Jump to content
Dogomania

Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy


magenka1

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to wszystko wiem , ale jak przyjdzie stanąć oko w oko z problemem to jestem cała po........ Już dzwoniłam do wet-a , bo jutro będzie w lecznicy dopiero od 16-20, to ja nie wytrzymam, musi mi dziś powiedzieć ,że jest dobrze więc idę dziś ,po 19 mam być.Mam bardzo blisko, może dostanie coś przeciwbólowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewtos']Ja to wszystko wiem , ale jak przyjdzie stanąć oko w oko z problemem to jestem cała po........ Już dzwoniłam do wet-a , bo jutro będzie w lecznicy dopiero od 16-20, to ja nie wytrzymam, musi mi dziś powiedzieć ,że jest dobrze więc idę dziś ,po 19 mam być.Mam bardzo blisko, może dostanie coś przeciwbólowego.[/QUOTE]
Dobrze robisz cioteczko!Lepiej wszystko sprawdzić.Będę zaglądać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']może ją skrzykawką nakarmić, ona praktycznie nie jadła od czwartku już, a na dziosełka Asia mi podpowiedziała , że jakaś maść jest sachol[/QUOTE]
Tak sachol jest na dziąsła bo go sama czasami stosuję.Ale ma w składzie miętę więc nie wiem jak mała zareaguje...

Link to comment
Share on other sites

Mój misiek jak był kastrowany co drugi dzień dostawał antybiotyk w zastrzyku i przeciwbólowy.Jestem trochę zaskoczona,że nie zalecił żadnych antybiotyków no i coś przeciwbólowego tym bardziej ,że miała usunięte 7 zębów.Ewuś idź do Lecznicy bo ja bym też tak zrobiła,może mała ma temperaturę!

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam , jest ok. Liwia ma o 5 kresek podwyższoną temperaturę (w/g wet-a ma prawo po takich zabiegach),w pysiu pachnie wanilią :lol:,jest bardzo słabiutka (też ma prawo), tylko mnie zaniepokoiła ta ogromna różnica w zachowaniu między rankiem a od godz 13. A kiedy zapięłam jej smycz a ona nie podniosła nawet łepka to już byłam spanikowana przestraszyła mnie , a ja Was za co przepraszam. No jestem panikarą , perspektywa wizyty dopiero jutro wieczorem wydała mi się wiecznością, więc pognałam.

P.S sunia dostała środek przeciwbólowy. Anula- dopytałam , szwy do zdjęcia , jak będzie ok, to w przyszłą niedzielę wieczorem pójdę na zdjęcie. A w poniedziałek na wyjazd będzie na pewno ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ewuś dzięki za wiadomości bo chyba każda Cioteczka siedziała jak na szpilkach.Bardzo dziękuję za troskliwą opiekę nad Liwią.Jesteś kochana![/QUOTE]

Normalne :lol:, jak się powiedziało "A" to trzeba przelecieć do końca alfabetu..
Ja tu śpieszę Wam powiedzieć ,że jest ok a sunia zaczęła wylizywanki ,ale taką ją wolę, niech już lepiej kombinuje niż przez 6 godzin ma nie podnosić głowy. Zrobiłam fotkę szwów ,bo ją nakryłam jak się lizała i pokazała brzusio- sterylka majstersztyk (wstawię jak zaśnie , bo chyba lek zaczyna działać i trochę ruszyła ). Naprawdę cudnie to wygląda. Gdyby nie zęby to pewnie byłoby łatwiej jej zdrowieć.

Link to comment
Share on other sites

Brzuszek tuż po zabiegu
[IMG]http://i53.tinypic.com/o5q36g.jpg[/IMG]
i po 24 godzinach
[IMG]http://i51.tinypic.com/idbwxi.jpg[/IMG]
kołnierz w pełni chroni ranę przed wylizywaniem ale nie chroni przed drapaniem,więc zrobiłam jej koszulkę z niemowlęcego body i sznurowadła

[IMG]http://i56.tinypic.com/2nspya.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']może ją skrzykawką nakarmić, ona praktycznie nie jadła od czwartku już, a na dziosełka Asia mi podpowiedziała , że jakaś maść jest sachol[/QUOTE]

Przeoczyłam Twój wpis, wet powiedział,żeby dziś dać jej spokój. Po zastrzyku przeciwbólowym troszkę ożyła, teraz dalej śpi. Wypiła naprawdę dużo wody a to najważniejsze.Jutro będę próbowała ją karmić , mam zmiksowaną zupkę z kurczakiem . Na dziąsła dostała specjalny lek STOMORGYL . Mam podawać pól tabletki o śrenicy 50gr , więc też muszę coś pokombinować.



DZIŚ RANO , PO PO SPACERZE SUNIA ZJADŁA PIERWSZY POSIŁEK (zupkę j.w) :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewtos']Przeoczyłam Twój wpis, wet powiedział,żeby dziś dać jej spokój. Po zastrzyku przeciwbólowym troszkę ożyła, teraz dalej śpi. Wypiła naprawdę dużo wody a to najważniejsze.Jutro będę próbowała ją karmić , mam zmiksowaną zupkę z kurczakiem . Na dziąsła dostała specjalny lek STOMORGYL . Mam podawać pól tabletki o śrenicy 50gr , więc też muszę coś pokombinować.



DZIŚ RANO , PO PO SPACERZE SUNIA ZJADŁA PIERWSZY POSIŁEK (zupkę j.w) :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE]

Super:multi:
Widocznie odtajała po tych wszystkich przeżyciach i lek przeciwbólowy też pewnie zrobił swoje,ale się cieszę:multi:
I muszę przyznać,że ranka po sterylce jest minimalna,widać,że dobry wet ją kroił;)

Link to comment
Share on other sites

Ale cudownie Liwia zaczęła jeść.Będzie dobrze!A szew po zabiegu rzeczywiście minimalny sądziłam,że będzie większy.Ewuś pisałam wyżej zapytanie ale może przeoczyłaś.Czy Liwia ma założoną książeczkę i wpis o sterylce,ząbkach,czipie i szczepieniach.Jeśli nie to bardzo Cię proszę o założenie jej książeczki bo będzie łatwiej weterynarzowi to wszystko uzupełnić u Was.
A tabletkę bardzo dobrze psy przyjmują w pasztetowej albo w pasztecie z drobiu w puszce.Można ją nawet podzielić na kilka części i ulepić kulkę tak aby pies nie poczuł zapachu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ale cudownie Liwia zaczęła jeść.Będzie dobrze!A szew po zabiegu rzeczywiście minimalny sądziłam,że będzie większy.Ewuś pisałam wyżej zapytanie ale może przeoczyłaś.Czy Liwia ma założoną książeczkę i wpis o sterylce,ząbkach,czipie i szczepieniach.Jeśli nie to bardzo Cię proszę o założenie jej książeczki bo będzie łatwiej weterynarzowi to wszystko uzupełnić u Was...................[/QUOTE]

Faktycznie Twój też przeoczyłam, pewnie przez te wczorajsze emocje. Nie mam książeczki zdrowia , z dokumentów mam tylko kartkę( luźną) od p. Sylwii ze szczepieniem przeciwko wściekliźnie. Całość dokumentów ma p. Sylwia ale chyba dotyczących adopcji, dopytam jak nie będzie miała to Dr. Tworkowski wystawi, albo zrobi wpis.
A z tabletką coś pokombinuję bałam się ją zrazić albo zepsuć smak pierwszego posiłku .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...