Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

atena i GoWa, ogromna prosba do was. Prosze o podanie na pw adresow i telefonow na wypadek gdyby AMISKA nie mogla przejac paczki dla Pani Ireny. Koniecznie tez godz. otwarcia sklepu w ten piatek i ewentualnie w sobote oraz adresik dokladny. Wyslalam AMISCE pw z terminem przywozu paczki ale do tej pory sie nie odezwala. Byc moze jest bardzo zabiegana albo nie ma dostepu do kompa. Sprawa wyglada nastepujaco:

jutro przekazuje paczke dla Pani Ireny ze specjalami na sniadanko i kolacyjki i nie tylko:lol: Pani Monice I Panu Tomkowi ktorzy w piatek rano jada z Holandii do Szczecina i beda na miejscu okolo 16 w ten sam dzien. Maja dostarczyc paczke AMISCE, ale wolalabym miec adresy alternatywne wlasnie GoWa i ateny501 plus telefony, jesli okaze sie ze AMISKA nie odczyta pw do piatku lub nie bedzie mogla paczki przejac. W paczce znajduja sie m.in. cytrusy zatem powinna trafic do Pani Irenki jak najszybciej jeszcze przed Swietami. Bardzo prosze o te adresiki tak zebym mogla podac pani Monice i Tomkowi przed ich wyjazdem:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam dogomaniaków i "szczeciniaków" jestem ... pod wielkim wrażeniem (żeby nie powiedzieć: siedzę z opadniętą szczęką...) po przeczytaniu tej historii.:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Jeśli jakakolwiek pomoc dla p. Ireny jest potrzebna - ZGŁASZAM GOTOWOŚĆ!!!!!!! :p
Nie zawsze czytam DGM więc proszę o PW lub maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gdybym była potrzebna.
Wszscy, którzy do tej pory zaangażowali się w tę sprawę mają moje wielkie uznanie :loveu: Wielkie brawa ze serce i...oby dawane dobro zawsze do was wracało podwójnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Maksio przezywal samotnie udreke
Lecz kilka lat temu spotkal Pania Irenke
Pani do domciu Maksia zabrala
Sercem i cieplem obdarowala

Zyli we dwoje bardzo szczesliwie
Lecz los okrutny niesprawiedliwie
Zajrzal do domu Pani Irenki
I zabral Maksia spod czulej Jej reki

Pani Irenka nie dala za wygrana
Codziennie odwiedzala psine kochana
Choc Ja to wiele trudu kosztowalo
Choc chwilami sily nawet brakowalo

Lecz czasem cuda sa na tym swiecie
Maksio do domku powrocil przecie
Pani Irenka juz sie raduje
I Maksia lepek czule caluje:lol:[/quote]

Pozwole sobie dodac ostatnie szczesliwe strofy dla Pani Irenki i Maksia

[B]Pani Irenko, prosze wierzyc w cuda[/B]
[B]Wierzyc ze zawsze wszystko sie uda[/B]
[B]Ze dobrzy ludzie przyjda z pomoca[/B]
[B]Czy to za dnia czy ciemna noca:lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochane ludziska, przypominam, ze [B]skrzynka kontaktowa [/B]z Panią Ireną jest w sklepie Psie Ranczo . Tzn, ze na adres sklepu możecie przesyłać wszystko co chcielibyście przekazać Pani Irenie. Sklep znajduje się dosłownie dwie przecznice od domu Pani Ireny więć tak będzie najwygodniej. Obiecałam Amiśce, że zajmę się koordynacja tej sprawy i nie bójcie się dotrzymam słowa.
Podaje dokładne namiary do sklepu:

[B]"PSIE RANCZO" [/B]
[B]UL. ŁOKIETKA 7[/B]
[B]70-255 SZCZECIN[/B]
[B]TEL. 091 433-06-06[/B]

[B]czynny pn-pt 10-18, sob 10.30 - 14.30[/B]

Przypominam również, ze pieniądze przesyłamy na konto AFN.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']Kochane ludziska, przypominam, ze [B]skrzynka kontaktowa [/B]z Panią Ireną jest w sklepie Psie Ranczo . Tzn, ze na adres sklepu możecie przesyłać wszystko co chcielibyście przekazać Pani Irenie. Sklep znajduje się dosłownie dwie przecznice od domu Pani Ireny więć tak będzie najwygodniej. Obiecałam Amiśce, że zajmę się koordynacja tej sprawy i nie bójcie się dotrzymam słowa.
Podaje dokładne namiary do sklepu:

[B]"PSIE RANCZO" [/B]
[B]UL. ŁOKIETKA 7[/B]
[B]70-255 SZCZECIN[/B]
[B]TEL. 091 433-06-06[/B]

[B]czynny pn-pt 10-18, sob 10.30 - 14.30[/B]

Przypominam również, ze pieniądze przesyłamy na konto AFN.[/quote]

atena sorry, dziekuje za pw, wczesniej nie przeczytalam twojego postu, ale teraz juz okey. Jesli AMISKA nie da znac, w takim razie prosze Pania Monike o podjechanie z paczka do Twojego sklepu:lol: Przepraszam za male zamieszanie

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze poszły na konto.
Z telewizorem na razie kicha - bo nie można go ustawić. Ale spróbujemy go naprawić i wtedy możemy go dać Pani Irenie.
Dajcie znak, czy jedzonko świąteczne podrzucić do sklepu czy zanieść Pani Irenie.
I czy jeszcze jakoś możemy pomóc.:lol:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Atena byla dziś po południu u Pani Ireny,żeby się umówić na jutro do weta,ale jej nie zastała, pewnie wyszła z Maksiem na spacer.
Pójdzie jutro z rana. Wetka jest na jutro umówiona.

Dominika, paczki najlepiej do sklepu, zawieziemy. Trochę się boję,żeby Pani Irena nie przestraszyła się naszych licznych wizyt, to bardzo spokojna , delikatna osoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Atena byla dziś po południu u Pani Ireny,żeby się umówić na jutro do weta,ale jej nie zastała, pewnie wyszła z Maksiem na spacer.
Pójdzie jutro z rana. Wetka jest na jutro umówiona.

Dominika, paczki najlepiej do sklepu, zawieziemy. Trochę się boję,żeby Pani Irena nie przestraszyła się naszych licznych wizyt, to bardzo spokojna , delikatna osoba.[/quote]

Z cala pewnoscia Pani Irenka jest osoba niezwykle delikatna. Nalezy uszanowac Jej godnosc i bardzo dyplomatycznie oferowac pomoc.
[COLOR=red]Kto sie do Pani Irenki wybierze i Jej nie zastanie niech zostawi kartke w drzwiach, ze byl w takim czy innym celu z nazwiskiem i kontaktem:lol: [/COLOR][COLOR=black]Bedzie dobrze:lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominka']Pieniądze poszły na konto.
Z telewizorem na razie kicha - bo nie można go ustawić. Ale spróbujemy go naprawić i wtedy możemy go dać Pani Irenie.
Dajcie znak, czy jedzonko świąteczne podrzucić do sklepu czy zanieść Pani Irenie.
I czy jeszcze jakoś możemy pomóc.:lol:
pozdrawiam[/quote]

Ktos jeszcze na watku proponowal TV sony. Pieknie byloby Pani Irence zainstalowac przed swietami, koled poslucha, dziennik obejrzy i aktorow przedwojennych zwlaszcza. Ale nie zapominajmy o oplacie za TV!!! przeciez teraz podobno nawet listonosz kabluje:angryy: Jak zorganizowac dowoz tego TV z Wwy? Moze pociagiem na bagaz wrzucic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Ktos jeszcze na watku proponowal TV sony. Pieknie byloby Pani Irence zainstalowac przed swietami, koled poslucha, dziennik obejrzy i aktorow przedwojennych zwlaszcza. Ale nie zapominajmy o oplacie za TV!!! przeciez teraz podobno nawet listonosz kabluje:angryy: Jak zorganizowac dowoz tego TV z Wwy? Moze pociagiem na bagaz wrzucic?[/quote]


Pani IRENKA ma telewizor:lol:
A weterynarz czeka na MAXA:lol:
i bardzo fajnie szczecińskie cioteczki ze odwiedzacie pania Irenkę:lol:
nie bedzie czuła sie tak smotna z swoimi problemami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudaa1']Ooooo... czy już dostała w prezencie?? To teraz trzeba opłacić abonamencik do radiofonii i telewizji:D[/quote]


Pani Irenka ma swój telewizor:lol:

Acha,MAX odwiedził dziś miłą pania WET ,ale o tym napisze atena501:multi:
Dziekuję Anetko :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:DZIĘKUJEMY!!!
Wiecie , jak Maksio wczoraj ze mną gadał...położył się w przedpokoju..przednie łapy skrzyżował - patrzył na mnie, składał uszy i mruczał, gadał...wspaniały pies!!!
A PAni Irena- dusza człowiek... widać, jak bardzo kocha Maksa...

Wczoraj nie zastałam jej w domu i zjeżdżając windą w dół pomyślałam, że pewnie poszli na spacer do tego parku koło Pleciugi...wyszłam z klatki i ruszyłam powoli w tamtym kierunku...dochodząc do pasów zobaczyłam, że po drugiej stronie stoi starsza Pani - ta ze zdjęcia, a obok duży pies...chwyciło mnie za gardło i przyznam, że się wzruszyłam...oni wyglądają razem tak...pięknie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudaa1']Ooooo... czy już dostała w prezencie?? To teraz trzeba opłacić abonamencik do radiofonii i telewizji:D[/quote]
Nie wiem ile Pani Irenka ma lat ale chyba w jakimś wieku ludzie są zwolnieni z abonaentu - trzeba na poczcie podpytać.
Piękna akcja - jesteście kochani.
Łzy wylewałam jak czytałam - życie potrafi być piękne i dla takich chwil warto żyć.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze sprawa Świąt, już tu była poruszana. Moze ktoraś Cioteczka ze Szczecina mogłaby zaprosić Panią Irenę na Wigilię do siebie, to taki szczególny dzień.
[I]Sama bym to zrobiła,ale 3 tygodnie temu moja ciocia dostała wylewu i leży w stanie krytycznym w szpitalu, w każdej chwili może być gorzej. Biegamy na zmianę do szpitala, a nasze święta nie będa wesołe. To nie jest dobry pomysł,żeby Pani Irena martwiła się z nami.

[/I][B]Czy ktoś moze ofiarować miejsce przy stole samotnej osobie w Wigilię?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Abonamentu nie płacą osoby które ukończyły 75 lat
oraz I grupy inwalidzkiej (są jeszcze inne grupy ale chyba tu się nie stosują)[/quote]

Abonamentu TV nie opłacają osoby, które pobierają zasiłek pielęgnacyjny, bo są one tak traktowane jak inwalidzi I grupy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Jest jeszcze sprawa Świąt, już tu była poruszana. Moze ktoraś Cioteczka ze Szczecina mogłaby zaprosić Panią Irenę na Wigilię do siebie, to taki szczególny dzień.
[I]Sama bym to zrobiła,ale 3 tygodnie temu moja ciocia dostała wylewu i leży w stanie krytycznym w szpitalu, w każdej chwili może być gorzej. Biegamy na zmianę do szpitala, a nasze święta nie będa wesołe. To nie jest dobry pomysł,żeby Pani Irena martwiła się z nami.[/I]

[B]Czy ktoś moze ofiarować miejsce przy stole samotnej osobie w Wigilię?[/B][/quote]


Gowa pani Irenka bardzo dziękuje za zaproszenie na Wigilię ,ale ma zyczenie spędzic ją z Maxem w domku.
Już ją i Maxa zapraszała atena:lol: -łącznie z dowozem:lol: .
Myśle ze za rok p Irenka przyjmie zaproszenie na wigilię którejś z nas ,bo wtedy bedziemy jej dobrymi przyjaciólmi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...