Jump to content
Dogomania

RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!


Aquirre

Recommended Posts

[quote name='Aquirre']Po wielu perypetiach , które przypłaciłam rozstrojem żołądka , koszmarnym bólem głowy i prawie zawałem - Kremówkowa rodzinka od dzisiaj jest już za naszą zachodnią granicą .

[B]Tak bardzo się cieszę , że psiaki wreszcie mają swoje domki[/B] .

[B][SIZE=3][COLOR=red]Wszystko to za sprawą [COLOR=black]pajuni [/COLOR], która - jak obiecała , tak zrobiła . :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA !!![/COLOR][/SIZE][/B]

Warto było czekać , żeby mieć pewność , że psiaki dobrze trafią .
Teraz niecierpliwie czekam na wieści z nowych domków .[/quote]

Czyli wszystkie słodziaki w swoich domach??!!
Super! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ja się cieszę!!! Jaka Kremówka zmieniona, jak jej uszy stanęły!!! Ona tak stawia jak jest szczęsliwa!!! I Olunia na posłaniu, prawdziwa księżniczka. Prawda, że podobna do mamusi, tylko jeszcze troszkę smutna, pewnie tęskni za mamunią...Przytulaneczka maleńka!!!

Link to comment
Share on other sites

A zebyscie Malinke zobaczyly, ona teraz jest u mnie. Wykapana matka. A jaka slodka, pol dnia byla dzikuska, a potem slodziak niesamowity. W pierwszy dzien , czyli wczoraj bylam z nia na spacerze z cala moja banda i nawet bez smyczy. Trzyma sie blisko i w ogole nie ucieka. A miziaczek, ze hoho. Jutro przyjedzie po nia jej nowa rodzinka. I to bardzo dobrze, bo gdyby dluzej u mnie zostala, to nie wiem, czy nie na zawsze.:lol:

A Dominik ma cypelki na uszkach i wyglada jak maly rys.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Chyba trzeba by już tytuł wątku zmienić :oops:[/quote]
Ups. Chyba podpadłam ! Myślałam, że to ja wątek zakładałam i właśnie się ostro do roboty zabrałam, a tu "zdziwko chapło"
To wątek Aquirre, ale tytuł i tak trzeba zmienić ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wszystkie maja jeszcze domki, tylko dziewczynki i Kremowka. Chlopaki mieszkaja jescze na tymczasie w Leverkusen i okazalo sie, ze charaktery im sie bardzo zmienily. Dominik, ktory byl najodwazniejszy, teraz tylko pierwszy do miski, a tak to najdzikszy z wszystkich i nie chce sie na rece nawet wziasc. Arek jest w tej chwili najodwazniejszy i najbardziej smialy, a Edek, jaki byl, taki jest, spokojny, przymilasty. Ale wszystkie sa przekochane, tylko Dominik bedzie wiecej czasu potrzebowal, aby sie do ludzi przyzwyczaic.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sorry, ze dawno sie nie meldowalam.
A wiec:
Maluchy maja wszystkie domki. Czyli cala rodzinka rozparcelowana, i gdyby ich wiecej bylo, tez by domki znalazly. Troche malo ich bylo na te wszystkie domki, ktore maluchy chcialy.
Kremowka chyba jutro do weta pojedzie, gdyz ma juz 4 tygodnie cieczke i to nie jest w porzadku. Ma jeszcze problem z wchodzeniem po schodach, boi sie, wejdzie na dwa, trzy stopnie i koniec. trzeba ja wnosic.
A oto czesc maluchow, i ciekawa jestem, czy poznacie, ktore to sa. A ja nie napisze :evil_lol:



[IMG]http://farm1.static.flickr.com/191/446321796_b2b40d1b90.jpg[/IMG]


[IMG]http://farm1.static.flickr.com/204/446321798_04feebda85.jpg[/IMG]


[IMG]http://farm1.static.flickr.com/215/446321792_85d6ab3495.jpg[/IMG]


[IMG]http://farm1.static.flickr.com/168/446321782_65a9a0c112.jpg[/IMG]


[IMG]http://farm1.static.flickr.com/201/446321778_f9bb100ab3.jpg[/IMG]


[IMG]http://farm1.static.flickr.com/173/446321774_066b5833bb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Pajuniu dziękuję za super wieści :loveu: ![/B]
Właśnie miałam do Ciebie pisać i pytać o maluchy !
Zmartwiła mnie tylko wiadomość o Kremówce . Oby to nie było coś poważnego np. ropomacicze . Jak tylko będzie coś więcej wiadomo to daj znać proszę .
Maluchy na zdjęciach to Arek i Eduś - dwa pieski . Wyrosły , ale wciąż to te same słodziaki .
Baaaaardzo się cięszę , że Święta spędzą już w nowych domkach !!!
Mam nadzieję , że dadzą nowym właścicielom dużo szczęścia i radości .

Zdjęcia są słodkie . Kończę , bo się rozczuliłam .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam zle wiadomosci o Kremowce. To krwawienie z pochwy okazalo sie Stickerem. To forma zlosliwego nowotworu, przenoszonego droga aktu plciowego przez psy. Kremowka byla wczoraj operowana. Najprawdopodobniej bedzie miala jeszcze chemoterapie. Rokowania nie sa najlepsze. Ten guz lubi wracac. Rodzina Kremowki jest zalamana.:placz: Ja tez.

Link to comment
Share on other sites

Pajunia :placz::placz::placz::placz::placz: To straszne!!!! Teraz, jak spotkało ją szczęście i miłość!!! Będę mocno myślała o Kremówce...:placz: Nie wiem dlaczego ją to musiało spotkać.....Teraz, jak wreszcie poznała co to miłość człowieka!:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiesci sa, ale niezbyt dobre. Kremowka dostaje chemoterapie. Juz ma dwie za soba. Zle sie czuje, nie chce jesc, a co zje, wymiotuje. Jest bardzo osowiala i oslabiona.. Traci radosc zycia. Z kolezanka zaoferowalysmy tej wlasicielce, ze bedziemy koszta leczenia pokrywac. Sa niesamowicie wysokie. W tej chwili juz okolo 1000,-€. Zrobilam na mojej stronie intenetowej i innych apel o datki na jej leczenie. Mamy nadzieje, ze cos uzbieramy. Ta pania, u ktorej Kremowka jest, przerasta to calkowicie finansowo.
Mamy tylko nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze u Kremowki. I ze po tej operacji i chemoterapii, uda jej sie dalej zyc, bez nawrotow tego cholernego raka.

Link to comment
Share on other sites

Pajuniu z różnych powodów (niestety !!!) sporadycznie zaglądam na Dogo . :shake: Wiadomości o Kremówce przeczytałam z dużym opóźnieniem i poprostu mnie zmroziło . :-( W najgorszych koszmarach nie brałam nawet pod uwagę takiego rozwoju wypadków , może dlatego , że u nas nie diagnozuje się tej choroby , zapewne z braku wiedzy i doświadczenia .
Zastanawiam się jak mogłabym pomóc . Jeśli masz jakiś pomysł proszę podpowiedz . Tak bardzo chciałabym , żeby mała wyzdrowiała . Trzymam za to kciuki i wierzę , że wszystko dobrze się skończy . Kremówka przecież na to zasłużyła .

Link to comment
Share on other sites

Aquirre mnie nakierowala na ten watek, dzieki

jestem zupelnie rozwalona historia Kremowki, slowa HAPPY END na poczatku uspily mnie i myslalam ze to juz tylko sielanka

smutek i bezsilnosc wielka...

straszne te koszty leczenia, boje sie ze nowa Pani moze nie wytrzymac
moze by zrobic zrzutke, deklaruje sie dolozyc
Tylko jak...
Bo gdyby na AFN to czy AFN ma potem jak przekazac do Niemiec?w sensie formalnym.
Pajuniu, widzisz jakas mozliwosc zbiorki?

Link to comment
Share on other sites

Oj, tak, tym ludziom trzeba koniecznie pomóc!

Tak bardzo zmienili losy tej pieknej suni...Może faktycznie zrobic też skarpetę na dogo a potem wysłać pieniądze (tyle ile się uzbiera) za leczenie.
Cały czas myślę o niej i trzymam kciuki za jej wyzdrowienie!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pajuniu, widzisz jakas mozliwosc zbiorki?[/QUOTE]

Mysle, ze najlepiej by bylo zalozyc skarpete na AFN. Z pewnoscia by sie znalazla mozliwosc przeslania tych pieniedzy do Niemiec. Ja mam rowniez konto w polskim banku. Mysle, ze AFN by mogl przelac potem pieniadze na to konto, a ja bym sciagnela je do Niemiec.
Tutaj mozecie przeczytac moj apel o pomoc dla Kremowki na mojej stronie.

[url]http://www.polnischehundeinnot.de/[/url]

Kremowka ma nie tylko tego cholernego stickera, ale jeszcze w wyniku badania krwi wyszlo, ze ma Ehrlichiose . To choroba przenoszona przez kleszcze, i wlasciwie wystepujaca raczej na poludniu Europy. I tez bardzo parszywa. Na to tez musi byc leczona.
Oczywiscie wszystkie rachunki lekarskie bym zeskenowala i zalaczyla.
Pani Prey, u krorej jest Kremowka ( teraz Bonny) najpierw byla zdecydowana ja oddac. Dopiero w wyniku moich dlugich rozmow , zdecydowala , ze Kremowka zostanie u niej, gdyz ja juz pokochala i nie ma serca jej oddac, ale nie jest w stanie pokryc tego leczenia. Dlatego ja z Sylvia ( kolezanka) szukamy tutaj rowniez intensywnie pomocy finansowej. I kazdy grosz sie liczy. Wiec jesli ktos nam moze pomoc, to bardzo prosze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...