Pyrdka, ona już tak ma:)

Nic nie wspominałem bo nie wiedziałem czy to aby nie na chwilę, ale w poniedziałek wprowadziła się do Dianki i Samiego, ta oto piękna ONka Meggi, z którą się bezproblemowo dogadują, a nawet dzisiaj Dianka się z nią bawiła w boksie:)

[IMG]http://imageshack.us/a/img692/4096/dsc0792in.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dianka pojechała do super nowego domku, państwo już tydzień temu byli ją poznać, chcieli zobaczyć jej wielkość i charakter, żeby domek przystosować do jej potrzeb. Państwo szukają odpowiednich szelek, żeby Diankę się dobrze na spacerach prowadziło, zakupili jej piękne posłanko, miski na specjalnej podstawce na podwyższeniu, żeby Dianka nie musiała się schylać na jednej nodze, by jeść lub się napić.
Państwo będą jej gotować jedzonko, ale również suchą karmę będzie dostawała taką, jak do tej pory w hoteliku.
Państwo sobie wszystko zapisywali, nawet to o której godzinie Dianka w hoteliku jadła, by tak samo jej jedzonko serwować, by nie zakłócać dotychczasowego rytmu dnia. W domku już są dwa starsze małe pieski, oczywiście mieszkają w Państwem w domu, tak samo będzie z Dianką.
Państwo przyszykowali nawet dla Dianki miejsce pod schodami, żeby mogła się na pierwsze dni tam schować, jakby była zdenerwowana i przytłoczona tą cała przeprowadzką.
Panstwo mają duży teren dookoła domu, mają też fajne miejsca do spacerów (wioska, pod lasem).
O takim domku dla Dianki marzyliśmy od samego początku, jednak marzenia się spełniają :)
[IMG]http://images37.fotosik.pl/2001/29ab1b122800b1e5med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To jest Megii z hoteliku. Ale kto wie? To jest wspólny spacer w hoteliku. Państwo maja w domu jeszcze 2 psiaczki staruszki, ale są zainteresowani adopcją Megusi. Co z tego wyjdzie- nie wiem bowiem decyzja lezy nie w naszej gestii. Trzymam jednak bardzo mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']To jest Megii z hoteliku. Ale kto wie? To jest wspólny spacer w hoteliku. Państwo maja w domu jeszcze 2 psiaczki staruszki, ale są zainteresowani adopcją Megusi. Co z tego wyjdzie- nie wiem bowiem decyzja lezy nie w naszej gestii. Trzymam jednak bardzo mocno kciuki.[/QUOTE]

Jest zatem malutka iskierka nadziei że Państwo zaadoptują również Megii ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...